Το πρόγραμμα των αγώνων της ΕΠΣΜ για τα πρωταθλήματα Κ12

Συντάκτης: Share:

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ  ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΥΠΟΔΟΜΩΝ

ΣΑΒΒΑΤΟΥ 19 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2019

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-12 (2008 και νεότεροι)

 

ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ (Α)      (1η αγωνιστική)

Ακρίτες Συκεών – ΑΕ Αμπελοκήπων (1) – ώρα:   09:00

ΑΕ Ευόσμου (2) – Ηρακλής Αμπελοκήπων – ώρα:    11:30

Μακεδονικός (1) – Κεραυνός Ωραιοκάστρου   – ώρα:    12:45

Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών – ΑΕ Φιλύρου – ώρα:    15:15

Μακεδών Ευόσμου – ΑΟ Θράκης  —— ΑΝΑΒΟΛΗ

ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ (Β)      (1η αγωνιστική)

Ένωση Ανθοκήπων Καρατάσου – ΑΕ Αμπελοκήπων (2) – ώρα:   10:15

Εδεσσαϊκός – Αίολος Ευόσμου 2014  – ώρα:   12:45

Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου –Μακεδονικός (2) – ώρα:   14:00

ΑΣ Μύγδονας 2007 – ΜΑΣ Αγχιάλου  – ώρα:   15:15

Αλέξανδρος Κιλκίς – Αξιός Ανατολικού   – ώρα:    ΑΝΑΒΟΛΗ

 

ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΝΤΙΝΟΣ  ΚΟΥΗΣ       (1η αγωνιστική)

ΑΕ  Ευόσμου  –   Μακεδονικός  3   – ώρα:    09.00

Μαγνησιακός – Δόξα Ρετζικίου  – ώρα:    10.15

Φίλιππος Παλαιοκάστρου – Μπέμπηδες Ιωνίας  – ώρα:     11.30

Ντίνος  Κούης  –   Διάπλασις    – ώρα:    13.00

 

 

 

ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ  ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ      (1η αγωνιστική)

Νικόπολη  1  –  Ελπίδες  Σταυρούπολη    – ώρα:     12.30

Μέγας Αλέξανδρος Μελισσοχωρίου – Ελπίδες  Συκεών (2) – ώρα:   13.45

ΑΟ Μεσήμβριας – Αθλητική Εκπαίδευση – ώρα:   15.00

Πρωτέας ( 1) – ΠΑΟΚ  (2) – ώρα:   16.15

 

ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ  ATHLETIC      (1η αγωνιστική)

Ιταλική Ακαδημία  . – Ολυμπιακός Θες/νίκης  – ώρα:     09:00

 

Ελπίδα  Τούμπας – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας   – ώρα:     10:15

 

Art Soccer School   – Strikers Θεσ/νίκης   – ώρα 11:30

 

Αναγέννηση  Πανοράματος – ΑΟ  Σούτερς  (2)  – ώρα:   12:45

 

ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ  JOGA BONITO      (1η αγωνιστική)

Θερμαϊκός Θέρμης – Πάοκ Ζωγράφου      – ώρα:   10:15

Αχιλλέας Περαίας  –  Μπέμπηδες 2000      – ώρα:   11:30

Φίλιππος Θέρμης – Ποσειδώνας Μηχανιώνας (2)    – ώρα:   12:45

JogaBonito  -Ατρ. Αγίας Παρασκευής       – ώρα:   14:00

 

ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ  PLANET  F.C  A      (1η αγωνιστική)

Πανόραμα  –  Πρωταθλητές Πεύκων  – ώρα:    09.00

ΠΑΟΚ  (1)  –  Άρης  (2)   – ώρα:    10.15

Ποσειδών Καλαμαριάς – Ποσειδών Μηχανιώνας (1)  – ώρα:   11.30

Αστέρας Ραιδεστού – Γερμανική Ακαδημία  – ώρα:    12.45

ΡΕΠΟ   Αναγέννηση  Επανομής

 

ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ  PLANETF.C  Β      (1η αγωνιστική)

Άρης  (1)   –  ΑΕ  Πυλαίας  – ώρα:    09.00

Απόλλων  Σχολαρίου  –  Νίκη  Μεσημερίου  – ώρα:     10.15

Ορφέας  Σουρωτής  –  Εθνικός  Πυλαίας (2)   – ώρα:     11.30

ΑΟ  Σούτερς  (1)  Ακαδημίες  Μίκρας  – ώρα:     12.45

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-11 (2009 και νεότεροι)

ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ      (1η αγωνιστική)

ΑE Αμπελοκήπων – Ντίνος Κούης  (2) – ώρα:   09:00

Κιλκισιακός – Μακεδονικός  – ώρα:   10:15

Πρωτέας (1) – Αλέξανδρος Κιλκίς  – ώρα:    11:30

Μακεδών Ευόσμου – Αίολος Ευόσμου 2014  – ώρα:   14:00

 

ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ   ΠΡΩΤΕΑ    (1η αγωνιστική)

Δόξα ΡετζικΊου – Πάοκ Κύμινων Μαλγάρων   – ώρα:  12.45

 

AΕ Νέων Σίνδου-ΑΕ Ευόσμου  – ώρα:   14.00

 

Νικόπολη-ΑΟ Μεσήμβριας  – ώρα:   15.15

 

Αγροτικός Αστέρας -Πρωτέας  – ώρα:   16.30

 

 

ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΖΙΟΛΑΣ  (1η αγωνιστική)

Ατρόμητος Τριαδίου – Ακαδημίες Μίκρας      – ώρα:  09.00

Ατρόμητος Πλαγιαρίου – Μαντουλίδης – ώρα:   10.15

Ήφαιστος Θέρμης – Θερμαϊκός Θέρμης    – ώρα:   11.30

Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη – Μπέμπηδες 2000 ( 2) – ώρα:  12.45

 

ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ LOVE FOOTBALL   (1η αγωνιστική)

Κισσός Χορτιάτη-Μπεμπηδες 2000(1)   – ώρα:   09.00

 

Πρότυπα εκπαιδευτήρια-Απόλλων Καλαμαριάς  – ώρα:  10.15

 

Άρης Θεσσαλονίκης (1)   – ΑΕΝ  Κρήνης    – ώρα:    11.30

 

Αινείας Θεσσαλονίκης- ΑΕ  Ελπίδα Τούμπας   – ώρα:  12.45

 

ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ CHAMPIONS     (1η αγωνιστική)

Αετοί  Θεσ/νίκης  2015 – ΑΕ Πυλαίας   – ώρα:   09.00

 

ΠΑΟ Διοικητηρίου –  W.U.S  – ώρα:   10.15

 

ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – ΧΑΝΘ    – ώρα:   11.30

 

Αστέρια  –  ΠΑΣ  Αρσακλή  – ώρα:  12.45

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ  ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΥΠΟΔΟΜΩΝ

ΚΥΡΙΑΚΗ 20 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2019

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-12 (2008 και νεότεροι)

 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ       (1η αγωνιστική)

ΒΑΟ – Εθνικός Μετεώρων – ώρα:   09:00

Λιονταράκια – Ιωνικός (2) – ώρα:    10:15

ΑΣ Μακεδόνες – ΑΣ Νεάπολης – ώρα:    11:30

ΑΠΕ Λαγκαδά – Μακεδονικός – ώρα:    14:00

Ελπίδες Συκεών (1) – ΑΣ Μύγδονας 2007 – ώρα:    15:15

 

ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΝΤΙΝΟΣ  ΚΟΥΗΣ       (1η αγωνιστική)

Πρωτέας – Μακεδονικός  Λητής                 – ώρα:   09.00

Ιωνικός – Ιωάννης  Παπάφης     – ώρα:   ώρα 11.30

Ντίνος Κούης – Αίας Εύοσμου   – ώρα:    12.45

Έσπερος Τερψιθέας – ΑΣ Ουράνιοι – ώρα:   14.00

 

ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ  ΛΕΟΝΤΕΣ      (1η αγωνιστική)

Αίας  Ευόσμου (2)  –  Νικόπολη  (2)   – ώρα:   09.00

ΠΟ  Ξηροκρήνης – Κεραυνός Αγίου Παύλου  – ώρα:    10.15

Κανονιέρηδες – Ακαδημία Ποδοσφαίρου Προ  – ώρα:     11.30

ΑΕ  Νέων Σίνδου – ΑΤΕΡΜΩΝ    – ώρα:    12 .45

ΑΟΚ  Αγίου Αθανασίου – Ελπίδες Ηλιούπολης  – ώρα:    14.00

 

ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ  ATHLETIC      (1η αγωνιστική)

Διγενής Λακκώματος – ΑΟ  Σούτερς   – ώρα:   9:00

 

ΑΕ  Ελπίδα  Τούμπας  –  Μπέμπηδες  2000 – ώρα:   10:15

 

Μαντουλιδης  (2)  –  ΠΑΟ  Διοικητηρίου  – ώρα:   11:30

 

Απόλλων  Καλαμαριάς  –  Αληθινή  Ομάδα  – ώρα:    12:45

 

 

ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ  JOGA BONITO      (1η αγωνιστική)

Μαντουλίδης ( 1) – Φίλιππος Θέρμης   (2)   – ώρα:  10:15

Μέγας Αλέξανδρος  –  Αναγ. Αγίου Ιωάννη      – ώρα:   12:45

Μαραθώνας  –    ΑΕ Κρήνης       – ώρα:   14:00

Αναγ. Επανομής – Γερμανική Ακαδημία    ——–   ΑΝΑΒΟΛΗ

 

ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ  PLANETF.C      (1η αγωνιστική)

Κεραυνός Αγγελοχωρίου – Αναγέννηση  Ρυσίου  – ώρα:   09.00

CosmosΜουδανιών  –  Ι.Μ.DΤρίγλιας  – ώρα:   10.15

Ακαδημία  Μίκρας  –  Πυρσός  Αγίας  Τριάδος  – ώρα:  11.30

Καλλικράτεια  –  ΠΑΟ  Νέων Επιβατών   – ώρα:    12.45

ΡΕΠΟ  Αλέξανδρος  Κιλκίς

 

ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ  LOVE  FOOTBALL    (1η αγωνιστική)

ΑΟ   Καρδίας- ΑΕ   Φαλήρου  – ώρα:    09.00

 

Αστέρια-Αχιλλέας Τριανδρίας  – ώρα:   10.15

 

ΑΟ   Σούτερς  –  ΧΑΝΘ   – ώρα:   11.30

 

Αετοί  Θεσσαλονίκης – Μπέμπηδες  2000 (2)   – ώρα:  12.45

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-11 (2009 και νεότεροι)

ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ      (1η αγωνιστική)

Δήμος Αμπελοκήπων Μενεμένης – Εθνικός Ευόσμου  – ώρα: 09:00

Μακεδονικός (1) – Ελλήσποντος Κριθιάς– ώρα:    10:15

Καμπανιακός – Ελπίδες Ηλιούπολης (3) – ώρα:    11:30

ΑΕΡετζικίουΑΣ Νεάπολης ώρα:    12:45

 

ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ   ΠΡΩΤΕΑ    (1η αγωνιστική)

Μακεδονικός (2)-  Ελπίδες  Ηλιούπολης   (2)  – ώρα:  9.00

 

ΑΟΚ  Αγίου Αθανασίου  -Ντίνος Κούης (2)  – ώρα:   10.15

 

Ολυμπιακός Κύμινων – Αθλητική Εκπαίδευση  – ώρα: 11.30

 

ΡΕΠΟ  Πρωτέας  3

 

ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΛΕΟΝΤΕΣ      (1η αγωνιστική)

Δόξα  Ελπίδος  –  Αίας  Ευόσμου   – ώρα:   09:00

Διάπλασις  –  Ντίνος  Κούης (1)  – ώρα:   10:15

Μακεδονικός  (3)  –  Ελπίδες  Ηλιούπολης  (3)  – ώρα:    11:30

Αναγέννηση  Χαλκηδόνας – Ακαδημία Ποδοσφαίρου  ΠΡΟ   – ώρα:   12:45

 

ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΖΙΟΛΑΣ  (1η αγωνιστική)

Μαντουλίδης – Αινείας Θεσ/νίκης    – ώρα:  09.00

Άρης Θεσ/νίκης (1) – Αετός Βασιλικών – ώρα:    10.15
Μαραθώνας Καλαμαριάς – Ορφέας Σουρωτής  – ώρα: 11.30

TOUMBAFC – Ολυμπιακός Θεσ/νίκης – ώρα:  14.00

 

ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ CHAMPIONS     (1η αγωνιστική)

Πρωταθλητές Πεύκων – Αναγέννηση  Πανοράματος   – ώρα:  09.00

 

ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – Μέγας Αλέξανδρος Θες/νίκης  – ώρα:  10.15

 

ΧΑΝΘ  – Αχιλλέας Τριανδρίας    – ώρα:  11.30

 

ΠΑΟ  Διοικητηρίου – Αστέρια    – ώρα:  12.45

 

 

ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ       (1η αγωνιστική)

ΒΑΟ – Εθνικός Μετεώρων  – ώρα:  09:00

Λιονταράκια – Ιωνικός (2) – ώρα:  10:15

ΑΣ Μακεδόνες – ΑΣ Νεάπολης  – ώρα: 11:30

ΑΠΕ Λαγκαδά – Μακεδονικός – ώρα:  14:00

Ελπίδες Συκεών (1) – ΑΣ Μύγδονας 2007 – ώρα: 15:15

ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΝΤΙΝΟΣ  ΚΟΥΗΣ       (1η αγωνιστική)

Πρωτέας – Μακεδονικός Λητής                   – ώρα:  09.00

Ιωνικός – Ιωάννης Παπάφης– ώρα:  11.30

Ντίνος Κούης – Αίας Εύοσμου– ώρα:  12.45

Έσπερος Τερψιθέας – ΑΣ Ουράνιοι– ώρα:  14.00

 

ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ  ΛΕΟΝΤΕΣ      (1η αγωνιστική)

Αίας  Ευόσμου (2)  –  Νικόπολη  (2)   – ώρα:   09.00

ΠΟ  Ξηροκρήνης – Κεραυνός Αγίου Παύλου  – ώρα:  10.15

Κανονιέρηδες – Ακαδημία Ποδοσφαίρου Προ  – ώρα:  11.30

ΑΕ  Νέων Σίνδου – ΑΤΕΡΜΩΝ   – ώρα:    12.45

ΑΟΚ  Αγίου Αθανασίου – Ελπίδες Ηλιούπολης – ώρα: 14.00

 

ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ  ATHLETIC      (1η αγωνιστική)

Διγενής Λακκώματος – ΑΟ  Σούτερς   – ώρα:  9:00

 

ΑΕ  Ελπίδα  Τούμπας  –  Μπέμπηδες  2000  – ώρα: 10:15

 

Μαντουλιδης  (2)  –  ΠΑΟ  Διοικητηρίου – ώρα:  11:30

 

Απόλλων  Καλαμαριάς  –  Αληθινή  Ομάδα  – ώρα:  12:45

 

ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ  JOGABONITO      (1η αγωνιστική)

Μαντουλίδης ( 1) – Φίλιππος Θέρμης   (2)   – ώρα:  10:15

Μέγας Αλέξανδρος  –  Αναγ. Αγίου Ιωάννη      – ώρα:12:45

Μαραθώνας  –    ΑΕ Κρήνης          – ώρα:  14:00

Αναγ. Επανομής – Γερμανική Ακαδημία         ——–   ΑΝΑΒΟΛΗ

 

ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ  PLANETF.C      (1η αγωνιστική)

Κεραυνός Αγγελοχωρίου – Αναγέννηση  Ρυσίου  – ώρα:   09.00

CosmosΜουδανιών  –  Ι.Μ.DΤρίγλιας   – ώρα: 10.15

Ακαδημία  Μίκρας  –  Πυρσός  Αγίας  Τριάδος  – ώρα:  11.30

Καλλικράτεια  –  ΠΑΟ  Νέων Επιβατών   – ώρα:  12.45

ΡΕΠΟ:  Αλέξανδρος  Κιλκίς

ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ  LOVE      (1η αγωνιστική)

ΑΟ   Καρδίας- ΑΕ   Φαλήρου  – ώρα:  09.00

 

Αστέρια-Αχιλλέας Τριανδρίας  – ώρα:  10.15

 

ΑΟ   Σούτερς  –  ΧΑΝΘ   – ώρα:  11.30

 

Αετοί  Θεσσαλονίκης – Μπέμπηδες  2000 (2)  – ώρα:  12.45

 

Δείτε Επίσης

Scroll Up