Το πρόγραμμα των αγώνων της ΕΠΣΜ για το Σαββατοκύριακο

Συντάκτης: Share:

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΣΑΒΒΑΤΟ 14.09.2019

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(3η αγωνιστική)

——————————————

ΑΕ Ευόσμου – Ιωνικός

Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα:17.30

Παρατηρητής:Σταμάτης Ηλίας – Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν

Ολυμπιακός Κυμίνων – Ποσειδώνας Καλαμαριάς

Γήπεδο:Κυμίνων – ώρα:17.30

Παρατηρητής:Μεταξάς Ιωάννης – Γιατρός:Γκόγκος Ιωάννης

Ηρακλής Αμπελοκήπων – Αναγέννηση Χαλκηδόνας

Γήπεδο:Δημ. Αμπελοκήπων (χόρτο) – ώρα:17.30

Παρατηρητής:Μουχτάρογλου Ιωάννης – Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(1η αγωνιστική)

——————————————————

Ελευθεριακός – ΜΑΣ Αγχιάλου

Γήπεδο:Ελευθερίου – Κορδελιού – ώρα:17.30

Παρατηρητής:Παπουτσόγλου Πέτρος – Γιατρός:Πεντερίδης Ιωάννης

ΑΕ Καλλιθέας – Παν. Φανερωμένη – Αίας Ευόσμου

Γήπεδο:ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα:17.30

Παρατηρητής:Δεμερτζής Γεώργιος – Γιατρός:Ζησόπουλος Κωνσταντίνος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(1η αγωνιστική)

——————————————————

ΠΑΟΚ Σταυρού – ΑΣ Νεάπολης

Γήπεδο:Σταυρού – ώρα:17.30

Παρατηρητής:Παπαδόπουλος Γεώργιος – Γιατρός:Balousha Mohammed

ΑΕ Φιλύρου – Κεραυνός Κολχικού

Γήπεδο:Φιλύρου – ώρα:17.30

Παρατηρητής:Κουρκουνάσιος Πέτρος – Γιατρός:Φαντίδου Μαρία

Νίκη Ηρακλείου – Μακεδονικός Ασκού

Γήπεδο:Ηρακλείου – ώρα:17.30

Παρατηρητής:Κόντος Διαμαντής – Γιατρός:Παπαδημόπουλος Δημ.

Μακεδονικός Λητής – Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου

Γήπεδο:Λητής – ώρα:17.30

Παρατηρητής:Χάιτας Γεώργιος – Γιατρός:Βασιλείου Ιωάννης

ΠΑΟ Δορκάδας – Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου

Γήπεδο:Δημ.Νεάπολης (χόρτο) – ώρα:17.30

Παρατηρητής:Λαζαρίδης Μιλτιάδης – Γιατρός:Πολυπαθέλη Ιωάννα

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(1η αγωνιστική)

——————————————————

Μαραθώνας – Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου

Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα:17.30

Παρατηρητής:Σκουφός Δημήτριος – Γιατρός:Μαστρογιάννης Κ.

Νίκη Μεσημερίου – Πανόραμα

Γήπεδο:Μεσημερίου – ώρα:17.30

Παρατηρητής:Βλαχούδης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Κωστόπουλος Μάρκος

Κεραυνός Αγγελοχωρίου – Αριστοτέλης

Γήπεδο:Αγγελοχωρίου – ώρα:17.30

Παρατηρητής:Παπαδόπουλος Εμμανουήλ – Γιατρός:Λουκοβίτης Ελευθέριος

ΑΕ Κρήνης – Ορφέας Σουρωτής

Γήπεδο:ΑΕ Κρήνης – ώρα:17.30

Παρατηρητής:Συμεωνίδης Χαράλαμπος – Γιατρός:Στάθη Θεοδώρα

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ(1η αγωνιστική)

———————————

7ος ΟΜΙΛΟΣ

Ελπίδες Αμπελοκήπων – ΓΣ Ηλιούπολης

Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα:17.00

Παρατηρητής:Δουβλέκης Σταύρος – Γιατρός:Μάρκουτη Αικατερίνη

8ος ΟΜΙΛΟΣ

Αστραπή Νεάπολης – Ελπίδες Σταυρούπολης

Γήπεδο:Συκεών (Παλαιό) – ώρα:17.00

Γιατρός:Ρήγκος Δημήτριος

10ος ΟΜΙΛΟΣ

Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης – ΑΕ Πυλαίας

Γήπεδο:……………………….. – ώρα:17.00

Παρατηρητής:Ξυδόπουλος Γεώργιος – Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος

Προοδευτική – Πέρα

Γήπεδο:Τριανδρίας – ώρα:17.00

Παρατηρητής:Δρόσος Φώτιος – Γιατρός:Παπαδημητρίου Ηλίας

ΑΝ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Βότσαρης, Ρακόπουλος, Παπαδημητρίου, Ναζίρης.

 

 

ΑΝ. ΙΑΤΡΟΙ ΑΓΩΝΑ: Λάλλας, Μπαλίκος, Μαργιούλα – Σιάρκου, Μαργαρίτης, Χατζησταυρίδης.

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΚΥΡΙΑΚΗ 15.09.2019

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(3η αγωνιστική)

——————————————

Ιάσων Αυγής – ΠΑΟ Ξυλούπολης

Γήπεδο:Αυγής – ώρα:17.30

Παρατηρητής:Κόλτσος Βασίλειος – Γιατρός:Βαζακίδης Πολυχρόνης

ΠΑΟ Κουφαλίων – Καμπανιακός

Γήπεδο:Κουφαλίων (παλιό) – ώρα:17.30

Παρατηρητής:Δουβλέκης Σταύρος – Γιατρός:Μαργαρίτης Κοσμάς

ΠΑΟΝ Επιβατών – Παύλος Μελάς

Γήπεδο:Νέων Επιβατών – ώρα:17.30

Παρατηρητής:Ναζίρης Αλέξανδρος – Γιατρός:Ανδρικόπουλος Γεώργιος

ΑΠΕ Λαγκαδά – Ομόνοια Σίνδου

Γήπεδο:Λαγκαδά – ώρα:17.30

Παρατηρητής:Μαυρίδης Ζαχαρίας – Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος

ΑΟ Καρδίας – Εθνικός Σοχού

Γήπεδο:Καρδίας – ώρα:17.30

Παρατηρητής:Χατζόπουλος Ιωάννης – Γιατρός:Κωστόπουλος Μάρκος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(1η αγωνιστική)

——————————————————

Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου – Μελιτέας

Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα:11.00

Παρατηρητής:Μαραντίδης Λεωνίδας – Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος

Δόξα Πενταλόφου – ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου

Γήπεδο:Πενταλόφου – ώρα:11.00

Παρατηρητής:Ρακόπουλος Νικόλαος – Γιατρός:Παπαδημόπουλος Δημ.

Κανονιέρηδες – Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου

Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα:17.30

Παρατηρητής:Μελενικιώτης Πασχάλης – Γιατρός:Μπάνης Δημήτριος

Δόξα Ρετζικίου – Αστέρας Αμπελοκήπων

Γήπεδο:Πεύκων – ώρα:11.00

Παρατηρητής:Δρόσος Φώτιος – Γιατρός:Λάλλας Κωνσταντίνος

Μακεδονικός Γέφυρας – Δόξα Αγ.Παύλου

Γήπεδο:Γέφυρας – ώρα:17.30

Παρατηρητής:Λημνιός Νικόλαος – Γιατρός:Μαργιούλα Σιάρκου Γ.

Αχιλλέας Τριανδρίας – Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης

Γήπεδο:Τριανδρίας – ώρα:17.30

Παρατηρητής:Χατζηγεωργίου Αλέξανδρος – Γιατρός:Παπαδημητρίου Ηλίας

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(1η αγωνιστική)

——————————————————

Ελλήσποντος Μαδύτου – Κεραυνός Ωραιοκάστρου

Γήπεδο:Μαδύτου – ώρα:17.30

Παρατηρητής:Παπατζίκος Ιωάννης – Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

Διγενής Κρυονερίου – Θύελλα Περιστερώνα

Γήπεδο:Κρυονερίου – ώρα:17.30

Παρατηρητής:Τουμπουλιδης Νικόλαος – Γιατρός:Χατζησταυρίδης Παναγιώτης

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(1η αγωνιστική)

——————————————————

Αναγέννηση Ρυσίου – Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης

Γήπεδο:Ρυσίου (χόρτο) – ώρα:17.30

Παρατηρητής:Παπαδόπουλος Εμμανουήλ – Γιατρός:Ριζνιοτόπουλος Εμμανουήλ

Εθνικός Πυλαίας – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας

Γήπεδο:Δημ.Πυλαίας (χόρτο) – ώρα:17.30

Παρατηρητής:Χατζηγεωργίου Γεώργιος – Γιατρός:Πολυπαθέλη Ιωάννα

Αετός Βασιλικών – Αναγέννηση Επανομής

Γήπεδο:Βασιλικών – ώρα:17.30

Παρατηρητής:Βότσαρης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Μπακιρτζόγλου Φώτιος

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ(1η αγωνιστική)

———————————

6ος ΟΜΙΛΟΣ

Δόξα Αδένδρου – Αναγέννηση Προχώματος

Γήπεδο:Αδένδρου – ώρα:10.30

Γιατρός:Τσαμαντουρίδης Ιωάννης

Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου – Θρίαμβος Παρθενίου

Γήπεδο:Βαθυλάκκου – ώρα:17.00

Παρατηρητής:Αναστασιάδης Γεώργιος – Γιατρός:Κεχαγιά Δέσποινα

Ατρόμητος Φιλαδέλφειας – Εθνικός Μαλγάρων

Γήπεδο:Φιλαδέλφειας – ώρα:17.00

Γιατρός:Τσαμαντουρίδης Ιωάννης

7ος ΟΜΙΛΟΣ

Οδυσσέας Κορδελιού – ΑΕ Αμπελοκήπων

Γήπεδο:Ελευθερίου – Κορδελιού – ώρα:10.30

Παρατηρητής:Παπουτσόγλου Πέτρος – Γιατρός:Γκόγκος Ιωάννης

Ρουβίκωνας – Ομόνοια Σταυρούπολης

Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα:10.30

Παρατηρητής:Μαυρίδης Ζαχαρίας – Γιατρός:Ανεστιάδου Ελισσάβετ

Μ.Αλέξ. Ελλήνων – Ολυμπος Δενδροποτάμου

Γήπεδο:Ελπίδας Ευόσμου – ώρα:17.00

Παρατηρητής:Σταμάτης Ηλίας – Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος

8ος ΟΜΙΛΟΣ

Εθνικός Μετεώρων – ΑΜΣ Νικόπολη

Γήπεδο:Μετεώρων – ώρα:10.30

Παρατηρητής:Σταμάτης Αθανάσιος – Γιατρός:Ζησόπουλος Κωνσταντίνος

Ελπίδες Συκεών – Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου

Γήπεδο:ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα:10.30

Παρατηρητής:Παπαδόπουλος Γεώργιος – Γιατρός:Χατζησταυρίδης Παναγιώτης

Ακρίτες Συκεών – Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης

Γήπεδο:ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα:17.00

Παρατηρητής:Λαζαρίδης Μιλτιάδης – Γιατρός:Balousha Mohammed

Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας – Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά

Γήπεδο:Δημ.Νεάπολης (χόρτο) – ώρα:10.30

Παρατηρητής:Χάιτας Γεώργιος – Γιατρός:Νικολαϊδου  Αναστασία

9ος ΟΜΙΛΟΣ

Δόξα Περιβολακίου – Αρης Καβαλαρίου

Γήπεδο:Περιβολακίου – ώρα:10.30

Παρατηρητής:Κόλτσος Βασίλειος – Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

Μ.Αλέξ. Νέας Απολλωνίας – Ελλήσποντος Κριθιάς

Γήπεδο:Νέας Απολλωνίας – ώρα:17.00

Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν

10ος ΟΜΙΛΟΣ

Κισσός Χορτιάτη – ΠΑΟ Διοικητηρίου

Γήπεδο:Χορτιάτη – ώρα:10.30

Γιατρός:Σαριδάκης Γεώργιος

Σούτερς Αθλητικός ΄Ομιλος – ΑΕ Φαλήρου

Γήπεδο:Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα:10.30

Παρατηρητής:Μπιλμπίλης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος

Μέντεκας Καλαμαριάς – Πυρσός Θεσσαλονίκης

Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα:10.30

Παρατηρητής:Μουχτάρογλου Ιωάννης – Γιατρός:Στάθη Θεοδώρα

11ος ΟΜΙΛΟΣ

Ατρόμητος Τριαδίου – Απόλλων Κάτω Σχολαρίου

Γήπεδο:Ραιδεστού – ώρα:17.00

Παρατηρητής:Σκουφός Δημήτριος – Γιατρός:Μπαλίκος Νικόλαος

ΠΑΣ Κεραυνός Μονοπηγάδου – Αχιλλέας Περαίας

Γήπεδο:Ταγαράδων (Χόρτο – 8η Οδός) – ώρα:17.00

Γιατρός:Σπυρίδου Μαριάννα

ΑΝ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Βλαχούδης, Χατζόπουλος, Κόλτσος, Παπαδημητρίου, Ξυδόπουλος.

 

ΑΝ. ΙΑΤΡΟΙ ΑΓΩΝΑ:

10.00 – 11.30: Ριζνιοτόπουλος, Μαργαρίτης, Μπάνης, Ανδρικόπουλος, Balousha.

16.30 – 18.00: Βασιλείου, Γκόγκος, Λάλλας, Παπαδημόπουλος.

 

Δείτε Επίσης

Scroll Up