Το πρόγραμμα των αγώνων του Σαββατοκύριακου στην ΕΠΣΜ

Συντάκτης: Share:

Το πρόγραμμα των αναμετρήσεων του Σαββατοκύριακου για τη διοργάνωση του Κυπέλλου Στ. Ρεπάνας ανακοίνωσε η ΕΠΣΜ.

 

Αναλυτικά:

ΣΑΒΒΑΤΟ 02.10.2021

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου – Ελευθεριακός

Γήπεδο:Καλοχωρίου (νέο) – ώρα:16.30

 

Εθνικός Μαλγάρων – Καμπανιακός

Γήπεδο:Μαλγάρων – ώρα:16.30

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου – Μακεδονικός Γέφυρας

Γήπεδο:Αγίου Αθανασίου – ώρα:16.30

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

ΜΑΣ Αγχιάλου – Αστέρας Αμπελοκήπων

Γήπεδο:Αγχιάλου – ώρα:16.30

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

Νίκη Ευκαρπίας – Δόξα Πενταλόφου

Γήπεδο:Ευκαρπίας – ώρα:16.30

 

Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης – Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης

Γήπεδο:Αγίου Παύλου – ώρα:16.30

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

ΑΕ Καλλιθέας – Παν. Φανερωμένη – Δόξα Ρετζικίου

Γήπεδο:ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα:16.30

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

ΠΟ Ξηροκρήνης – Αίας Ευόσμου

Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα:16.30

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 8ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

Φοίνικας Πολίχνης – ΑΣ Νεάπολης

Γήπεδο:Πολίχνης – ώρα:16.30

 

ΑΕ Φιλύρου – Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου

Γήπεδο:Φιλύρου – ώρα:16.30

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 12ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

Μελιτέας – ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ

Γήπεδο:Τριανδρίας – ώρα:16.30

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 13ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

Πανόραμα – Εθνικός Πυλαίας

Γήπεδο:Πανοράματος – ώρα:16.30

 

ΑΕ Πυλαίας – Κισσός Χορτιάτη

Γήπεδο:Δημ.Πυλαίας (χόρτο) – ώρα:16.30

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 14ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – Μέντεκας Καλαμαριάς

Γήπεδο:Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα:16.30

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 15ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

ΑΕ Κρήνης – Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη

Γήπεδο:ΑΕ Κρήνης – ώρα:16.30

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 16ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

Κεραυνός Αγγελοχωρίου – Αναγέννηση Ρυσίου

Γήπεδο:Αγγελοχωρίου – ώρα:16.30

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 18ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

Νίκη Μεσημερίου – Απόλλων Κάτω Σχολαρίου

Γήπεδο:Μεσημερίου – ώρα:16.30

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 19ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

Θρίαμβος Παρθενίου – Μαγνησιακός

Γήπεδο:Παρθενίου – ώρα:16.30

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 23ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

Ατρόμητος Φιλαδέλφειας – Αστραπή Μεσαίου

Γήπεδο:Φιλαδέλφειας – ώρα:16.30

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 25ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

Εθνικός Μετεώρων – Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου

Γήπεδο:Μετεώρων – ώρα:16.30

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 28ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

Μ.Αλέξανδρος Θεσ/κης – ΠΑΟΚ

Γήπεδο:Μεγ.Αλεξάνδρου – ώρα:16.30

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 29ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

Αριστοτέλης – Μαραθών Υποδομή 1926

Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα:16.30

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 03.10.2021

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου – Αναγέννηση Χαλκηδόνας

Γήπεδο:Βαθυλάκκου – ώρα:11.00

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

ΑΕ Αμπελοκήπων – Ιωνικός

Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα:11.00

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

Κεραυνός Ωραιοκάστρου – Ακρίτες Συκεών

Γήπεδο:Ωραιοκάστρου – ώρα:16.30

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

ΑΕ Ευόσμου – Κανονιέρηδες

Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα:16.30

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 7ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

Παύλος Μελάς – ΓΣ Ηλιούπολης

Γήπεδο:Σταυρούπολης – ώρα:16.30

 

Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας – Ομόνοια Σταυρούπολης

Γήπεδο:Δημ.Νεάπολης (χόρτο) – ώρα:11.00

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 9ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

Δόξα Ασσήρου – Μακεδονικός Λητής

Γήπεδο:Περιβολακίου – ώρα:16.30

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 10ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

Αρης Καβαλαρίου – Νέστωρ Οσσας

Γήπεδο:Καβαλαρίου – ώρα:12.00

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 11ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

Θύελλα Περιστερώνα – Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου

Γήπεδο:Περιστερώνας – ώρα:16.30

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 12ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

Αχιλλέας Τριανδρίας – Δόξα Αγ.Παύλου

Γήπεδο:Τριανδρίας – ώρα:16.30

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 14ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

Μαραθώνας – ΠΑΟ Διοικητηρίου

Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα:16.30

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 15ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

Ποσειδώνας Καλαμαριάς – Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης

Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα:11.00

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 16ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

ΑΟ Καρδίας – Ατρόμητος Τριαδίου

Γήπεδο:Καρδίας – ώρα:16.30

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 17ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

Ορφέας Σουρωτής – Αστέρας Ραιδεστού

Γήπεδο:Σουρωτής – ώρα:16.30

 

Αετός Βασιλικών – Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου

Γήπεδο:Βασιλικών – ώρα:16.30

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 18ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

Αναγέννηση Επανομής – Δόξα Τριλόφου

Γήπεδο:Επανομής – ώρα:12.00

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 19ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

Δάφνη Ακροποτάμου – ΑΟ Μεσήμβριας

Γήπεδο:Ακροποτάμου – ώρα:16.30

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 20ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

Οδυσσέας Κορδελιού – Ρουβίκωνας

Γήπεδο:Ελευθερίου – Κορδελιού – ώρα:11.00

 

Μακεδών Ευόσμου – Αστραπή Δενδροποτάμου

Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα:11.00

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 21ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος – Ελπίδες Αμπελοκήπων

Γήπεδο:Ευκαρπίας – ώρα:16.30

 

ΑΟ Θράκης – ΑΜΣ Νικόπολη

Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα:16.30

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 22ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

Μακεδονία Ευκαρπίας – Σταυραετός Ευξεινούπολης

Γήπεδο:Ευκαρπίας – ώρα:11.00

 

Αισχύλος Ωραιοκάστρου – ΑΟ Νέας Ευκαρπίας

Γήπεδο:Νεοχωρούδας – ώρα:12.00

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 23ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

ΔΑΣ Ωραιοκάστρου – Νίκη Νεοχωρούδας

Γήπεδο:Λητής – ώρα:12.00

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 24ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

Ποντιακός Πολυδενδρίου – Φοίνικας Σχολαρίου

Γήπεδο:Πολυδενδρίου (Λαγκαδά) – ώρα:11.00

 

Εθνικός Λαγυνών – Δόξα Περιβολακίου

Γήπεδο:Λαγυνών – ώρα:12.00

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 25ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

Αστραπή Νεάπολης – ΑΣ Αγ. Παύλος

Γήπεδο:Συκεών (Παλαιό) – ώρα:11.00

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 26ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

Κεραυνός Αγίου Παύλου – ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας

Γήπεδο:Αγίου Παύλου – ώρα:11.00

 

Ενωση Συκεών – Ελπίδες Συκεών

Γήπεδο:ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα:11.00

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 27ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

Πυρσός Θεσσαλονίκης – Φοίνικας Τούμπας

Γήπεδο:Τριανδρίας – ώρα:10.30

 

Προοδευτική – Ιωάννης Παπάφης

Γήπεδο:Τριανδρίας – ώρα:14.00

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 28ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

ΑΕ Χαριλάου – Αγιος Ελευθέριος – ΑΕ Ελπίδα Τούμπας

Γήπεδο:Μεγ.Αλεξάνδρου – ώρα:11.00

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 29ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

Αστέρια – ΑΟ Σούτερς

Γήπεδο:Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα:11.00

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 30ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

Δόξα Αδένδρου – ΑΣ ΠΕΡΑ

Γήπεδο:Αδένδρου – ώρα:16.30

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 31ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης – Ατρόμητος Πλαγιαρίου

Γήπεδο:Μάττα 1 (Ραιδεστού) – ώρα:16.30