Το πρόγραμμα των αγώνων του Σαββάτου, από την ΕΠΣΜ

Συντάκτης: Share:

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΣΑΒΒΑΤΟ 12.10.2019

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(6η αγωνιστική)

——————————————————

Κανονιέρηδες – Μακεδονικός Γέφυρας

Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα:16.30

Παρατηρητής:Σεμερτζής Σωτήριος – Γιατρός:

ΑΕ Καλλιθέας – Παν. Φανερωμένη – Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης

Γήπεδο:ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα:16.30

Παρατηρητής:Κουρκουνάσιος Πέτρος – Γιατρός:

Ελευθεριακός – Αχιλλέας Τριανδρίας

Γήπεδο:Ελευθερίου – Κορδελιού – ώρα:16.30

Παρατηρητής:Σταμάτης Ηλίας – Γιατρός:

Μελιτέας – Αστέρας Αμπελοκήπων

Γήπεδο:Τριανδρίας – ώρα:16.30

Παρατηρητής:Αλεξόγλου Σταύρος – Γιατρός:

ΜΑΣ Αγχιάλου – Αίας Ευόσμου

Γήπεδο:Αγχιάλου – ώρα:16.30

Παρατηρητής:Δουβλέκης Σταύρος – Γιατρός:

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(6η αγωνιστική)

——————————————————

Κεραυνός Αγγελοχωρίου – Αναγέννηση Ρυσίου

Γήπεδο:Αγγελοχωρίου – ώρα:16.30

Παρατηρητής:Χατζόπουλος Ιωάννης – Γιατρός:

Νίκη Μεσημερίου – Ορφέας Σουρωτής

Γήπεδο:Μεσημερίου – ώρα:16.30

Παρατηρητής:Αποστολίδης Ευγένιος – Γιατρός:

Μαραθώνας – ΑΕ Κρήνης

Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα:16.30

Παρατηρητής:Συμεωνίδης Χαράλαμπος – Γιατρός:

Αστέρας Ραιδεστού – Αναγέννηση Επανομής

Γήπεδο:Ραιδεστού – ώρα:16.30

Παρατηρητής:Σκουφός Δημήτριος – Γιατρός:

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)

——————————————————

Εθνικός Ευόσμου – Εθνικός Μαλγάρων

Γήπεδο:Ελπίδας Ευόσμου – ώρα:16.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:

ΠΟ Ξηροκρήνης – Σταυραετός Ευξεινούπολης               3-0 α.α.

ΓΣ Ηλιούπολης – Θρίαμβος Παρθενίου

Γήπεδο:Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα:16.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:

Αξιός Ανατολικού – Ομόνοια Σταυρούπολης

Γήπεδο:Ανατολικού – ώρα:16.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)

——————————————————

Μακεδονικός Μοναστηρίου – Αστραπή Νεάπολης

Γήπεδο:Μοναστηρίου – ώρα:16.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)

——————————————————

Κεραυνός Αγίου Παύλου – Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας

Γήπεδο:Αγίου Παύλου – ώρα:16.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)

——————————————————

ΑΕ Χαριλάου – Αγιος Ελευθέριος – Αίολος

Γήπεδο:Μεγ.Αλεξάνδρου – ώρα:16.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:

ΑΕ Πυλαίας – Αετοί Θεσ/νίκης 2015

Γήπεδο:Δημ.Πυλαίας (χόρτο) – ώρα:16.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)

——————————————————

ΑΕ Μαρτίου – Ατρόμητος Πλαγιαρίου

Γήπεδο:Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα:16.30

Παρατηρητής:Δρόσος Φώτιος – Γιατρός:

Απόλλων Κάτω Σχολαρίου – Ιωάννης Παπάφης

Γήπεδο:Σχολαρίου (Μίκρας) Δημ. Μίκρας – ώρα:16.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

—————————————–

Αναγέννηση Προχώματος – Ορφέας Αγ. Τριάδας

Γήπεδο:Προχώματος – ώρα:16.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:

ΑΟ Μεσήμβριας – ΠΑΟΚ Πολίχνης

Γήπεδο:Μεσήμβριας – ώρα:16.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

—————————————–

Ατρόμητος Αγ. Παρασκευής – Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης

Γήπεδο:Αγίας Παρασκευής – ώρα:16.30

Παρατηρητής:Βλαχούδης Κωνσταντίνος – Γιατρός:

Δόξα Τούμπας – Μ. Αλέξανδρος Θεσ/κης

Γήπεδο:Αγίου Γεωργίου – ώρα:16.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

—————————————–

Αναγέννηση Καλοχωρίου 2015 – Ενωση Συκεών

Γήπεδο:Καλοχωρίου (παλιό) – ώρα:16.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:

Ρουβίκωνας – Μ. Αλέξανδρος Πέντε Βρυσών

Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα:16.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:

Αετός Ανω Σταυρού – ΠΑΟ Καρτερών

Γήπεδο:Σταυρού – ώρα:16.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:

ΑΝ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Παπατζίκος, Μαραντίδης, Χατζόπουλος, Χαϊτας, Βότσαρης, Λημνιός.

Δείτε Επίσης

Scroll Up