Το πρόγραμμα των παιδικών πρωταθλημάτων για 23 και 24 Νοεμβρίου

Συντάκτης: Share:

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ  ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΥΠΟΔΟΜΩΝ

ΣΑΒΒΑΤΟΥ 23 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2019

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-17 (2003 και νεότεροι)

Κ17 – 1ος όμιλος (6η αγωνιστική)

——————————

Κεραυνός Αγγελοχωρίου – Ορφέας Σουρωτής

Γήπεδο: Αγγελοχωρίου – ώρα: 12.30

Γιατρός:

Αχιλλέας Περαίας – Αναγέννηση Ρυσίου

Γήπεδο: Περαίας – ώρα: 10.00

Γιατρός:

ΑΟ Καρδίας – Γερμανική Αθλητική Ακαδημία

Γήπεδο: Καρδίας – ώρα: 09.00

Γιατρός:

ΠΑΟΚ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (1)

Γήπεδο: ΜΑΤΤΑ  (ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ) – ώρα: 11.30

Γιατρός:

 

Κ17 – 2ος όμιλος (6η αγωνιστική)

——————————

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (2) – Θερμαϊκός Θέρμης

Γήπεδο: Μεγ. Αλεξάνδρου – ώρα: 12.00

Γιατρός:

Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης – Μαραθώνας

Γήπεδο: Καρδίας – ώρα: 12.00

Γιατρός:

Ποσειδώνας Καλαμαριάς – ΄Ηφαιστος Θέρμης

Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα:09.00

Γιατρός:

ΑΕ Κρήνης – Μπέμπηδες 2000

Γήπεδο: ΑΕ Κρήνης – ώρα: 09.00

Γιατρός:

 

Κ17 – 3ος όμιλος (7η αγωνιστική)

——————————

Εθνικός Πυλαίας – Αχιλλέας Τριανδρίας

Γήπεδο: Δημ. Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα: 09.00

Γιατρός:

Πανόραμα – Κεραυνός Αγίου Παύλου

Γήπεδο: Πανοράματος (Έναντι Κλ. Γυμν.) – ώρα:  12.00

Γιατρός:

 

Αρης Θεσσαλονίκης – Αστέρια

Γήπεδο: Μεγ. Αλεξάνδρου – ώρα:09.00

Γιατρός:

Μελιτέας – ΑΕ Ρετζικίου

Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 09.00

Γιατρός:

 

ΡΕΠΟ: ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας

 

Κ17 – 4ος όμιλος (7η αγωνιστική)

——————————

Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας – Αστέρας Αμπελοκήπων

Γήπεδο: Δημ. Νεάπολης (πλαστικό) – ώρα: 09.00

Γιατρός:

Ελπίδες Συκεών – Ελπίδες Αμπελοκήπων

Γήπεδο: ΔΑΚ  Συκεών (Νέο) – ώρα:15.00

Γιατρός:

Εθνικός Μετεώρων – Ελπίδες Σταυρούπολης

Γήπεδο: Μετεώρων – ώρα: 12.00

Γιατρός:

Ηρακλής Αμπελοκήπων – Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης

Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 09.00

Γιατρός:

 

ΡΕΠΟ:  ΑΣ Νεάπολης / ANDRE VIEIRINHA

 

Κ17 – 5ος όμιλος (6η αγωνιστική)

——————————

Νίκη Ευκαρπίας – ΑΕ Φιλύρου

Γήπεδο: Ευκαρπίας – ώρα: 09.00

Γιατρός:

ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (2)

Γήπεδο: Κανονιέρηδων – ώρα: 13.30

Γιατρός:

ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ – Κεραυνός Κολχικού   —— 3 – 0 α/α

 

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΟΚ ΚΟΡΩΝΕΙΑΣ – Μακεδονικός Λητής

Γήπεδο: Βασιλουδίου – ώρα: 12.15

Γιατρός:

 

Κ17 – 6ος όμιλος (6η αγωνιστική)

——————————

Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών – Κανονιέρηδες

Γήπεδο: Κανονιέρηδων – ώρα: 10.30

Γιατρός:

Εσπερος Τερψιθέας – Αγροτικός Αστέρας

Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 09.00

Γιατρός:

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (1) – ΑΕ Νέων Σίνδου

Γήπεδο: Δημ. Νεάπολης (πλαστικό) – ώρα: 12.00

Γιατρός:

 

 

ΠΑΟ Κουφαλίων – Ιωνικός

Γήπεδο: Κουφαλίων (νέο) ΒΙ.ΠΑ – ώρα: 10.00

Γιατρός:

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ -16 (2004 και νεότεροι)

 

Κ16 – 1ος όμιλος (6η αγωνιστική)

——————————

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (2) – Δόξα Τριλόφου

Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου – ώρα: 10.30

Γιατρός:

ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (1) – Ερμής Καλαμαριάς

Γήπεδο: Μεγ. Αλεξάνδρου – ώρα: 10.30

Γιατρός:

ΠΑΟΝ Επιβατών – Γερμανική Αθλητική Ακαδημία

Γήπεδο: ΠΑΟΝΕ (Παραλία) – ώρα: 10.00

Γιατρός:

Ατρόμητος Πλαγιαρίου – Μπέμπηδες 2000

Γήπεδο: ΤΡΙΛΟΦΟΥ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ) – ώρα:12.00

Γιατρός:

 

Κ16 – 2ος όμιλος (6η αγωνιστική)

——————————

Αετοί Θεσ/νίκης 2015 – ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 2015

Γήπεδο: Χορτατζήδων – ώρα: 09.00

Γιατρός:

Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης – ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2)

Γήπεδο: Μεγ. Αλεξάνδρου – ώρα: 13.30

Γιατρός:

ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΙΛΚΙΣ

Γήπεδο: Δημ. Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα: 10.30

Γιατρός:

Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (1)

Γήπεδο: Δημ.  Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 12.00

Γιατρός:

 

Κ16 – 3ος όμιλος (6η αγωνιστική)

——————————

ΑΣ ΟΥΡΑΝΙΟΙ (1)/ CELESTE – ΠΑΟΚ Σταυρού

Γήπεδο: Κανονιέρηδων – ώρα: 12.00

Γιατρός:

Δόξα Ρετζικίου – Μακεδονικός

Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα: 13.00

Γιατρός:

Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας – Εθνικός Λαγυνών

Γήπεδο: Δημ. Νεάπολης (πλαστικό) – ώρα: 13.30

Γιατρός:

Αγροτικός Αστέρας – ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΙΣ

Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 15.00

Γιατρός:

 

 

Κ16 – 4ος όμιλος (7η αγωνιστική)

——————————

Ντίνος Κούης – ΑΕ Ευόσμου

Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα:12.00

Γιατρός:

Ηρακλής Αμπελοκήπων – ΑΠΕ Λαγκαδά

Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 10.30

Γιατρός:

Μακεδών Ευόσμου – ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΡΕΝΑ

Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 12.00

Γιατρός:

ΑΣ ΟΥΡΑΝΙΟΙ (2)/ CELESTE – Δόξα Ελπίδας

Γήπεδο: Κανονιέρηδων – ώρα: 09.00

Γιατρός:

 

Κ16 – 5ος όμιλος (6η αγωνιστική)

——————————

Αθλητική Εκπαίδευση – Καμπανιακός

Γήπεδο: Γαλλικού (Ιωνίας) – ώρα: 11.00

Γιατρός:

Μαγνησιακός – Φίλιππος Παλαιοκάστρου

Γήπεδο: Γαλλικού (Ιωνίας) – ώρα:12.30

Γιατρός:

ΑΣ ΜΥΓΔΟΝΑΣ – 2007 – ΠΑΟΚ Κυμ.-Μαλγάρων

Γήπεδο: Ατέρμων (Αγ. Παντελεήμωνα) – ώρα:12.00

Γιατρός:

Ατέρμων – Αναγέννηση Χαλκηδόνας

Γήπεδο: Ατέρμων (Αγ. Παντελεήμωνα) – ώρα: 10.30

Γιατρός:

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ -15 (2005 και νεότεροι)

 

Κ15 – 1ος όμιλος (7η αγωνιστική)

——————————

Αετός Βασιλικών – Πανόραμα

Γήπεδο: Βασιλικών – ώρα: 09.30

Γιατρός:

ΑΕ ΚΡΗΝΗΣ (2) – ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ / JOGA BONITO

Γήπεδο: ΑΕ Κρήνης – ώρα:

Γιατρός:

Απόλλων Καλαμαριάς – Αναγέννηση Ρυσίου

Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου – ώρα: 12.00

Γιατρός:

Μπέμπηδες 2000 – Ποσειδώνας Μηχανιώνας

Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 12.00

Γιατρός:

 

ΡΕΠΟ:  ΠΑΟΝ Επιβατών

 

 

 

 

Κ15 – 2ος όμιλος (7η αγωνιστική)

——————————

ΠΑΟ Διοικητηρίου – Μαραθώνας

Γήπεδο: Αγίου Παύλου- ώρα: 12.00

Γιατρός:

ΠΑΟΚ – ΑΕ Ελπίδα Τούμπας

Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα:10.30

Γιατρός:

ΑΕ ΚΡΗΝΗΣ (1) – Εθνικός Πυλαίας

Γήπεδο: ΑΕ Κρήνης – ώρα:10.30

Γιατρός:

Ποσειδώνας Καλαμαριάς – Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης

Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 10.30

Γιατρός:

Μακεδόνες – Μ.Αλέξανδρος Θεσ/κης

Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 10.30

Γιατρός:

 

Κ15 – 3ος όμιλος (6η αγωνιστική)

——————————

ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 2015 – ΑΕ Φιλύρου   —— 3 – 0 α/α

 

Ελπίδες  Συκεών – ΑΕ Ρετζικίου

Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα: 09.00

Γιατρός:

ΑΣ Νεάπολης / ANDRE VIEIRINHA – ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ

Γήπεδο: Δημ. Νεάπολης (πλαστικό) – ώρα: 10.30

Γιατρός:

Πυρσός Θεσσαλονίκης – Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών

Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 10.30

Γιατρός:

ΡΕΠΟ: Κισσός Χορτιάτη

 

 

Κ15 – 4ος όμιλος (6η αγωνιστική)

——————————

Νέα Πολιτεία Ευόσμου – Αστέρας Αμπελοκήπων

Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 13.30

Γιατρός:

Νίκη Ευκαρπίας – Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου

Γήπεδο: Ευκαρπίας – ώρα: 10.30

Γιατρός:

Ελπίδες Σταυρούπολης – Εθνικός Μετεώρων

Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) – ώρα: 09.00

 

Εσπερος Τερψιθέας – Ντίνος Κούης

Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 10.30

Γιατρός:

 

 

 

 

Κ15 – 5ος όμιλος (6η αγωνιστική)

——————————

Εθνικός Ευόσμου – Μακεδονικός

Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 09.00

Γιατρός:

ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ (1) – ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (1)    ——- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 24-11-2019

Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 10.00

Γιατρός:

Δόξα Ελπίδας – ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ (2)

Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα:10.30

Γιατρός:

Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά – Αίας Ευόσμου

Γήπεδο: Ευκαρπίας – ώρα: 12.00

Γιατρός:

 

Κ15 – 6ος όμιλος (6η αγωνιστική)

——————————

ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ (1) – ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου

Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 12.00

Γιατρός:

Ελευθεριακός – ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ

Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 10.30

Γιατρός:

ΠΑΟ Κουφαλίων – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ (2)

Γήπεδο: Κουφαλίων (νέο) ΒΙ.ΠΑ – ώρα: 11.30

Γιατρός:

ΡΕΠΟ:  ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (2)

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ -14 (2006 και νεότεροι)

 

Κ14 – 1ος όμιλος (7η αγωνιστική)

——————————

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (2) – ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ / JOGA BONITO

Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου – ώρα: 09.00

Γιατρός:

Γερμανική Αθλητική Ακαδημία – ΑΟ Καρδίας

Γήπεδο: Καρδίας – ώρα: 10.30

Γιατρός:

ΠΑΟΝ Επιβατών – Αστέρας Ραιδεστού   —–  0 – 3 α/α

 

ΑΡΤ ΣΟΚΚΕΡ ΣΚΟΥΛ – Ακαδημίες Μίκρας

Γήπεδο: Καρδίας – ώρα: 13.30

Γιατρός:

ΡΕΠΟ:  ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2006)

 

Κ14 – 2ος όμιλος (6η αγωνιστική)

——————————

Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης – ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2007)

Γήπεδο: Μεγ. Αλεξάνδρου – ώρα: 15.00

Γιατρός:

ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2) – ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 2015

Γήπεδο: Χορτατζήδων – ώρα:10.30

Γιατρός:

ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (1)

Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα: 09.00

Γιατρός:

Μπέμπηδες 2000 – Ποσειδώνας Καλαμαριάς

Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα: 12.00

Γιατρός:

 

Κ14 – 3ος όμιλος (7η αγωνιστική)

——————————

ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ (2) – Εθνικός Πυλαίας

Γήπεδο: Δημ. Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα: 17.30

Γιατρός:

ΒΑΟ – ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΟ

Γήπεδο: Δημ. Νεάπολης (πλαστικό) – ώρα: 15.00

Γιατρός:

Ελπίδες Συκεών – ΠΑΟΚ

Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα: 11.00

Γιατρός:

ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας

Γήπεδο: Δημ. Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα: 12.00

Γιατρός:

ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ – ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (1)

Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 09.00

Γιατρός:

 

Κ14 – 4ος όμιλος (7η αγωνιστική)

——————————

ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ – Ελπίδες Ηλιούπολης

Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) – ώρα: 12.00

 

Αστέρας Αμπελοκήπων – Ομόνοια Σταυρούπολης

Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 12.00

Γιατρός:

ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (1) – Κανονιέρηδες

Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 09.00

Γιατρός:

ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΙΣ – Εθνικός Μετεώρων

Γήπεδο: Νικόπολης – ώρα: 09.30

Γιατρός:

Εθνικός Λαγυνών – Ελπίδες Σταυρούπολης

Γήπεδο: Λαγυνών – ώρα: 10.00

Γιατρός:

 

Κ14 – 5ος όμιλος (6η αγωνιστική)

——————————

ΑΕ Ευόσμου – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΟΚ ΚΟΡΩΝΕΙΑΣ

Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 17.30

Γιατρός:

Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών – ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (2)

Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) – ώρα: 13.30

 

Πρωτέας Ευόσμου – Κεραυνός Ωραιοκάστρου    ——- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 24-11-2019

Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 11.30

Γιατρός:

Κεραυνός Κολχικού – ΑΠΕ Λαγκαδά

Γήπεδο: Κολχικού – ώρα: 12.00

Γιατρός:

 

Κ14 – 6ος όμιλος (6η αγωνιστική)

——————————

Αθλητική Εκπαίδευση – Αξιός Ανατολικού

Γήπεδο: Γαλλικού (Ιωνίας) – ώρα: 09.30

Γιατρός:

ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ – Ατέρμων

Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 15.00

Γιατρός:

Ιωνικός – Ομόνοια Σίνδου

Γήπεδο: Ιωνίας (Διαβατών) – ώρα: 09.30

Γιατρός:

Ακαδημία Οι Αετοί – ΑΣ Μύγδονας 2007

Γήπεδο: Καστανά – ώρα: 12.30

Γιατρός:

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ -13 (2007 και νεότεροι)

Κ13 – 1ος όμιλος (ΡΕΠΟ)

 

Κ13 – 2ος όμιλος (1η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)

ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 2015 – ΑΛΗΘΙΝΗ ΟΜΑΔΑ

Γήπεδο: Χορτατζήδων – ώρα: 12.00

Γιατρός:

 

Κ13 – 3ος όμιλος (1η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)

ΑΘΛ.ΑΚΑΔ.ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2007 (2)

Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) – ώρα: 10.30

 

Κ13 – 3ος όμιλος (2η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)

 

Εσπερος Τερψιθέας – Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου

Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 13.30

Γιατρός:

 

Κ13 – 4ος όμιλος(ΡΕΠΟ)

ΑΜΣ Νικόπολη – Ομόνοια Σίνδου   ——- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 24-11-2019

Γήπεδο: Νικόπολης – ώρα: 11.00

Γιατρός:

 

Κ13 – 5ος όμιλος (1η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)

 

 

ΑΘΛ.ΑΚΑΔ.ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – Νίκη Ευκαρπίας

Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) – ώρα: 12.00

 

ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (1) – ΠΑΟ Κουφαλίων

Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 16.30

Γιατρός:

Κ13 – 5ος όμιλος (3η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)

—————————–

Μακεδονικός – Αστέρας Αμπελοκήπων

Γήπεδο: Δημ. Νεάπολης (πλαστικό) – ώρα:16.30

Γιατρός:

Δείτε Επίσης

Scroll Up