To πρόγραμμα των παιδικών πρωταθλημάτων της ΕΠΣΜ

Συντάκτης: Share:

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ  ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΥΠΟΔΟΜΩΝ

ΣΑΒΒΑΤΟ 18 ΜΑΪΟΥ 2019

 

Κ. 16 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (4η αγωνιστική)

———————–

Μέντεκας Καλαμαριάς – Μπόκα  Ακάντεμη Αγχιάλου

Γήπεδο: Λεόντων (Περ. Ευκαρπίας) – ώρα: 13.30

 

Αγροτικός Αστέρας – ΑΟ ΛΕΟΝΤΕΣ

Γήπεδο: Λεόντων (Περ. Ευκαρπίας) – ώρα: 12.00

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ . 14 (ΗΛΙΚΙΑΚΟ – ΠΑΙΔΩΝ 2005)

 

 

K14 (2005)(20η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)

———————–

ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 – ΠΑΟΚ

Γήπεδο :  ΑΓ ΓΕΩΡΓΙΟΥ     ώρα: 12.00

Α΄ Βοήθειες : ΜΑΡΚΟΥΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

 

Κ. 13 ΦΑΣΗ ΤΩΝ 4 (2ος ΑΓΩΝΑΣ)

 

 

ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 – ΑΣ ΑΡΗΣ (2006)

Γήπεδο:  ΑΓ ΓΕΩΡΓΙΟΥ    – ώρα: 13.30

Γιατρός: ΜΑΡΚΟΥΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

 

ΑΣ ΠΑΟΚ – ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2006)

Γήπεδο:  PLANET FC    – ώρα: 09.30

 

Κ. 12 ΦΑΣΗ ΤΩΝ 4 (ΝΟΚ ΑΟΥΤ ΑΓΩΝΕΣ)

 

ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΙΛΚΙΣ – ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ  2007 (1)

Γήπεδο:  ΝΤΙΝΟ ΚΟΥΗ    – ώρα: 13.00

 

ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ – ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ

Γήπεδο:  ΝΤΙΝΟ ΚΟΥΗ    – ώρα: 14.15

 

 

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΕΛΙΚΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΥΠΟΔΟΜΩΝ

ΣΑΒΒΑΤΟ 18 & ΚΥΡΙΑΚΗ 19 ΜΑΪΟΥ 2019

 

ΤΕΛΙΚΟΣ  Κ.17  ————- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 19-05-2019

 

ΑΣ. ΑΡΗΣ – ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000

Γήπεδο  ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ (ΧΟΡΤΟ)     ώρα: 19.00

Α΄ Βοήθειες : ΦΑΝΤΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ

 

ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ Κ.17 ————- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΣΑΒΒΑΤΟ 18-05-2019

 

ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ

Γήπεδο  ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ (ΧΟΡΤΟ)     ώρα: 12.00

Α΄ Βοήθειες : ΛΑΛΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

 

ΤΕΛΙΚΟΣ  Κ.16 ————- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 19-05-2019

 

ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ – ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ

Γήπεδο  ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ (ΧΟΡΤΟ)     ώρα: 16.45

Α΄ Βοήθειες : ΦΑΝΤΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ

 

ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ Κ.16 ————- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΣΑΒΒΑΤΟ 18-05-2019

 

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (1)

Γήπεδο  ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ (ΧΟΡΤΟ)     ώρα: 10.00

Α΄ Βοήθειες : ΛΑΛΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

 

ΤΕΛΙΚΟΣ  Κ.15 ————- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 19-05-2019

 

ΠΑΟΚ  Η  ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ –  ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ

Γήπεδο  ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ (ΧΟΡΤΟ)     ώρα: 12.00

Α΄ Βοήθειες : ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

 

ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ Κ.15 ————- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 19-05-2019

 

ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΑΟΚ  Η  ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ

Γήπεδο  ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ)     ώρα: 10.00

Α΄ Βοήθειες : ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

 

ΤΕΛΙΚΟΣ  Κ.14 ————- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΣΑΒΒΑΤΟ 18-05-2019

 

ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ –  ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Η  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (1)

Γήπεδο  ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ (ΧΟΡΤΟ)     ώρα: 19.00

Α΄ Βοήθειες : ΠΑΠΑΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

 

ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ Κ.14 ————- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΣΑΒΒΑΤΟ 18-05-2019

 

ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Η  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (1) – ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΡΕΝΑ

Γήπεδο  ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ)     ώρα: 17.00

Α΄ Βοήθειες : ΠΑΠΑΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

 

Δείτε Επίσης

Scroll Up