Το πρόγραμμα των πρωταθλημάτων υποδομών της ΕΠΣΜ

Συντάκτης: Share:

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ  ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΥΠΟΔΟΜΩΝ

ΣΑΒΒΑΤΟΥ 20 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2019

 

Κ. 17 ΦΑΣΗ ΤΩΝ 8  (1ος ΑΓΩΝΑΣ)

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ17 – ΦΑΣΗ ΤΩΝ « 8 » (1η αγωνιστική)

——————————————-

ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ – ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ

Γήπεδο: PLANET       – ώρα: 14.00

Γιατρός: ΡΙΖΝΙΟΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.

ΑΣ ΑΡΗΣ – ΠΟ ΚΟΙΛΩΝ ΚΟΖΑΝΗΣ

Γήπεδο:  Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ   – ώρα: 12.00

Γιατρός: ΠΑΠΑΔΕΑ Σ.

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (1)   —– ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΔΕΥΤΕΡΑ 22-04-2019

Γήπεδο:  ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ     – ώρα: 18.00

Γιατρός: ΠΟΥΛΙΑΣΗΣ Χ.

ΑΑΚ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ

Γήπεδο: ΑΓ.  ΠΑΥΛΟΥ  – ώρα: 12.30

Γιατρός: ΜΑΡΚΟΥΤΗ ΑΙΚ.

 

Κ. 17 Β΄ΦΑΣΗ (3η αγωνιστική)

 

Κ17 Β ΦΑΣΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

———————————–

 

Μπέμπηδες 2000 – Κεραυνός Αγίου Παύλου

Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου – ώρα: 11.00

Γιατρός: ΛΙΟΛΙΟΣ Η.

 ΡΕΠΟ: Ελπίδες Σταυρούπολης

 

Κ17 Β ΦΑΣΗ 3ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

———————————–

Αστέρια – Αχιλλέας Περαίας

Γήπεδο: Μεγ. Αλεξάνδρου – ώρα:13.30

Γιατρός: ΠΑΠΑΔΕΑ Σ.

Ποσειδώνας Καλαμαριάς – Ερμής Μηχανιώνας

Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 10.30

Γιατρός:  ΛΟΥΚΟΒΙΤΗΣ Ε.

 

Κ17 Β ΦΑΣΗ 4ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

———————————–

Δόξα Ελπίδας – Ηρακλής Αμπελοκήπων

Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 12.00

Γιατρός: ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Α.

 

 

 

Κ17 Β ΦΑΣΗ 6ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

———————————–

ΑΟ Καρδίας – Ακαδημίες Μίκρας

Γήπεδο: Καρδίας – ώρα:10.30

Γιατρός: ΣΠΥΡΙΔΟΥ Μ.

 

Κ17 Β ΦΑΣΗ 7ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

———————————–

Νίκη Ευκαρπίας – Δόξα Ρετζικίου

Γήπεδο: Ευκαρπίας – ώρα: 12.00

Γιατρός: ΧΟΡΟΖΟΓΛΟΥ Γ.

ΑΕ Αμπελοκήπων – Εθνικός Μετεώρων

Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα:13.30

Γιατρός: ΚΕΛΕΣΙΔΟΥ Μ.

Κ. 16 ΦΑΣΗ ΤΩΝ 8  (1ος ΑΓΩΝΑΣ)

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ16 – ΦΑΣΗ ΤΩΝ « 8 » (1η αγωνιστική)

——————————————-

ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ

Γήπεδο:  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΕΥΟΣΜΟΥ    – ώρα: 10.30

Γιατρός: ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ Β.

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ ——— ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 21-04-2019

Γήπεδο: ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ   – ώρα: 17.00

Γιατρός:  ΠΟΥΛΙΑΣΗΣ Χ.

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ (2) – ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ

Γήπεδο: ΡΥΣΙΟΥ     – ώρα: 10.00

Γιατρός: ΡΙΖΝΙΟΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (1) – ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000

Γήπεδο:  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ    – ώρα: 11.00

Γιατρός: ΣΑΛΒΑΡΙΔΗΣ Η.

Κ. 16 Β΄ΦΑΣΗ (3η αγωνιστική)

 

Κ16 Β ΦΑΣΗ 1ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

———————————–

Αγροτικός Αστέρας – Εθνικός Λαγυνών

Γήπεδο: ΕΚΟ (Αγροτικού Αστέρα) – ώρα: 13.30

Γιατρός: ΤΣΙΑΧΡΗΣ Β.

Κ16 Β ΦΑΣΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

———————————–

Οδυσσέας Κορδελιού – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (2)

Γήπεδο: ΕΚΟ Οδυσσέα (Πλαστικό) – ώρα: 13.30

Γιατρός: ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ Γ.

 

ΑΜΣ Νικόπολη – Ελπίδες Ηλιούπολης

Γήπεδο: Νικόπολης – ώρα: 12.00

Γιατρός: ΠΟΥΛΙΑΣΗΣ Χ.

 

Κ16 Β ΦΑΣΗ 3ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

———————————–

Ακρίτες Συκεών – ΄Ηφαιστος Θέρμης

Γήπεδο: Συκεών (Παλαιό) – ώρα: 11.00

Γιατρός: ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Γ.

 ΡΕΠΟ:  ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ (1)

 

Κ16 Β ΦΑΣΗ 4ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

———————————–

Κανονιέρηδες – Αστέρας Αμπελοκήπων

Γήπεδο: ΕΛΠΙΔΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ώρα: 13.30

Γιατρός: ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Α.

 

Κ16 Β ΦΑΣΗ 6ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

———————————–

ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 – Μαραθώνας

Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα:09.00

Γιατρός: ΛΟΥΚΟΒΙΤΗΣ Ε.

 

Κ16 Β ΦΑΣΗ 7ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

———————————–

Αστέρια – Αχιλλέας Περαίας

Γήπεδο: Μεγ. Αλεξάνδρου – ώρα:16.30

Γιατρός: ABUKHATWA A.

Κ. 15 ΦΑΣΗ ΤΩΝ 8  (1ος ΑΓΩΝΑΣ)

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ15 – ΦΑΣΗ ΤΩΝ « 8 » (1η αγωνιστική)

——————————————-

ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  -ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ

Γήπεδο: Π. ΜΕΛΑ  (ΠΛ)     – ώρα: 10.30

 

ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (1)

Γήπεδο:  ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ  ΝΕΟ    – ώρα: 11.00

Γιατρός: ΤΣΑΜΑΝΤΟΥΡΙΔΗΣ Ι.

ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 – ΑΣ ΠΑΟΚ  —— ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΕΤΑΡΤΗ 17-04-2019

Γήπεδο: ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ     – ώρα: 16.00

Γιατρός: ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.

ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔ. – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ

Γήπεδο:  ΕΚΟ ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ    – ώρα: 10.30

Γιατρός: ΤΣΙΑΧΡΗΣ Β.

 

Κ. 15 Β΄ΦΑΣΗ (3η αγωνιστική)

 

 

Κ15 Β ΦΑΣΗ 1ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

———————————–

Φοίνικας Πολίχνης – Ατέρμων

Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 12.00

Γιατρός: ΡΗΓΚΟΣ Δ.

 

Κ15 Β ΦΑΣΗ 3ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

———————————–

ΟΥΡΑΝΙΟΙ – Φίλιππος Παλαιοκάστρου

Γήπεδο: ΕΛΠΙΔΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ώρα: 10.30

Γιατρός: ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Α.

 

Κ15 Β ΦΑΣΗ 4ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

———————————–

Μαραθώνας – ΠΑΟΝ Επιβατών

Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 12.00

Γιατρός: ΦΑΝΤΙΔΟΥ Μ.

 

ΡΕΠΟ: ΑΕ Ρετζικίου

Κ. 14 ΦΑΣΗ ΤΩΝ 8  (1ος ΑΓΩΝΑΣ)

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ14 – ΦΑΣΗ ΤΩΝ « 8 » (1η αγωνιστική)

——————————————-

ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

Γήπεδο: ΕΚΟ ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ    – ώρα: 12.00

Γιατρός: ΤΣΙΑΧΡΗΣ Β.

ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (1)

Γήπεδο:  ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ   ΣΤΑΔΙΟ   – ώρα: 13.30

Γιατρός: ΤΣΑΜΑΝΤΟΥΡΙΔΗΣ Ι.

ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΡΕΝΑ – ΜΥΓΔΩΝΑΣ 2007

Γήπεδο: ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ       – ώρα: 13.30

Γιατρός: ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ

Γήπεδο: ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ  – ώρα:11.00

Γιατρός: ΜΑΡΚΟΥΤΗ ΑΙΚ.

Κ. 14 Β΄ΦΑΣΗ (3η αγωνιστική)

Κ14 Β ΦΑΣΗ 1ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

———————————–

ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ – ΑΠΕ Λαγκαδά

Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) – ώρα: 13.30

 

Κ14 Β ΦΑΣΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

———————————–

ΑΕ Ευόσμου – Νέα Πολιτεία Ευόσμου

Γήπεδο: Δημ.  Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 12.00

Γιατρός: ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ Β.

Ερμής Ευόσμου – ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ

Γήπεδο: ΕΚΟ Οδυσσέα (Πλαστικό) – ώρα: 16.30

Γιατρός: ΠΑΠΑΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ.

 

Κ14 Β ΦΑΣΗ 3ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

———————————–

Μ. Αλέξανδρος Θεσ/κης – Εθνικός Πυλαίας

Γήπεδο: Μεγ. Αλεξάνδρου – ώρα: 10.30

Γιατρός: ΠΑΠΑΔΕΑ Σ.

Γερμανική Αθλητική Ακαδημία – ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908

Γήπεδο: ΚΑΡΔΙΑΣ – ώρα: 12.00

Γιατρός: ΣΠΥΡΙΔΟΥ Μ.

Κ14 Β ΦΑΣΗ 4ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

———————————–

ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗΣ 2016

Γήπεδο: ΕΚΟ Οδυσσέα (Πλαστικό) – ώρα: 18.00

Γιατρός: ΠΑΠΑΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ.

 

Κ14 Β ΦΑΣΗ 5ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

———————————–

Εσπερος Τερψιθέας – ΑΜΣ Νικόπολη

Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 13.30

Γιατρός: ΡΗΓΚΟΣ Δ.

Νίκη Ευκαρπίας – Εθνικός Μετεώρων

Γήπεδο: Ευκαρπίας – ώρα:10.30

Γιατρός: ΧΟΡΟΖΟΓΛΟΥ Γ.

Κ14 Β ΦΑΣΗ 6ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

———————————–

ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – Μπέμπηδες 2000

Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα:12.00

Γιατρός: ΛΑΛΛΑΣ Κ.

Ποσειδώνας Καλαμαριάς – ΑΕ Κρήνης

Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα:13.30

Γιατρός: ΦΑΝΤΙΔΟΥ Μ.

 

Κ14 Β ΦΑΣΗ 7ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

———————————–

Αστέρας Αμπελοκήπων – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΠΡΟ

Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα:12.00

Γιατρός: ΚΕΛΕΣΙΔΟΥ Μ.

Εθνικός Ευόσμου – ΒΑΟ

Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 13.30

Γιατρός: ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ Β.

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ -14 (ΗΛΙΚΙΑΚΟ – ΠΑΙΔΩΝ 2005)

 

K14 (2005)(19η αγωνιστική)

————————

ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – Μπέμπηδες 2000

Γήπεδο: ΕΚΟ Οδυσσέα (Πλαστικό) – ώρα:15.00

Γιατρός: ΠΑΠΑΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ.

ΠΑΟ Διοικητηρίου – Αρης Θεσσαλονίκης

Γήπεδο: Μεγ. Αλεξάνδρου – ώρα:15.00

Γιατρός: ABUKHATWA A.

Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών – Ντίνος Κούης

Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) – ώρα: 12.00

 

ΠΑΟΚ – ΑΚΑΔ.ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ    ——— 3 – 0 α/α

 

Κ. 13 ΦΑΣΗ ΤΩΝ 8  (1ος ΑΓΩΝΑΣ)

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ13 – ΦΑΣΗ ΤΩΝ « 8 » (1η αγωνιστική)

——————————————-

ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2007) – – ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000

Γήπεδο:  ΑΓ ΓΕΩΡΓΙΟΥ      – ώρα: 12.30

Γιατρός: ΛΙΟΛΙΟΣ Η.

ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΥΚΕΩΝ – ΑΡΗΣ (2006)

Γήπεδο: ΣΥΚΕΩΝ ΠΑΛΙΟ   – ώρα:12.30

Γιατρός: ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Γ.

ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2006) – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ

Γήπεδο: ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ    – ώρα:12.00

Γιατρός: ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.

ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ – ΑΣ ΠΑΟΚ

Γήπεδο:  ΕΚΟ ΟΔΥΣΣΕΑ (ΠΛ)   – ώρα:10.30

Γιατρός: ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ Γ.

 

 

 

Κ. 13 Β΄ΦΑΣΗ (3η αγωνιστική)

 

Κ13 Β ΦΑΣΗ 1ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

———————————–

Ελπίδες Σταυρούπολης – Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας

Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) – ώρα:16.30

 

Ερμής Ευόσμου – Φοίνικας Πολίχνης

Γήπεδο: ΕΚΟ Οδυσσέα (Πλαστικό) – ώρα:12.00

Γιατρός: ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ Γ.

 

Κ13 Β ΦΑΣΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

———————————–

ΑΕ Φαλήρου – Ποσειδώνας Καλαμαριάς

Γήπεδο: Planet FC (έναντι HYATT) – ώρα:12.30

Γιατρός: ΡΙΖΝΙΟΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.

 

Κ13 Β ΦΑΣΗ 3ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

———————————–

ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (1) – Αθλητική Εκπαίδευση

Γήπεδο: ΕΚΟ (Αγροτικού Αστέρα) – ώρα:  15.00

Γιατρός: ΤΣΙΑΧΡΗΣ Β.

ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ – Αστέρας Αμπελοκήπων

Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) – ώρα: 15.00

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ -12 (ΠΡΟ ΠΑΙΔΩΝ 9Χ9 2007-2008)

 

K12 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ          ΚΕΝΤΡΟ:  ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ, ΣΙΝΔΟΥ & ΚΑΣΤΑΝΑ ( ΜΕ ΤΗΝ ΣΕΙΡΑ)

K12 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (18η αγωνιστική) ΚΕΝΤΡΟ : ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ

 

Αναγέννηση Χαλκηδόνας – ΑΕ Νέων Σίνδου  —-  0 – 3 α/α

 

ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου – ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ

Γήπεδο: Ανατολικού (Ακαδημίας) – ώρα:11.00

 

Ατέρμων – Αξιός Ανατολικού

Γήπεδο: Ανατολικού (Ακαδημίας) – ώρα:11.00

 

Ομόνοια Σίνδου – Ακαδημία Οι Αετοί

Γήπεδο: Ανατολικού (Ακαδημίας) – ώρα:12.00

 

Ελπίδες Χαλάστρας – Ολυμπιακός Κυμίνων

Γήπεδο: Ανατολικού (Ακαδημίας) – ώρα: 12.00

Γιατρός: ΜΑΚΡΙΔΗΣ Ι.

K12 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (18η αγωνιστική)

——————————

ΑΜΣ Νικόπολη – Δόξα Ελπίδας

Γήπεδο: Κανονιέρηδων – ώρα: 13.40

 

ΑΣ ΟΥΡΑΝΙΟΙ – Αγροτικός Αστέρας

Γήπεδο: Κανονιέρηδων – ώρα: 12.30

 

ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ – ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ 2007 (1)

Γήπεδο: ΝΤΙΝΟ ΚΟΥΗ – ώρα: 14.10

Ελπίδες Αμπελοκήπων – ΑΕ Ευόσμου

Γήπεδο: Κανονιέρηδων – ώρα: 14.50

 

Εσπερος Τερψιθέας – Αθλητική Εκπαίδευση   ——— 3 – 0 α/α

K12 – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (18η αγωνιστική)

——————————

ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΙΛΚΙΣ – Ελπίδες Σταυρούπολης

Γήπεδο: Λεόντων (Περ. Ευκαρπίας) – ώρα: 10.00

 

ΑΚΑΔ.ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ – Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου

Γήπεδο: Λεόντων (Περ. Ευκαρπίας) – ώρα: 10.00

 

ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ – ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ (2)

Γήπεδο: ΝΤΙΝΟ ΚΟΥΗ – ώρα:15.20

 

ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ 2008 (2) – ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΠΡΟ

Γήπεδο: ΝΤΙΝΟ ΚΟΥΗ – ώρα:13.00

 

ΡΕΠΟ: Δόξα Ρετζικίου

 

K12 – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(17η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)  —-ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 21-04-2019

——————————

Αστέρια    – Απόλλων Καλαμαριάς

Γήπεδο: Champions – ώρα:15.00

 

K12 – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(21η αγωνιστική – ΣΑΒΒΑΤΟ 20-04-2019)

——————————

ΠΑΟΚ – Μαραθώνας

Γήπεδο: Champions – ώρα: 09.00

 

ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – Εθνικός Πυλαίας

Γήπεδο:  Champions – ώρα:11.20

 

Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης – Αστέρια

Γήπεδο: Champions – ώρα:12.30

 

Φίλιππος Θέρμης – Θερμαϊκός Θέρμης  ——-  0 – 3 α/α

 

ΑΙΝΕΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ – Αχιλλέας Τριανδρίας   —— 3- 0 α/α

 

Απόλλων Καλαμαριάς – ΠΑΟ Διοικητηρίου

Γήπεδο: Champions – ώρα: 10.10

 

K12 – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(22η αγωνιστική)

——————————

ΠΑΟΚ – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας    —-ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 21-04-2019

Γήπεδο: Champions – ώρα: 16.05

 

Μαραθώνας – Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης    —-ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 21-04-2019

Γήπεδο: Champions – ώρα: 17.10

 

Εθνικός Πυλαίας – Φίλιππος Θέρμης   — 3 – 0 α/α

 

Αστέρια – ΑΙΝΕΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ    ————-   ΘΑ ΓΙΝΕΙ  Μ. ΤΕΤΑΡΤΗ 24-04-2019

Γήπεδο: Champions – ώρα: 16.00

 

Θερμαϊκός Θέρμης – Απόλλων Καλαμαριάς    ————-   ΘΑ ΓΙΝΕΙ Μ. ΤΕΤΑΡΤΗ 24-04-2019

Γήπεδο: Champions – ώρα:17.05

 

Αχιλλέας Τριανδρίας – ΠΑΟ Διοικητηρίου    —- 0 – 3 α/α

Δείτε Επίσης

Scroll Up