Το πρόγραμμα των Σαββατιάτικων αγώνων της ΕΠΣΜ

Συντάκτης: Share:

Σπουδαία παιχνίδια περιλαμβάνει το σημερινό πρόγραμμα αγώνων της ΕΠΣΜ. Αναλυτικά:

ΣΑΒΒΑΤΟ 08.12.2018

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(13η αγωνιστική)
——————————————
ΑΕ Ευόσμου – Εθνικός Σοχού
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Σταμάτης Ηλίας – Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος

Φοίνικας Πολίχνης – ΑΟ Καρδίας
Γήπεδο: Πολίχνης – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Ναζίρης Αλέξανδρος – Γιατρός:Μαυρόπετρος Γεώργιος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(12η αγωνιστική)
——————————————————
ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου – Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης
Γήπεδο: Αγίου Αθανασίου – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Ρακόπουλος Νικόλαος – Γιατρός:Γκόγκος Ιωάννης

Μακεδονικός Γέφυρας – Κανονιέρηδες
Γήπεδο: Γέφυρας – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Μεταξάς Ιωάννης – Γιατρός:Τσιόμπανου Φανή

Ιωνικός – Αναγέννηση Χαλκηδόνας
Γήπεδο: Ιωνίας (Διαβατών) – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Μαυρίδης Ζαχαρίας – Γιατρός:Κυριακίδης Θεοχάρης

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(12η αγωνιστική)
——————————————————
ΠΑΟΚ Σταυρού – Μακεδονικός Λητής
Γήπεδο: Σταυρού – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Παπουτσόγλου Πέτρος – Γιατρός:Παπαγρηγορίου Νικόλαος

ΑΣ Νεάπολης – Ελλήσποντος Κριθιάς
Γήπεδο: Δημ.Νεάπολης (χόρτο) – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γεώργιος – Γιατρός:Μακρίδης Ιωάννης

ΑΕ Ελπίδα Τούμπας – ΠΑΟ Ξυλούπολης
Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Συμεωνίδης Χαράλαμπος – Γιατρός:Μανωλόπουλος Απόστολος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(12η αγωνιστική)
——————————————————
Αστέρας Ραιδεστού – Αναγέννηση Επανομής
Γήπεδο: Ραιδεστού – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Βότσαρης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Μπακιρτζόγλου Φώτιος

Νίκη Μεσημερίου – Ατρόμητος Πλαγιαρίου
Γήπεδο: Μεσημερίου – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Παπαδημητρίου Στέργιος – Γιατρός:Μαργαρίτης Κοσμάς

Πανόραμα – Νίκη Κερασιάς
Γήπεδο: Πανοράματος – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Κουρκουνάσιος Πέτρος – Γιατρός:Νικολαϊδου Αναστασία

ΑΕ Κρήνης – Ορφέας Σουρωτής
Γήπεδο: ΑΕ Κρήνης – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Αλέξανδρος – Γιατρός:Φαντίδου Μαρία
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική)
——————————————————
Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου – Σταυραετός Ευξεινούπολης
Γήπεδο: Καλοχωρίου (νέο) – ώρα: 15.00
Γιατρός:Γούλα Ελισάβετ

Εθνικός Μαλγάρων – Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά
Γήπεδο: Μαλγάρων – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Κουρούπης Σταμάτιος – Γιατρός:Δερβένης Παναγιώτης

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική)
——————————————————
Ελπίδες Σταυρούπολης – ΑΜΣ Νικόπολη
Γήπεδο: Σταυρούπολης – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Δουβλέκης Σταύρος – Γιατρός:Balousha Mohammed

Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου – Φίλιππος Ελεούσας
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Λαζαρίδης Μιλτιάδης – Γιατρός:Κρεσάν Ισάμ

Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος – Μακεδονικός Μοναστηρίου
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Παυλίδης Φώτιος – Γιατρός:Σαριδάκης Γεώργιος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική)
——————————————————
Αστραπή Νεάπολης – Εθνικός Αστέρας
Γήπεδο: Συκεών (Παλαιό) – ώρα: 15.00
Γιατρός:Usore Blessing Knowledge

Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης – Αστραπή Μεσαίου
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 15.00
Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν

ΔΑΣ Ωραιοκάστρου – Νίκη Ευκαρπίας
Γήπεδο: Ωραιοκάστρου – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Κόντος Διαμαντής – Γιατρός:Σαλβαρίδης Ηλίας

Ενωση Συκεών – Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου
Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα: 15.00
Γιατρός:Ζησόπουλος Κωνσταντίνος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική)
Εθνικός Προφήτη – Δράση Αρδαμερίου
Γήπεδο: Προφήτη – ώρα: 15.00
Γιατρός:Χορόζογλου Γεώργιος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική)
——————————————————
Απόλλων Κάτω Σχολαρίου – Κανάρης
Γήπεδο: Σχολαρίου (Μίκρας) Δημ. Θέρμης – ώρα: 15.00
Γιατρός:Μαργιούλα Σιάρκου Γ.

Πυρσός Αγίας Τριάδας – ΑΕ Χαριλάου – Αγιος Ελευθέριος
Γήπεδο: Αγίας Τριάδας – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Χατζόπουλος Ιωάννης – Γιατρός:Λάλλας Κωνσταντίνος

Μέντεκας Καλαμαριάς – Δόξα Τριλόφου
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Γαρυπίδης Γεώργιος – Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)
——————————————————
ΑΟ Θράκης – Αναγέννηση Προχώματος
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Καφαδάρης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Μπάνης Δημήτριος

Δάφνη Ακροποτάμου – Ατρόμητος Φιλαδέλφειας
Γήπεδο: Ακροποτάμου – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Αναστασιάδης Γεώργιος – Γιατρός:Τσαμαντουρίδης Ιωάννης

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)
——————————————————
Κυψέλη Νεάπολης – ΑΕ Νεάπολης Αστραπή Θ.
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 17.00
Γιατρός:Μάρκουτη Αικατερίνη

ΑΝ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Αλεξόγλου, Βλαχούδης, Δολμάς, Λημνιός, Μουχτάρογλου, Σταμάτης Αθ., Σκούφος, Χαϊτας.

ΑΝ. ΙΑΤΡΟΙ ΑΓΩΝΑ: Λάλλας, Μουχσιάδης.