To πρόγραμμα του πρωταθλήματος των παλαιμάχων της ΕΠΣΜ

Συντάκτης: Share:

Με τους αγώνες της 9ης αγωνιστικής συνεχίστηκε το 23ο Πρωτάθλημα Παλαιμάχων Ποδοσφαιριστών Θεσσαλονίκης, αλλά οι δυσμενείς καιρικές συνθήκες επηρέασαν τη διεξαγωγή τους με αποτέλεσμα να αναβληθούν τέσσερις αγώνες.

Αναλυτικά τα αποτελέσματα των αγώνων και το επόμενο πρόγραμμα έχουν ως εξής:

 

ΠΑΛΑΙΜΑΧΩΝ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (9η αγωνιστική)

————————————-

ΕΡΓ.Δ.ΕΥΟΣΜΟΥ ΚΟΡΔΕΛΟΥ – ΑΕ Αμπελοκήπων 2-4

ΣΙΝΔΟΣ – ΠΟΛΙΧΝΗ ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ – ΧΑΛΑΣΤΡΑ ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

ΜΕΝΕΜΕΝΗ – ΕΥΟΣΜΟΣ ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

ΡΕΠΟ: ΑΝΑΤΟΛΙΚΟ

 

ΠΑΛΑΙΜΑΧΩΝ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (9η αγωνιστική)

————————————-

Δόξα Αγ. Παύλου – ΣΥΚΙΕΣ  5-4

ΠΕΡΑΙΑ – ΔΕΗ 2-1

ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟ – ΓΑΛΛΙΛΑΙΟΣ 5-1

ΘΕΡΜΗ – Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 0-2

ΒΥΣΩΝΕΣ – ΦΑΛΗΡΟ ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

ΡΕΠΟ: ΟΥΛΩΦ ΠΑΛΜΕ

 

ΕΠΟΜΕΝΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΔΕΥΤΕΡΑ 11.02.2019

ΠΑΛΑΙΜΑΧΩΝ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική)

————————————-

ΕΡΓ.Δ.ΕΥΟΣΜΟΥ ΚΟΡΔΕΛΟΥ – ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ

Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα:18.00

Γιατρός:Κοπατσάρης Στέργιος

 

ΠΟΛΙΧΝΗ – ΕΥΟΣΜΟΣ

Γήπεδο:Πολίχνης – ώρα:18.00

Γιατρός:Κυριακίδης Θεοχάρης

 

ΧΑΛΑΣΤΡΑ – ΜΕΝΕΜΕΝΗ

Γήπεδο:Δημ.Χαλάστρας (Μυγδώνειο) – ώρα:18.30

Γιατρός:Γκόγκος Ιωάννης

 

ΠΑΛΑΙΜΑΧΩΝ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική)

————————————-

ΦΑΛΗΡΟ – Δόξα Αγ.Παύλου

Γήπεδο:Planet FC (έναντι HYATT) – ώρα:21.15

Γιατρός:Μιχαηλίδου Δέσποινα

 

ΣΥΚΙΕΣ – ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟ

Γήπεδο:Αγίου Παύλου – ώρα:20.30

Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν

 

ΔΕΗ – ΓΑΛΛΙΛΑΙΟΣ

Γήπεδο:Μεγ.Αλεξάνδρου – ώρα:21.30

Γιατρός:Φαντίδου Μαρία

 

TΕΤAΡTH 13.02.2019

 

ΠΑΛΑΙΜΑΧΩΝ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική)

————————————-

ΑΕ Αμπελοκήπων – ΑΝΑΤΟΛΙΚΟ

Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα:18.00

Γιατρός:Balousha Mohammed

ΡΕΠΟ: ΣΙΝΔΟΣ

 

ΠΑΛΑΙΜΑΧΩΝ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική)

————————————-

ΒΥΣΩΝΕΣ – ΘΕΡΜΗ

Γήπεδο:Planet FC (έναντι HYATT) – ώρα:20.15

Γιατρός:Παπαδημητρίου Ηλίας

 

ΟΥΛΩΦ ΠΑΛΜΕ – ΠΕΡΑΙΑ

Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλ) Κ.Μιγκοτζίδης – ώρα:18.00

Γιατρός:Παπαδήμος Μοδ. Χρ.

 

ΡΕΠΟ: Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Θ.

Δείτε Επίσης

Scroll Up