Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου 1 και 2 Δεκεμβρίου 2018

Συντάκτης: Share:

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΣΑΒΒΑΤΟ 01.12.2018

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(12η αγωνιστική)
——————————————
Ηρακλής Αμπελοκήπων – Εθνικός Σοχού
Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (χόρτο) – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Παπουτσόγλου Πέτρος – Γιατρός:Ζησόπουλος Κωνσταντίνος

Μελιτέας – Θερμαϊκός Θέρμης
Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Δρόσος Φώτιος – Γιατρός:Μπακιρτζόγλου Φώτιος

ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – Μαραθώνας
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Ναζίρης Αλέξανδρος – Γιατρός:Φαντίδου Μαρία

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική)
——————————————————
ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου – Αστραπή Δενδροποτάμου
Γήπεδο: Αγίου Αθανασίου – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Χάιτας Γεώργιος – Γιατρός:Γκόγκος Ιωάννης

Ελευθεριακός – Αίας Ευόσμου
Γήπεδο: Ελευθερίου – Κορδελιού – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Καφαδάρης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Καλαϊτζόγλου Δημήτριος

Κανονιέρηδες – ΓΣ Ηλιούπολης
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Μελενικιώτης Πασχάλης – Γιατρός:Πολυπαθέλη Ιωάννα

Αξιός Ανατολικού – Ιωνικός
Γήπεδο: Ανατολικού – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Σταμάτης Αθανάσιος – Γιατρός:Μαυρόπετρος Γεώργιος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική)
——————————————————
ΠΑΟΚ Σταυρού – ΑΣ Νεάπολης
Γήπεδο: Σταυρού – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Μαραντίδης Λεωνίδας – Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

Απόλλων Ζαγκλιβερίου – ΠΑΟ Δορκάδας
Γήπεδο: Ζαγκλιβερίου – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Τουμπουλιδης Νικόλαος – Γιατρός:Κυριακίδης Θεοχάρης

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική)
——————————————————
Αστέρας Ραιδεστού – Νίκη Μεσημερίου
Γήπεδο: Ραιδεστού – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Εμμανουήλ – Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος

Ατρόμητος Πλαγιαρίου – Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης
Γήπεδο: Πλαγιαρίου – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Μουχτάρογλου Ιωάννης – Γιατρός:Μέννη Αλεξ. Ελευθερία

ΠΑΟ Διοικητηρίου – ΑΕ Κρήνης
Γήπεδο: Πανοράματος – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Γαρυπίδης Γεώργιος – Γιατρός:Ιωαννίδης Κυριάκος

Κεραυνός Αγγελοχωρίου – Αετός Βασιλικών
Γήπεδο: Αγγελοχωρίου – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Βότσαρης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Ανδρικόπουλος Γεώργιος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)
——————————————————
Ελπίδες Χαλάστρας – Ορφέας Αγίας Τριάδας
Γήπεδο: Χαλάστρας – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Λημνιός Νικόλαος – Γιατρός:Λιαβά Χριστίνα

Θρίαμβος Παρθενίου – Δόξα Ελπίδας
Γήπεδο: Παρθενίου – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Μεταξάς Ιωάννης – Γιατρός:Γούλα Ελισάβετ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)
——————————————————
Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος – Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Δουβλέκης Σταύρος – Γιατρός:Σαλβαρίδης Ηλίας

Μακεδονικός Μοναστηρίου – Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου
Γήπεδο: Μοναστηρίου – ώρα: 15.00
Γιατρός:Τσαμαντουρίδης Ιωάννης

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)
——————————————————
Αστραπή Μεσαίου – Αστραπή Νεάπολης
Γήπεδο: Μεσαίου – ώρα: 15.00
Γιατρός:Μουχσιάδης Ντέμης

Νίκη Ευκαρπίας – Εθνικός Αστέρας
Γήπεδο: Ευκαρπίας – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Αλεξόγλου Σταύρος – Γιατρός:Καρυοφύλλη Ταμίσογλου Ι.

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)
——————————————————
Δράση Αρδαμερίου – Αρης Ξηροποτάμου
Γήπεδο: Αγίου Βασιλείου – ώρα: 15.00
Γιατρός:Βαζακίδης Πολυχρόνης

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)
——————————————————
Ατρόμητος Τριαδίου – Ελπίδες Θερ.Θέρμης
Γήπεδο: Τριαδίου – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Σκουφός Δημήτριος – Γιατρός:Κωστόπουλος Μάρκος

Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής – Πέρα
Γήπεδο: Αγίας Παρασκευής – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Βλαχούδης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Διβίδης Γεώργιος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)
——————————————————
Αριστοτέλης – Κανάρης
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Παπαδημητρίου Στέργιος – Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος

ΑΕ Μαρτίου – Πυρσός Αγίας Τριάδας
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Μπιλμπίλης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Τάτσης Δημήτριος
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(7η αγωνιστική)
——————————————————
ΑΟ Μεσήμβριας – Δάφνη Ακροποτάμου
Γήπεδο: Μεσήμβριας – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Αναστασιάδης – Γιατρός:Δερβένης Παναγιώτης

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(7η αγωνιστική)
——————————————————
Κυψέλη Νεάπολης – Νίκη Νεοχωρούδας
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 15.00
Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(7η αγωνιστική)
——————————————————
Βορράς Αμπελοκήπων – Φοίνικας Σχολαρίου
Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 15.30
Γιατρός:Μάρκουτη Αικατερίνη

ΑΝ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Δολμάς, Ιγνατιάδης, Ρακόπουλος, Παπατζίκος, Συμεωνίδης, Τσαουσίδης, Χατζηγεωργίου Αλέξ.

ΑΝ. ΙΑΤΡΟΙ ΑΓΩΝΑ: Usore Blessing, Ελ Αμίν, Κρεσάν Ισάμ, Μανωλόπουλος, Μπαλίκος, Νικολαϊδου, Στρατής.

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΚΥΡΙΑΚΗ 02.12.2018

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)

Αγροτικός Αστέρας – Μακεδονικός
Γήπεδο: Αγροτικού Αστέρα – ώρα: 15.00

Ολυμπιακός Κυμίνων – ΠΟ Νέας Τρίγλιας
Γήπεδο: Κυμίνων – ώρα: 15.00 – Γιατρός: Μακρίδης Ιωάννης

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(6η αγωνιστική)

Αρης Θεσσαλονίκης – ΠΑΟΚ Θεσσαλονίκης
Γήπεδο: Νέων Επιβατών – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Εμμανουήλ

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(2η αγωνιστική)

Δόξα Ρετζικίου – Δόξα 2016
Γήπεδο: Πεύκων – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Γεώργιος – Γιατρός:Κεβρεκίδου Πολυξένη

Μέντεκας Καλαμαριάς – ΑΟ Θράκης
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Αλέξανδρος – Γιατρός:Μιχαηλίδου Δέσποινα

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(12η αγωνιστική)
——————————————
ΑΟ Καρδίας – ΑΕ Ευόσμου
Γήπεδο: Καρδίας – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Σκουφός Δημήτριος – Γιατρός:Μανωλόπουλος Απόστολος

Ομόνοια Σίνδου – Φοίνικας Πολίχνης
Γήπεδο: Σίνδου – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Μαυρίδης Ζαχαρίας – Γιατρός:Μακρίδης Ιωάννης

Καμπανιακός – Αχιλλέας Τριανδρίας
Γήπεδο: Χαλάστρας – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Λημνιός Νικόλαος – Γιατρός:Μπάνης Δημήτριος

Ιάσων Αυγής – Θύελλα Περιστερώνα
Γήπεδο: Αυγής – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Παπατζίκος Ιωάννης – Γιατρός:Τσιόμπανου Φανή

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική)
——————————————————
Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης – ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας
Γήπεδο: Θερμαϊκού (χόρτο) – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Ρακόπουλος Νικόλαος – Γιατρός:Καλαϊτζόγλου Δημήτριος

Αστέρας Αμπελοκήπων – Μακεδονικός Γέφυρας
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Δεμερτζής Γεώργιος – Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος

Δόξα Πενταλόφου – Δόξα Ρετζικίου
Γήπεδο: Πενταλόφου – ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Δουβλέκης Σταύρος – Γιατρός:Μπάνης Δημήτριος

Δόξα Αγ.Παύλου – Αναγέννηση Χαλκηδόνας
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Μουχτάρογλου Ιωάννης – Γιατρός:Ελ Αμίν Ζουχίρ

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική)
——————————————————
Μακεδονικός Λητής – Παύλος Μελάς
Γήπεδο: Λητής – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Αλεξόγλου Σταύρος – Γιατρός:Πουλιάσης Χαράλαμπος

Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου – Ακρίτες Συκεών
Γήπεδο: Αγίου Βασιλείου – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Κόλτσος Βασίλειος – Γιατρός:Πεντερίδης Ιωάννης

Ελλήσποντος Κριθιάς – Μακεδονικός Ασκού
Γήπεδο: Κριθιάς – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Παυλίδης Φώτιος – Γιατρός:Balousha Mohammed

Ελλήσποντος Μαδύτου – ΑΕ Ελπίδα Τούμπας
Γήπεδο: Μαδύτου – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Δολμάς Γεώργιος – Γιατρός:Κυριακίδης Θεοχάρης

ΠΑΟ Ξυλούπολης – Κεραυνός Ωραιοκάστρου
Γήπεδο: Ξυλούπολης – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Τσαουσίδης Φώτιος – Γιατρός:Γούλα Ελισάβετ

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική)
——————————————————
Αναγέννηση Επανομής – Ποσειδώνας Καλαμαριάς
Γήπεδο: Επανομής – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Χατζόπουλος Ιωάννης – Γιατρός:Λαζάρου Αλέξανδρος

Εθνικός Πυλαίας – Πανόραμα
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (χόρτο) – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Μελενικιώτης Πέτρος – Γιατρός:Τάτσης Δημήτριος

Νίκη Κερασιάς – Αναγέννηση Ρυσίου
Γήπεδο: Κερασιάς (πρώην Εμβόλου) – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Βλαχούδης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Διβίδης Γεώργιος

Ορφέας Σουρωτής – ΠΑΟΝ Επιβατών
Γήπεδο: Σουρωτής – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γεώργιος – Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)
——————————————————
Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά – Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου
Γήπεδο: Πολίχνης – ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Μαραντίδης Λεωνίδας – Γιατρός:Usore Blessing Knowledge

Εθνικός Ευόσμου – Σταυραετός Ευξεινούπολης
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 12.00
Παρατηρητής: Μελενικιώτης Πασχάλης – Γιατρός:Λάλλας Κωνσταντίνος

ΠΟ Ξηροκρήνης – Εθνικός Μαλγάρων
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 13.00
Παρατηρητής: Δεμερτζής Γεώργιος – Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος

Ομόνοια Σταυρούπολης – Ολυμπος Δενδροποτάμου
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Χάιτας Γεώργιος – Γιατρός:Μαργιούλα Σιάρκου Γ.

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)
——————————————————
Μαγνησιακός – Ελπίδες Σταυρούπολης
Γήπεδο: Γαλλικού (Ιωνίας) – ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Σταμάτης Αθανάσιος – Γιατρός:Πουλιάσης Χαράλαμπος

Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή – ΑΜΣ Νικόπολη
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Παπουτσόγλου Πέτρος – Γιατρός:Κρεσάν Ισάμ

Ατλας Αμπελοκήπων Μενεμένης – Εθνικός Μετεώρων
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Μαυρίδης Ζαχαρίας – Γιατρός:Μαργαρίτης Κοσμάς

Φίλιππος Ελεούσας – ΑΕ Αμπελοκήπων
Γήπεδο: Ελεούσας – ώρα: 11.30
Γιατρός:Μουχσιάδης Ντέμης

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)
Δόξα Δρυμού – Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης
Γήπεδο: Δρυμού – ώρα: 15.00
Γιατρός:Σίσκος Φώτιος

Αισχύλος Ωραιοκάστρου – ΔΑΣ Ωραιοκάστρου
Γήπεδο: Ωραιοκάστρου – ώρα: 11.30
Γιατρός:Σαλβαρίδης Ηλίας

Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου – Νίκη Ηρακλείου
Γήπεδο: Μελισσοχωρίου – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Κόντος Διαμαντής – Γιατρός:Παπατσίμπας Δημήτριος

Κεραυνός Αγίου Παύλου – Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Γεώργιος – Γιατρός:Σαριδάκης Γεώργιος

Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου – Ενωση Συκεών
Γήπεδο: Ασβεστοχωρίου – ώρα: 11.30
Γιατρός:Παπαδήμος Μοδ. Χρ.

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)
——————————————————
Δάφνη Ευαγγελισμού – Νέστωρ Οσσας
Γήπεδο: Ευαγγελισμού – ώρα: 11.30
Γιατρός:Καρυοφύλλη Ταμίσογλου Ι.

ΑΕ Αγ.Γεωργίου – Δόξα Ασσήρου
Γήπεδο: Ασπροβάλτας – ώρα: 15.00
Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

Εθνικός Λαγυνών – Αρης Καβαλαρίου
Γήπεδο: Λαγυνών – ώρα: 11.00
Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

Βρασίδας Βρασνών – Ηρακλής Μοδίου
Γήπεδο: Βρασνών – ώρα: 15.00
Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν

ΠΑΟΚ Ανοιξιάς – Εθνικός Προφήτη
Γήπεδο: Ανοιξίας – ώρα: 15.00
Γιατρός:Βαζακίδης Πολυχρόνης

Ποντιακός Πολυδενδρίου – Διγενής Κρυονερίου
Γήπεδο: Πολυδενδρίου (Λαγκαδά) – ώρα: 11.00
Γιατρός:Βαζακίδης Πολυχρόνης

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)
——————————————————
Ιωάννης Παπάφης – Κισσός Χορτιάτη
Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου – ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Αλέξανδρος – Γιατρός:Νικολαϊδου Αναστασία

Προοδευτική – ΑΕ Καλλιθέας – Παν. Φανερωμένη
Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Γαρυπίδης Γεώργιος – Γιατρός:Παπαδημητρίου Ηλίας

Αίολος – ΑΕ Φαλήρου
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 13.00
Γιατρός:Ελ Αμίν Ζουχίρ

Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου – Αετοί Θεσ/νίκης 2015
Γήπεδο: Αγίου Αντωνίου – ώρα: 11.30
Γιατρός:Μπαλίκος Νικόλαος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)
——————————————————
ΑΕ Χαριλάου – Αγιος Ελευθέριος – Απόλλων Κάτω Σχολαρίου
Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Δρόσος Φώτιος – Γιατρός:Σαριδάκης Γεώργιος

Δόξα Τριλόφου – Φοίνικας Καλαμαριάς
Γήπεδο: Τριλόφου – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Χατζόπουλος Ιωάννης – Γιατρός:Κωστόπουλος Μάρκος

ΑΣ Παπάδες – Γερμανική Αθλητική Ακαδημία
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου – ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Συμεωνίδης Χαράλαμπος – Γιατρός:Σαριδάκης Γεώργιος

Αχιλλέας Περαίας – Μέντεκας Καλαμαριάς
Γήπεδο: Περαίας – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Βότσαρης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Μεννή Αλεξάνδρα Ελευθερία

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(7η αγωνιστική)
——————————————————
Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου – ΑΟ Θράκης
Γήπεδο: Βαθυλάκκου – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Αναστασιάδης Γεώργιος – Γιατρός:Τσαμαντουρίδης Ιωάννης

Αναγέννηση Προχώματος – Ατρόμητος Φιλαδέλφειας
Γήπεδο: Προχώματος – ώρα: 11.30
Γιατρός:Μαυρόπετρος Γεώργιος

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(7η αγωνιστική)
——————————————————
Πυρσός Θεσσαλονίκης – ΑΕ Νεάπολης Αστραπή Θ.
Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 11.00
Γιατρός:Παπαδημητρίου Ηλίας

Αγ. Ιωάννης ο Χρυσόστομος – ΠΑΟΚ Πολίχνης
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα: 12.00
Γιατρός:Μιχαηλίδου Δέσποινα

ΑΣ Αγ. Παύλος – Μ.Αλέξ. Ελλήνων
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Μελενικιώτης Πέτρος – Γιατρός:Στρατής Μιχαήλ

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(7η αγωνιστική)
——————————————————
Ιταλική Ακαδημία Θεσσαλονίκης – Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη
Γήπεδο: Φοίνικα Καλαμαριάς – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Μπιλμπίλης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Φαντίδου Μαρία

Μαραθών Υποδομή 1926 – Λιονταράκια Θεσσαλονίκης
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 11.00
Γιατρός:Λουκοβίτης Ελευθέριος

Ερμής Μηχανιώνας – Αναγέννηση Επταπυργίου
Γήπεδο: Κερασιάς (πρώην Εμβόλου) – ώρα: 11.00
Γιατρός:Ανδρικόπουλος Γεώργιος

Καπετάν Αγρας – Ελπίδες Φοίνικα 2011
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα: 10.00
Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(7η αγωνιστική)
——————————————————
ΠΑΟ Καρτερών – Μ.Αλέξ. Νέας Απολλωνίας
Γήπεδο: Λευκοχωρίου – ώρα: 15.00
Γιατρός:Δερβένης Παναγιώτης

Δόξα Γερακαρούς – Αετός Ανω Σταυρού
Γήπεδο: Γερακαρούς – ώρα: 11.30
Γιατρός:Balousha Mohammed

Μακεδών Ευόσμου – Σάντος Πανοράματος
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 09.30
Παρατηρητής: Παυλίδης Φώτιος – Γιατρός:Λάλλας Κωνσταντίνος

ΑΝ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Ναζίρης, Ιγνατιάδης, Τουμπουλίδης, Κουρούπης, Παπαδημητρίου, Καφαδάρης.

ΑΝ. ΙΑΤΡΟΙ ΑΓΩΝΑ: 11.00 – 13.00: Γούλα, Δερβένης, Διβίδης, Λιάβα, Πεντερίδης, Τσιόμπανου.

15.00: Καρυοφύλλη – Ταμισόγλου, Λιάβα, Λουκοβίτης, Μαυρόπετρος, Μουχσιάδης, Νικολαϊδου, Παπαδήμος, Σαλβαρίδης Ηλ.