Οι βαθμολογίες στους δέκα ομίλους της Γ΄ Εθνικής και η επόμενη αγωνιστική

Συντάκτης: Share:
Αναβλήθηκε το ΑΕ Ευόσμου-Ελπίς Σαπών

Μετά την σημερινή αγωνιστική στο πρωτάθλημα της Γ΄ Εθνικής οι βαθμολογίες αλλά και η επόμενη αγωνιστική  έχει ως εξής:

1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

4η αγωνιστική

Βαθμολογία

ΑΓ     Ν       Ι         Η       ΓΥ     ΓΚ     +/-     Β

1       Ορφέας Ξάνθης  4       3       1       0       9       3       6       10

2       Αετός Οφρυνίου 4       3       1       0       7       3       4       10

3       Πανδραμαϊκός    4       3       0       1       6       2       4       9

4       Ένωση Αλεξ/πολης     4       3       0       1       4       2       2       9

5       Μ.Αλεξ.Ορφανίου        4       3       0       1       5       6       -1      9

6       Ηρακλής Αμπελοκήπων       4       2       0       2       8       2       6       6

7       ΑΕ Αμπελοκήπων       3       1       1       1       3       4       -1      4

8       Ελπίδα Σαπών   3       1       1       1       2       3       -1      4

9       ΑΕ Ευόσμου       3       1       1       1       3       5       -2      4

10     ΑΕ Διδυμοτείχου          4       1       0       3       5       5       0       3

11     Νέστος Χρυσούπολης 3       1       0       2       3       3       0       3

12     Απόλλων Παραλιμνίου         2       1       0       1       2       2       0       3

13     Εθνικός Σοχού   4       0       3       1       4       5       -1      3

14     Άρης Αβάτου      3       1       0       2       3       5       -2      3

15     Δόξα Ν.Σιδηροχωρίου 3       0       0       3       2       8       -6      0

16     Αναγέννηση Θαλασσιάς       4       0       0       4       0       8

-8      0

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Απόλλων Παραλιμνίου – Αετός Ορφανού

Αναγέννηση Θαλασσιάς – Νέστος Χρυσούπολης

ΑΕ Αμπελοκήπων – Δόξα Ν. Σιδηροχωρίου

Ηρακλής – Αλεξανδρούπολη

Ορφέας Ξάνθης – Άρης Αβάτου

Εθνικός Σοχού – Πανδραμαϊκός

Ελπίδα Σαπών – ΑΕ Διδυμοτείχου

Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου – ΑΕ Ευόσμου

 

 

2ος όμιλος  

4η αγωνιστική

 

Βαθμολογία

ΑΓ     Ν       Ι         Η       ΓΥ     ΓΚ     +/-     Β

1       Ποσειδών Μηχανιώνας        4       4       0       0       7       2       5       12

2       Νίκη Αγκαθιάς    3       2       1       0       5       1       4       7

3       Θύελλα Σαρακηνών    3       2       1       0       5       2       3       7

4       Θερμαϊκός 4       2       1       1       7       5       2       7

5       Εδεσσαϊκός        4       2       1       1       4       4       0       7

6       Αγροτικός Αστέρας     2       2       0       0       5       0       5       6

7       Μακεδονικός      4       1       2       1       6       4       2       5

8       ΠΑΟ Κουφαλίων          4       1       2       1       5       4       1       5

9       Αναγέννηση Γιαννιτσών       4       1       1       2       4       6       -2      4

10     Μ.Αλεξ.Τρικάλων        2       1       0       1       2       3       -1      3

11     Εθνικός Γιαννιτσών     4       1       0       3       3       6       -3      3

12     Αναγέννηση Πλαγιάς  4       1       0       3       3       6       -3      3

13     ΠΟ Ν.Καλλικράτειας    1       0       1       0       1       1       0       1

14     Αετός Βαρβάρας          4       0       0       4       3       8       -5      0

15     ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας   3       0       0       3       0       8       -8

0

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΑΟ Κουφαλίων – Αναγέννηση Πλαγιάς

Αγροτικός Αστέρας – Νίκη Αγκαθιάς

Μακεδονικός – Εδεσσαϊκός

Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων – ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας

Εθνικός Γιαννιτσών – ΑΣ Γιαννιτσά

Αετός Βαρβάρας – Θερμαϊκός Θέρμης

Νέος ΠΟ Νέας Καλλικράτειας – Ποσειδών Μηχανιώνας

 

 

3ος όμιλος

(4η αγωνιστική)

 

Βαθμολογία

ΑΓ     Ν       Ι         Η       ΓΥ     ΓΚ     +/-     Β

1       ΑΕ Καρίτσας       4       3       1       0       7       2       5       10

2       Αναγέννηση Καρδίτσας        4       2       2       0       6       3       3       8

3       Αετός Μακρυχωρίου    4       2       1       1       7       2       5       7

4       Εθνικός Ν.Κεραμιδίου 4       2       1       1       7       4       3       7

5       ΑΟ Σελλάνων     4       2       0       2       4       4       0       6

6       Ηρακλής Λάρισας        3       1       2       0       4       1       3       5

7       Ατρόμητος Παλαμά     3       1       2       0       3       2       1       5

8       Οικονόμος Τσαριτσάνης      4       1       1       2       3       6       -3      4

9       Δίας Δίου   2       1       0       1       1       1       0       3

10     Ερμής Αμυνταίου         3       1       0       2       3       6       -3      3

11     ΠΟ Φήκης 3       1       0       2       2       5       -3      3

12     ΠΟ Ελασσόνας  3       0       2       1       3       7       -4      2

13     Μακεδονικός Φούφα   1       0       0       1       0       1       -1      0

14     ΑΣ Μετέωρα       3       0       0       3       0       3       -3      0

15     Κοζάνη      1       0       0       1       0       3       -3      0

 

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Ατρόμητος Παλαμά – Αετός Μακρυχωρίου

ΑΣ Μετέωρα – Κοζάνη

Μακεδονικός Φούφα – Αναγέννηση Καρδίτσας

Ερμής Αμυνταίου – Δίας Δίου

Οικονόμος Τσαριτσάνης – ΠΟ Ελασσόνας

ΑΟ Σελλάνων – ΠΟ Φήκης

Εθνικός Κεραμιδίου – Ηρακλής Λάρισας

 

4ος όμιλος

 (3η αγωνιστική)

 

Βαθμολογία

ΑΓ     Ν       Ι         Η       ΓΥ     ΓΚ     +/-     Β

1       Διαγόρας Στεφανοβικείου     3       3       0       0       8       1       7       9

2       Φωκικός    3       2       1       0       3       1       2       7

3       Αμβρυσσέας Διστόμου         3       2       0       1       4       3       1       6

4       ΑΟ Υπάτου         3       1       2       0       3       1       2       5

5       ΑΟ Νέας Αρτάκης        3       1       1       1       4       5       -1      4

6       Ηρακλής Ψαχνών        2       1       0       1       3       4       -1      3

7       Οπούντιος Μαρτίνου   3       1       0       2       1       4       -3      3

8       Θησέας Αγριάς   3       0       2       1       3       4       -1      2

9       Δήμητρα Ευξεινούπολης      3       0       2       1       2       3       -1      2

10     ΑΠΟ Αταλάντη   2       0       0       2       1       3       -2      0

11     ΓΣ Αλμυρού        2       0       0       2       0       3       -3      0

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Ηρακλής Ψαχνών – Φωκικός

ΑΟ Υπάτου – Θησέας Αγριάς

Αταλάντη – Αλμυρός

Δήμητρα Ευξεινούπολης – Αμβρυσσέας Διστόμου

Διαγόρας Στεφανοβικείου – ΑΟ Νέας Αρτάκης

 

5ος όμιλος

(2η αγωνιστική)

Βαθμολογία

ΑΓ     Ν       Ι         Η       ΓΥ     ΓΚ     +/-     Β

1       Παναγρινιακός    2       2       0       0       8       2       6       6

2       ΟΦ Αγίου Ματθαίου    2       2       0       0       6       2       4       6

3       Αχέρων Καναλακίου    2       2       0       0       5       1       4       6

4       Θύελλα Μοναστηρακίου       2       1       0       1       5       3       2       3

5       Κτηνοτροφικός Αστέρας       2       1       0       1       4       2       2       3

6       ΠΑΣ Πρέβεζα     1       1       0       0       2       1       1       3

7       Αναγέννηση Άρτας      2       1       0       1       3       3       0       3

8       ΑΕ Λευκίμμης     2       1       0       1       3       3       0       3

9       Αμβρακικός Λουτρού  2       1       0       1       2       2       0       3

10     Τηλυκράτης        2       1       0       1       2       3       -1      3

11     Θύελλα Κατσικάς         2       0       0       2       2       5       -3      0

12     Μ.Αλεξ.Καλλιθέας       1       0       0       1       1       4       -3      0

13     ΑΕ Μεσολογγίου         2       0       0       2       1       5       -4      0

14     Κέρκυρα    2       0       0       2       1       9       -8      0

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Θύελλα Κατσικάς – ΟΦ Αγίου Ματθαίου

Αστέρας Καληράχης – Παναγρινιακός

ΠΑΣ Πρέβεζα – Αναγέννηση Άρτας

Αχέρων Καναλακίου – Κασσιώπη

ΑΕ Μεσολογγίου – Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας

Αμβρακικός Λουτρού – Τηλυκράτης

ΑΕ Λευκίμμης, ΠΑΣ Θύελλα

 

6ος όμιλος

 (2η αγωνιστική)

Βαθμολογία

ΑΓ     Ν       Ι         Η       ΓΥ     ΓΚ     +/-     Β

1       Πανιώνιος  2       2       0       0       6       2       4       6

2       ΓΣ Ηλιούπολης   2       2       0       0       5       1       4       6

3       Χαραυγιακός       2       2       0       0       4       1       3       6

4       Αήττητος Σπάτων        1       1       0       0       1       0       1       3

5       Εθνικός      2       1       0       1       2       2       0       3

6       ΓΣ Μαρκό  2       0       2       0       0       0       0       2

7       ΑΕ Μυκόνου       2       0       1       1       1       2       -1      1

8       ΑΕ Μοσχάτου     2       0       1       1       1       4       -3      1

9       Προοδευτική       1       0       0       1       1       2       -1      0

10     Φωστήρας 2       0       0       2       1       3       -2      0

11     Πανναξιακός       2       0       0       2       1       6       -5      0

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Πανιώνιος – Χαραυγιακός

Αήττητος Σπάτων – Προοδευτική

Μαρκό – Πανναξιακός

Ηλιούπολη – Άνω Μερά Μυκόνου

Μοσχάτο – Φωστήρας

 

7ος όμιλος

(3η αγωνιστική)

 

Βαθμολογία

ΑΓ     Ν       Ι         Η       ΓΥ     ΓΚ     +/-     Β

1       ΑΕ Κηφισιάς       3       3       0       0       6       0       6       9

2       ‘Αγιος Ιερόθεος  2       2       0       0       4       0       4       6

3       Πανγυθεατικός   3       2       0       1       4       1       3       6

4       Ερμής Μελιγούς 3       2       0       1       3       2       1       6

5       Άρης Σκάλας      3       2       0       1       2       3       -1      6

6       Πανναυπλιακός  3       1       1       1       4       3       1       4

7       ΑΕ Ερμιονίδας    3       1       1       1       1       2       -1      4

8       ΠΑΟ Ρουφ 3       1       0       2       3       3       0       3

9       Παναρκαδικός    3       1       0       2       1       3       -2      3

10     Κορωνίδα Κοιλάδας    3       0       1       2       1       3       -2      1

11     Μολαΐκός   2       0       1       1       1       4       -3      1

12     Ατρόμητος Χιλιομοδίου        2       0       1       1       1       4       -3      1

13     Φοίνικας Ν.Επιδαύρου          3       0       1       2       1       4       -3      1

 

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Άγιος Ιερόθεος – Ναύπλιο

Άρης Σκάλας – Ερμιονίδα

Μολαϊκός – Ατρόμητος Χιλιομοδίου

Φοίνικας Επιδαύρου – ΠΑΟ Ρουφ

Κηφισιά – Πανγυθεατικός

Κορωνίδα Κοιλάδας – Ερμής Μελιγούς

 

 

8ος όμιλος

 (3η αγωνιστική)

Βαθμολογία

ΑΓ     Ν       Ι         Η       ΓΥ     ΓΚ     +/-     Β

1       Αστέρας Βάρης  3       3       0       0       10     3       7       9

2       Αίας Σαλαμίνας   3       3       0       0       5       2       3       9

3       Αετός Λουτρών  3       1       2       0       4       3       1       5

4       ΑΟ Πυλίου 3       1       1       1       4       3       1       4

5       ΑΠΟ Κερατσίνι   3       1       1       1       4       4       0       4

6       Αιολικός     3       1       1       1       3       3       0       4

7       ΑΟ Καραβά         3       1       1       1       2       3       -1      4

8       Πανελευσινιακός          3       1       0       2       5       2       3       3

9       Θύελλα Ραφήνας         3       0       3       0       4       4       0       3

10     Ακράτητος 3       0       1       2       3       9       -6      1

11     Μικρασιατική Χίου       2       0       0       2       1       4       -3      0

12     Πυθαγόρας Κοντοκ.    2       0       0       2       4       9       -5

0

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Αετός Λουτρών – Αίας Σαλαμίνας

Πανελευσινιακός – Θύελλα Ραφήνας

ΑΟ Πυλίου Κω – Πυθαγόρας

Ακράτητος – Αστέρας Βάρης

Μικρασιατική – Καραβάς

Κερατσίνι – Αιολικός

 

9ος όμιλος

(3η αγωνιστική)

Βαθμολογία

ΑΓ     Ν       Ι         Η       ΓΥ     ΓΚ     +/-     Β

1       Ζάκυνθος  3       1       2       0       5       3       2       5

2       Παναιγιάλειος     3       1       2       0       4       3       1       5

3       ΠΑΟ Βάρδας      3       1       2       0       2       1       1       5

4       Ναυπακτιακός    2       1       1       0       6       3       3       4

5       Πάμισος Μεσσήνης     3       1       1       1       3       3       0       4

6       Αχαϊκή       3       1       1       1       1       2       -1      4

7       Αίας Γαστούνης  1       1       0       0       2       0       2       3

8       Παλληξουριακός 2       1       0       1       3       2       1       3

9       Εθνικός Σκουλικάδου  2       1       0       1       2       2       0       3

10     Διαγόρας Βραχνεΐκων 1       0       1       0       2       2       0       1

11     Θύελλα Πατρών 2       0       1       1       2       5       -3      1

12     ΑΟ Τσιλιβή         3       0       1       2       1       4       -3      1

13     ΑΟ Διαβολιτσίου 2       0       0       2       1       4       -3      0

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Θύελλα Πατρών – Παναιγιάλειος

Ζάκυνθος – Αίας Γαστούνης

Ναυπακτιακός Αστέρας – Παλληξουριακός

ΑΟ Διαβολιτσίου – Εθνικός Σκουλικάδου

Διαγόρας Βραχνέικων – Τσιλιβή

ΠΑΟ Βάρδας – Αχαϊκή

 

 

10ος όμιλος

(3η αγωνιστική)

 

Βαθμολογία

ΑΓ     Ν       Ι         Η       ΓΥ     ΓΚ     +/-     Β

1       ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ    3       3       0       0       8       0       8       9

2       ΑΟ Αγίου Νικολάου     3       2       1       0       7       5       2       7

3       Αλμυρός Γαζίου  3       2       0       1       13     6       7       6

4       ΑΟ Δαμάστας     3       2       0       1       7       3       4       6

5       Ρεθυμνιακός       3       2       0       1       6       2       4       6

6       Αναγέννηση Ιεράπετρας      3       2       0       1       10     7       3       6

7       Ηρόδοτος  3       2       0       1       4       2       2       6

8       Ατσαλένιος         3       2       0       1       5       4       1       6

9       Γιούχτας    3       1       1       1       4       3       1       4

10     ΑΟ Πόρου 3       1       1       1       2       2       0       4

11     ΑΕ Νεάπολης     3       1       0       2       3       6       -3      3

12     Αστέρας Ρεθύμνου      3       1       0       2       1       5       -4      3

13     ΑΟ Παλαιόχωρας        3       1       0       2       2       8       -6      3

14     Άρης Σούδας      3       0       1       2       2       4       -2      1

15     Άρης Ρεθύμνου  3       0       0       3       0       8       -8      0

16     Πλατανιάς  3       0       0       3       0       9       -9      0

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Αλμυρός – Γιούχτας

Άγιος Νικόλαος – ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ

ΑΟ Παλαιόχωρας – ΑΕ Νεάπολης

Νέος Αστέρας Ρεθύμνου – ΑΟ Πόρου

Πλατανιάς – ΑΟ Δαμάστας

Άρης Σούδας – Ρεθυμνιακός

Αναγέννηση Ιεράπετρας – Ηρόδοτος

Άρης Περιβολίων – Ατσαλένιος

 

 

Scroll Up