Οι διαιτητές της Γ΄ Εθνικής κατηγορίας

Συντάκτης: Share:

Η ΚΕΔ/ ΕΠΟ γνωστοποίησε τους διαιτητές που θα διευθύνουν τους αγώνες  της 25ης αγωνιστικής  της Γ΄ Εθνικής κατηγορίας

Αναλυτικά

1ος όμιλος (25η αγωνιστική)

Απόλλων Παραλιμνίου – Ασπίδα Ξάνθης

Γκαϊτατζής, Χασιώτης, Ραβίκαλης (Δράμας)

ΠΑΟ Κοσμίου – Ορφέας Ξάνθης

Τσιλίκας, Βερνέζης, Κουκούμης (Καβάλας)

Καβάλα – Εθνικός Αλεξανδρούπολης

Μαμάσουλας, Χατζηβασιλείου, Μαδίτσης (Μακεδονίας)

Εθνικός Σιδηροκάστρου – Νέστος Χρυσούπολης

Παρχαρίδης, Οικονομίδης, Ραβίκαλης (Δράμας)

Κεραυνός Πέρνης – Α.Ε. Καλαμπακίου

Τακίδης, Κωτούλας, Ιωαννίδης (Κιλκίς)

Αετός Ορφανού – Πανσερραϊκός

Ανεστίδης, Έμπλιουκ, Κηλικιώτης (Ξάνθης)

Άρης Αβάτου – Αλέξανδρος Κιλκίς

Στρατούδης (Έβρου), Δημητριάδης, Καρακασίδης (Θράκης)

 

2ος όμιλος (25η αγωνιστική)

ΠΑΟ Κουφαλίων – Μακεδονικός

Μπουτσίκος, Παπαδόπουλος, Παπαδοπούλου (Μακεδονίας)

Ερμής Αμυνταίου – Νίκη Αγκαθιάς

Πολυχρονίου, Πρεσπάρης, Τριανταφυλλίδης (Καστοριάς)

Π.Ο. Τριγλίας – Γιαννιτσά

Μέγας, Βρούζος (Πιερίας), Κουφός (Μακεδονίας)

ΑΠΕ Λαγκαδά – Εδεσσαϊκός

Δημητριάδης, Κώστογλου, Χρυσαΐδης (Χαλκιδικής)

Αλμωπός Αριδαίας – Αγροτικός Αστέρας

Τζάμος, Σιδερίδης (Καστοριάς), Πραχάλης (Κοζάνης)

Άρης Παλαιοχωρίου – Μελιτέας Μελίτης

Κεφαλάς (Σερρών), Ζιγκερίδης (Κιλκίς), Σακκός (Σερρών)

Βέροια – Ολυμπιακός Κυμίνων

Σπυριάδης (Χίου), Τζιουβάρας, Βογδόπουλος (Κοζάνης)

 

3ος όμιλος (25η αγωνιστική)

Μακεδονικός Φούφα – Κρόνος Αργυράδων

Μαλούτας (Ημαθίας), Δέλλιος, Δεμερτζής (Πέλλας)

Τηλυκράτης – Θριάμβος Σερβιανών

Ματσούκας, Τσιλίκας, Καλυβόπουλος (Αιτωλοακαρνανίας)

Α.Ε. Λευκίμμης – Σούλι Παραμυθιάς

Μπούμπας, Τσαντάς, Πάνος (Ηπείρου)

Θεσπρωτός – Ναυπακτιακός Αστέρας

Μπαΐλης, Φραγκούλης (Πρέβεζας-Λευκάδας), Παπαδημητρίου (Άρτας)

Αχέρων Καναλακίου – Γρεβενά/Αεράτα

Κωστούλας, Μάνος, Νούσιας (Άρτας)

 

4ος όμιλος (25η αγωνιστική)

Α.Ο. Σελλάνων – Θησέας Αγριάς

Αγγελούδης, Κοτούμπας, Μπουρονίκος (Λάρισας)

Στυλίδα – Πιερικός

Γιόγκας, Πριόνας, Κελεπούρης (Ευβοίας)

Αχιλλέας Νεοκαισάρειας – Ολυμπιακός Βόλου

Γουματζίδης (Πέλλας), Παρασίου, Παπαδάκης (Ημαθίας)

Νίκη Βόλου – Μετέωρα

Λαθύρης (Φθιώτιδας), Τίκας, Κανιούρας (Καρδίτσας)

Αλμυρός – Αστέρας Ιτέας

Λεωνίδας, Μανάσης (Τρικάλων), Παπαλίτσας (Καρδίτσας)

Απόλλων Μακρυχωρίου – Οικονόμος Τσαριτσάνης

Ψυχουλάς (Βοιωτίας), Παπαγεωργόπουλος, Αλεξόπουλος (Τρικάλων)

Δείτε Επίσης

Scroll Up