Όλες οι βαθμολογίες των ομίλων της Γ΄ εθνικής

Συντάκτης: Share:

Μετά τους σημερινούς αγώνες της Γ΄ εθνικής, οι βαθμολογίες σε όλους τους ομίλους έχουν διαμορφωθεί ως εξής:

 

# 1ος όμιλος ΑΓ N Ι H Γ Β
1. Καβάλα 23 18 3 2 57:7 57
2. Νέστος Χρυσούπολης 23 17 5 1 44:13 56
3. Πανσερραϊκός 23 12 3 8 36:23 39
4. Απόλλων Παραλιμνίου 23 11 5 7 29:19 38
5. Αετός Ορφανού 23 10 6 7 41:29 36
6. Αλέξανδρος Κιλκίς 23 9 8 6 24:15 35
7. Άρης Αβάτου 23 10 5 8 24:20 35
8. Ορφέας Ξάνθης 23 9 5 9 26:24 32
9. Κεραυνός Πέρνης 23 9 6 8 24:22 30
10. ΑΕ Καλαμπακίου 23 6 7 10 16:25 25
11. Εθνικός Αλεξανδρούπολης 23 6 3 14 22:43 21
12. Ασπίδα Ξάνθης 23 5 2 16 16:52 17
13. Εθνικός Σιδηροκάστρου 23 3 4 16 12:45 13
14. ΠΑΟ Κοσμίου 23 3 4 16 21:55 13
# 2ος όμιλος ΑΓ N Ι H Γ Β
1. Βέροια/Ελπίς Σκουτάρεως 23 15 6 2 46:13 51
2. ΠΟ Τριγλιας 23 14 4 5 31:18 46
3. Άρης Παλαιοχωρίου 23 13 6 4 40:25 45
4. Νίκη Αγκαθιάς 23 11 11 1 25:11 44
5. Εδεσσαϊκός 23 10 8 5 38:13 38
6. Αλμωπός Αριδαίας 23 10 8 5 32:15 38
7. Μακεδονικός 23 10 5 8 31:26 35
8. Αγροτικός Αστέρας 23 9 7 7 25:21 34
9. Α. Σ. Γιαννιτσών 23 9 6 8 27:20 33
10. ΠΑΟ Κουφαλίων 23 4 6 13 19:38 18
11. Ολυμπιακός Κυμίνων 23 4 6 13 10:29 18
12. Μελιτέας Μελίτης 23 4 3 16 23:62 15
13. Α.Π.Ε. Λαγκαδά 23 3 4 16 13:41 13
14. Ερμής Αμυνταίου 23 2 6 15 20:48 12
# 3ος όμιλος ΑΓ N Ι H Γ Β
1. Μακεδονικός Φούφας 22 12 6 4 40:19 42
2. Κρόνος Αργυράδων 21 11 8 2 25:8 41
3. Ναυπακτιακός Αστέρας 21 11 7 3 37:15 40
4. Αχέρων Καναλακίου 21 11 5 5 29:16 38
5. Σούλι Παραμυθίας 22 11 4 7 30:19 37
6. Λευκίμμη 21 10 6 5 39:17 36
7. Θεσπρωτός 20 9 8 3 27:12 35
8. Τηλυκράτης Λευκάδας 21 10 3 8 27:20 33
9. Θρίαμβος Σερβιανών 21 8 5 8 28:17 29
10. Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας 22 9 2 11 28:30 29
11. Μακεδονικός Σιάτιστας 21 3 4 14 17:36 13
12. Γρεβενά Αεράτα 21 1 2 18 7:78 5
13. Φλωριάδα 20 0 2 18 3:50 -7
# 4ος όμιλος ΑΓ N Ι H Γ Β
1. Ολυμπιακός Βόλου 23 20 2 1 56:11 62
2. Νίκη Βόλου 23 20 2 1 61:10 62
3. Αστέρας Ιτέας 23 11 6 6 32:22 39
4. ΑΣ Μετέωρα 23 9 9 5 35:23 36
5. Οικονόμος 23 8 8 7 26:29 32
6. Θησέας Αγριάς 23 9 5 9 27:30 32
7. Γ.Σ. Αλμυρού 23 8 7 8 29:19 31
8. Πιερικός 23 7 8 8 29:29 29
9. Α.Ο. Σελλάνων 23 8 5 10 26:27 29
10. Αχιλλέας Νεοκαισάρειας 23 6 9 8 29:34 27
11. ΑΟ Στυλίδας 23 7 3 13 22:50 24
12. Απόλλων Μακρυχωρίου 23 7 3 13 22:32 24
13. Φωκικός 23 3 8 12 17:35 17
14. Αναγέννηση Καρδίτσας 23 0 1 22 7:67 -8
# 5ος όμιλος ΑΓ N Ι H Γ Β
1. ΟΦ Ιεράπετρας 22 13 5 4 39:14 44
2. Ιωνικός Νικαίας 21 11 7 3 28:10 40
3. Εθνικός Πειραιώς 21 11 7 3 29:15 40
4. Επισκοπή 21 10 6 5 35:20 36
5. Γιούχτας 21 9 9 3 28:16 36
6. Κερατσίνι 21 8 6 7 23:25 30
7. AEEK ΣΥΝ.KA. 21 6 11 4 23:20 29
8. Ατσαλένιος 21 6 10 5 20:16 28
9. Προοδευτική 22 6 7 9 15:20 25
10. Αμπελακιακός 21 5 7 9 17:24 22
11. Α.Ο. Παλαιοχώρας 21 5 5 11 23:39 20
12. ΑΕ Νεάπολης 21 2 4 15 13:43 10
13. Ατρόμητος Πειραιά 22 1 6 15 17:48 9
# 6ος όμιλος ΑΓ N Ι H Γ Β
1. Ιαλυσός 21 17 3 1 39:6 54
2. Διαγόρας 22 15 5 2 41:9 50
3. ΠΑΟ Βάρδας 22 10 6 6 30:24 36
4. Παλληνιακός 21 9 7 5 29:21 34
5. Θύελλα Ραφήνας 21 9 6 6 25:18 33
6. Διαγόρας Βραχνέικων 21 8 7 6 26:17 31
7. Πανηλειακός 21 8 7 6 29:21 31
8. Νίκη Τραγανού 21 5 8 8 19:28 23
9. Αχαρναϊκός 21 5 7 9 20:16 22
10. Παναιγιάλειος 21 4 9 8 20:33 21
11. Πανμοβριακός 21 4 7 10 19:30 19
12. Φοίβος Κρεμαστής 22 3 7 12 11:31 16
13. Αστέρας Αμαλιάδας 21 0 3 18 4:58 3
# 7ος όμιλος ΑΓ N Ι H Γ Β
1. Αιγάλεω 20 16 2 2 38:14 50
2. Αιολικός 20 11 4 5 30:16 37
3. Ηλυσιακός 20 9 8 3 25:15 35
4. Πανθηραϊκός 19 7 9 3 22:16 30
5. Άγιοι Ανάργυροι 20 6 10 4 21:18 28
6. Άγιος Ιερόθεος 20 7 6 7 28:23 27
7. Χαραυγιακός 20 6 5 9 16:17 23
8. Θύελλα Καμαρίου 20 5 8 7 25:25 23
9. Καλλιθέα 20 4 11 5 18:13 23
10. Χαλκίδα 19 5 4 10 11:19 19
11. Κόρινθος 20 4 6 10 15:30 18
12. Απόλλων Ερέτριας 20 1 3 16 9:52 6
# 8ος όμιλος ΑΓ N Ι H Γ Β
1. Καλαμάτα 23 19 2 2 41:5 59
2. Ένωση Ασπροπύργου 23 18 3 2 54:10 57
3. Παναργειακός 23 15 3 5 40:11 48
4. ΑΟ Κατασταρίου 23 10 7 6 35:20 37
5. Ερµιονίδα 23 10 6 7 28:21 36
6. ΑΕ Πελλάνας 23 9 8 6 25:19 35
7. ΑΟ Υπάτου 23 10 5 8 25:12 35
8. Αστέρας Βλαχιώτη 23 10 4 9 26:33 34
9. Παναρκαδικός 23 9 6 8 34:28 33
10. Αμβρυσσέας 23 6 6 11 25:26 24
11. Μανδραϊκός 23 5 7 11 19:31 22
12. Ενωση Λέρνας 23 5 3 15 16:28 18
13. Πάμισος 23 3 2 18 11:53 11
14. Α.Ο. Εικοσιμίας 23 0 2 21 0:82 2
  • Αναγέννηση Καρδίτσας: -9 Πόντοι (Απόφαση Ομοσπονδίας)
  • Κεραυνός Πέρνης: -3 Πόντοι (Απόφαση Ομοσπονδίας)
  • Φλωριάδα: -9 Πόντοι (Απόφαση Ομοσπονδίας)

Δείτε Επίσης

Scroll Up