Τα αποτελέσματα της Γ΄ Εθνικής

Συντάκτης: Share:

Στις αναμετρήσεις της Γ΄ Εθνικής στους οκτώ ομίλους της κατηγορίας σημειώθηκαν τα εξής αποτελέσματα.

10ος ΟΜΙΛΟΣ

 (14η αγωνιστική)

Καβάλα – Απόλλων Παραλιμνίου 1-0

ΠΑΟ Κοσμίου – Εθνικός Σιδηροκάστρου 2-2

Ασπίδα Ξάνθης – Κεραυνός Πέρνης 0-3

Ορφέας Ξάνθης – Αετός Ορφανού 1-2

Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Άρης Αβάτου 1-2

Νέστος Χρυσούπολης – Αλέξανδρος Κιλκίς 2-0

(16/1) Α.Ε. Καλαμπακίου – Πανσερραϊκός

 

2ος όμιλος

(14η αγωνιστική)

ΠΟ Τρίγλιας – ΠΑΟ Κουφαλίων 2-1

Μακεδονικός – Αλμωπός Αριδαίας 0-0

Νίκη Αγκαθιάς – Άρης Παλαιοχωρίου 2-2

Αγροτικός Αστέρας – Μελιτέας Μελίτης 2-1

(16/1) Γιαννιτσά – Βέροια

(16/1) Εδεσσαϊκός – Ολυμπιακός Κυμίνων

(16/1) Ερμής Αμυνταίου – Λαγκαδάς

3ος όμιλος
(14η αγωνιστική)

Θρίαμβος Σερβιανών – Αχέρων Καναλακίου 1-0

Σούλι Παραμυθιάς – Γρεβενά Αεράτα 4-0

Ναυπακτιακός Αστέρας – Μακεδονικός Σιάτιστας 5-0

Τηλυκράτης – Μακεδονικός Φούφα 1-2

Κρόνος Αργυράδων – Θεσπρωτός 0-0

Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας – Α.Ο. Φλωριάδας 3-0 ά.α.

Ρεπό: Α.Ε. Λευκίμμης

 

4ος όμιλος

(14η αγωνιστική)

Στυλίδα – Α.Ο. Σελλάνων 0-1

Φωκικός – Αχιλλέας Νεοκαισάρειας 1-1

Θησέας Αγριάς – Νίκη Βόλου 0-2

Ολυμπιακός Βόλου – Οικονόμος Τσαριτσάνης 4-1

(16/1) Αναγέννηση Καρδίτσας – Αλμυρός

(16/1) Πιερικός – Απόλλων Μακρυχωρίου

(16/1) Μετέωρα – Αστέρας Ιτέας

5ος όμιλος

(14η αγωνιστική)

Κερατσίνι – Ατρόμητος Πειραιά 3-1

Προοδευτική – Εθνικός 1-1

ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ – Ιωνικός 1-2

Ο.Φ. Ιεράπετρας – Επισκοπή 2-1

Γιούχτας – Α.Ε. Νεάπολης ΑΝΑΒΟΛΗ

(14/1) Ατσαλένιος – Παλαιοχώρα

Ρεπό: Αμπελακιακός

 

6ος όμιλος

 (14η αγωνιστική)

Παλληνιακός – Ιάλυσος 0-2

ΠΑΟ Βάρδας – Διαγόρας Βραχνέικων 2-1

Αστέρας Αμαλιάδας – Νίκη Τραγανού 0-2

Φοίβος Κρεμαστής – Πανμοβριακός 0-2

Πανηλειακός – Θύελλα Ραφήνας 0-0

(12/1) Παναιγιάλειος – Διαγόρας 0-2

Ρεπό: Αχαρναϊκός

7ος όμιλος

 (13η αγωνιστική)

Πανθηραϊκός – Άγιος Ιερόθεος 1-0

Χαραυγιακός – Θύελλα Καμαρίου 2-0

Καλλιθέα – Αιολικός 0-0

Απόλλων Ερέτριας – Αιγάλεω 0-6

Κόρινθος – Χαλκίδα 1-0

Άγιοι Ανάργυροι – Ηλυσιακός 2-2

8ος όμιλος

 (14η αγωνιστική)

Α.Ο. Κατασταρίου – Μανδραϊκός 1-0

Καλαμάτα – Λέρνα 2-0

Πέλλανας Καστορείου – Πάμισος Μεσσήνης 3-1

Ασπρόπυργος – Αστέρας Βλαχιώτη 1-0

Παναργειακός – Αμβρυσσέας 1-1

Παναρκαδικός – Ερμιονίδα ΑΝΑΒΟΛΗ

Α.Ο. Υπάτου – Α.Ο. Εικοσιμίας ΑΝΑΒΟΛΗ