Τα αποτελέσματα της Γ΄ Εθνικής  στους επτά ομίλους

Συντάκτης: Share:

Στις αναμετρήσεις της Γ΄ Εθνικής κατηγορίας σημειώθηκαν τα εξής αποτελέσματα:

 

1oς όμιλος

 (20ή αγωνιστική)

 

Δόξα Θεολόγου  – Αετός Ορφανού 1-1

Πανδραμαϊκός – Ορφέας Ξάνθης 0-1

Δόξα Κάτω Καμήλας – Νέστος Χρυσούπολης 1-0

Ηρακλής Νέου Ζυγού – Απόλλων Παραλιμνίου 0-2

Κεραυνός Πέρνης – Πανσερραϊκός 1-5

Κιλκισιακός – Άρης Αβάτου 0-5

Ρεπό: Ένωση Αλεξανδρούπολης

 

2ος όμιλος

 (24η αγωνιστική)

Αστραπή Μεσοποταμίας – Εδεσσαϊκός 0-3

Νίκη Αγκαθιάς – Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας 0-0

Φλώρινα – Μακεδονικός 0-0

Ποσειδών Μηχανιώνας – Αλμωπός Αριδαίας 3-2

Θύελλα Σαρακηνών – Σειρήνα 3-0 ά.α.

Άρης Παλαιοχωρίου – Αγροτικός Αστέρας 0-3 ά.α.

Θερμαϊκός Θέρμης – Νέα Καλλικράτεια 1-0

Ρεπό: Γιαννιτσά

 

3ος όμιλος

 (20ή αγωνιστική)

Οικονόμος Τσαριτσάνης – Μετέωρα 0-1

Θησέας Αγριάς – Ηρακλής Λάρισας 3-4

Ατρόμητος Παλαμά – Πιερικός 0-2

Διγενής Νεοχωρίου – Αλμυρός 0-3

Α.Ε. Καρίτσας – Α.Ο. Σελλάνων 2-0

Αταλάντη – Δίας Δίου 1-0

Διαγόρας Στεφανοβικείου – Α.Ο. Ποταμιάς 3-0

 

4ος όμιλος

(20ή αγωνιστική)

Αχέρων Καναλακίου – Ναυπακτιακός Αστέρας 4-0

ΑΕΠ Καραγιαννίων – Σούλι Παραμυθίας 3-1

Απόλλων Ευπαλίου – Α.Ε. Μεσολογγίου 2-3

Θιναλιακός – Α.Ε. Λευκίμμης 1-0

Α.Ο. Ανατολής – Μακεδονικός Φούφα 0-0

Αναγέννηση Άρτας – Τηλυκράτης 2-0

ΠΑΣ Πρέβεζα – Αστέρας Ιτέας 3-0 ά.α.

 

5ος όμιλος

(20ή αγωνιστική)

Άνω Μερά Μυκόνου – Κηφισιά 0-0

Θύελλα Καμαρίου – Καλλιθέα 0-1

Μοσχάτο – Ερμής Κορυδαλλού 8-2

Εθνικός – Πανθηραϊκός 2-2

Ακράτητος – Φωστήρας 1-4

Κερατσίνι – Άγιος Ιερόθεος 1-1

Ηλυσιακός – Άγιοι Ανάργυροι 4-1

 

6ος όμιλος

 (20ή αγωνιστική)

Αήττητος – Παλληνιακός 3-1

Αχαρναϊκός – Μαρκό 1-2

Κιθαιρών Καπαρελλίου – ΑΕΚ Τρίπολης 2-0

Νέα Αρτάκη – Θύελλα Ραφήνας 0-0

Παναρκαδικός – Α.Ο. Υπάτου 2-1

Αιολικός – Κόρινθος 3-0 ά.α.

Ρεπό: Ρόδος

 

7ος όμιλος

 (20ή αγωνιστική)

Ζάκυνθος – Σπάρτη 1-1

Ερμιονίδα – Πανηλειακός 2-0

Ναύπλιο – Πανγυθεατικός 2-1

Ολυμπιακός Ζαχάρως – Θύελλα Πατρών 0-3

Αστέρας Βλαχιώτη – Παναργειακός 2-0

Διαγόρας Βραχνέικων – Διαβολίτσι 2-2

ΠΑΟ Βάρδας – Α.Ο. Τσιλιβή 1-0

Scroll Up