Οι διαιτητές της 2ης φάσης του Κυπέλλου Ελλάδος

Συντάκτης: Share:

Ορίστηκαν από την ΚΕΔ/ΕΠΟ οι διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου (11-12/9) για την 2η φάση του Κυπέλλου Ελλάδας.

 

Αναλυτικά οι ορισμοί:

1ος όμιλος

Τηλυκράτης Λευκάδας-ΑΕ Λευκίμμης

Διαιτητής: Χατζηπαναγιώτου (Ηπείρου)

Βοηθοί: Παπαλαζάρου (Θεσπρωτίας), Σίσκας (Ηπείρου)

 

Μακεδονικός-ΑΟ Υπάτου

Διαιτητής: Αργυρός (Πέλλας)

Βοηθοί: Σηπάκης, Βλαδίκας (Πέλλας)

 

Παναγρινιακός-ΠΟ Ελασσόνας

Διαιτητής: Σαφαρίκας (Αχαΐας)

Βοηθοί: Ζούλης (Αχαΐας), Χλεμπογιάννης (Φωκίδας)

 

Θησέας Αγριάς-Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας

Διαιτητής: Κεχαγιάς (Δυτ. Αττικής)

Βοηθοί: Λεωνίδας, Μπάλας (Τρικάλων)

 

ΦΣ Κοζάνη-Πανδραμαϊκός

Διαιτητής: Πέτσας (Τρικάλων)

Βοηθοί: Σκούτας (Χαλκιδικής), Παπαγεωργόπουλος (Τρικάλων)

 

Εδεσσαϊκός-Άρης Αβάτου

Διαιτητής: Μπουτσίκος (Μακεδονίας)

Βοηθοί: Χατζηβασιλείου, Κωνσταντινίδης (Μακεδονίας)

 

Αναγέννηση Πλαγιάς-Ποσειδώνας Μηχανιώνας

Διαιτητής: Γκαϊτατζής (Δράμας)

Βοηθοί: Παστίδης, Σιαμάνης (Δράμας)

 

Εθνικός Σοχού-Αγροτικός Αστέρας

Διαιτητής: Δημητριάδης (Χαλκιδικής)

Βοηθοί: Κώστογλου, Χρυσαΐδης (Χαλκιδικής)

 

ΠΟ Φήκης-Αμβρυσσέας Διστόμου

Διαιτητής: Κολορίζος (Φθιώτιδας)

Βοηθοί: Γάκος (Φθιώτιδας), Σακκάς (Θεσσαλίας)

 

Αλεξανδρούπολη FC-ΠΑΣ Αχέρων Καναλακίου

Διαιτητής: Τσιλίκας (Καβάλας)

Βοηθοί: Ζαχαρίας, Δεδονάκης (Καβάλας)

 

 

2ος όμιλος

Διαγόρας Βραχνεΐκων-Ερμής Μελιγούς (Σάββατο 11/9 – 16:00)

Διαιτητής: Ρούτσης (Κορινθίας)

Βοηθοί: Κλεπετσάνης, Οικονόμου (Κορινθίας)

 

Γιούχτας-Αήττητος Σπάτων (15:00)

Διαιτητής: Τρίγκας (Χανίων)

Βοηθοί: Μαυρεδάκης, Μαρκετάκης (Χανίων)

 

Άγιος Νικόλαος-Πανελευσινιακός (15:00)

Διαιτητής: Σταυρουλάκης (Ρεθύμνου)

Βοηθοί: Βαρβαντάκης, Βλαχάκης (Ρεθύμνου)

 

Εθνικός-Κερατσίνι

Διαιτητής: Κακρίδης (Κορινθίας)

Βοηθοί: Παύλος (Δυτ. Αττικής), Σούζας (Αιτ/νίας)

 

ΑΟ Διαβολιτσίου-ΠΑΟ Ρουφ

Διαιτητής: Παπαγεωργόπουλος (Αργολίδας)

Βοηθοί: Γκουριώτης, Τούμπας (Αργολίδας)

 

Αίας Σαλαμίνας-Παναχαϊκή

Διαιτητής: Καλογερόπουλος (Αθηνών)

Βοηθοί: Μητράκος, Γκούντας (Αθηνών)

 

Αταλάντη-Νέα Αρτάκη

Διαιτητής: Παναγιωτάρας (Αθηνών)

Βοηθοί: Κουλοχέρης, Σοφίας (Ανατ. Αττικής)

 

Προοδευτική-Άρης Σκάλας

Διαιτητής: Ανδρικόπουλος (Κυκλάδων)

Βοηθοί: Παπαδόπουλος (Κιλκίς), Λυκομήτρος (Αργολίδας)

 

Ατσαλένιος-Ηλιούπολη

Διαιτητής: Μόσχου (Λασιθίου)

Βοηθοί: Καφεσάκης, Κοκοτάκης (Λασιθίου)

 

Άρης Σούδας-Χαραυγιακός

Διαιτητής: Βισκαδούρος (Ηρακλείου)

Βοηθοί: Σφακιανάκης, Τσαμπουράκης (Ηρακλείου)