Οι διαιτητές της τελευταίας αγωνιστικής στο Κυπέλλο

Συντάκτης: Share:

Από τις 18 έως τις 20 Δεκεμβρίου θα διεξαχθούν τα παιχνίδια για την 3η αγωνιστική της φάσης των ομίλων του Κυπέλλου Ελλάδας και την Πέμπτη (13/12) η ΚΕΔ/ΕΠΟ ανακοίνωσε τους διαιτητές και τους βοηθούς τους, που θα διευθύνουν τους αγώνες.

Στον αγώνα του Έργοτέλη με τον Άρη θα σφυρίξει ο Σέζος, ενώ σε εκείνον του Αήττητου Σπάτων με τον ΠΑΟΚ, ο Ευαγγέλου.

Αναλυτικά:

Τρίτη (18/12)

15.00: Ηρόδοτος – Πανιώνιος

Διαιτητής Ζαχαριάδης (Μακεδονίας)

Βοηθοί: Πάτρας (Μακεδονίας), Χριστάκογλου (Χαλκιδικής)

4ος: Τεβεκέλης (Μεκεδονίας)

15.00: Ο.Φ. Ιεράπετρας – Παναιτωλικός

Διαιτητής: Λάμπρου (Εύβοιας)

Βοηθοί: Κωνστάντιος (Εύβοιας) Σαμοΐλης (Αθηνών)

4ος: Κάτοικος (Αθηνών)

17.15: Απόλλων Παραλιμνίου – Αστέρας Τρίπολης

Διαιτητής: Παπαπέτρου (Αθηνών)

Βοηθοί: Απτόσογλου, Ακρίβος (Αθηνών)

4ος: Περάκης (Αθηνών)

19.30: Ηρακλής – ΠΑΣ Γιάννινα

Διαιτητής: Τζοβάρας (Φθιώτιδας)

Βοηθοί: Κωνσταντόπουλος (Κορινθίας), Μπούξμπαουμ (Ανατολικής Αττικής)

4η: Αντωνίου (Ανατολικής Αττικής)

19.30: Απόλλων Πόντου – ΑΕΛ

Διαιτητής: Βρέσκας (Πιερίας)

Βοηθοί: Βασιλόπουλος (Έβρου), Χατζηνάκος (Δράμας)

4ος: Πουλικίδης (Δράμας)

Τετάρτη (19/12)

15.00: Κέρκυρα – ΟΦΗ

Διαιτητής: Κομίνης (Θεσπρωτίας)

Βοηθοί: Κούλα (Ξάνθης), Μωυσιάδης (Ηπείρου)

4ος: Μπαΐλης (Πρέβεζας – Λευκάδας)

15.00: Νίκη Βόλου – Ξάνθη

Διαιτητής: Φωτιάδης (Καστοριάς)

Βοηθοί: Ψαρρής (Ζακύνθου), Δημητριάδης (Καστοριάς)

4ος: Πανυτσίδης (Κοζάνης)

15.00: Άρης Αβάτου – Ολυμπιακός

Διαιτητής: Γρατσάνης (Τρικάλων)

Βοηθοί: Κολοσιώνης, Καλαμπόκης (Αιτωλοακαρνανίας)

4ος: Ματσούκας (Αιτωλοακαρνανίας)

15.30: ΑΟΧ/Κισσαμικός – Παναθηναϊκός

Διαιτητής: Διαμαντόπουλος (Αρκαδίας)

Βοηθοί: Νικολακάκης, Παπαδάκης (Ηρακλείου)

4ος: Γκάμαρης (Αθηνών)

17.15: Θύελλα Καμαρίου – Ατρόμητος

Διαιτητής: Μανούχος (Αργολίδας)

Βοηθοί: Κρετσίμος (Δυτικής Αττικής), Τριανταφύλλου (Αρκαδίας)

4ος: Νεοφυτιάδης (Κορίνθου)

Πέμπτη (20/12)

15.00: Απόλλων Λάρισας – Λαμία

Διαιτητής: Σκουλάς (Θεσσαλίας)

Βοηθοί: Δημόπουλος (Ανατολικής Αττικής), Κουρομπύλια (Δυτικής Αττικής)

4ος: Ντάουλας (Δυτικής Αττικής)

15.00: Βόλος – ΑΕΚ

Διαιτητής: Παπαδόπουλος (Μακεδονίας)

Βοηθοί: Νατσιόπουλος, Νικολαΐδης (Μακεδονίας)

4ος: Αγγελάκης (Μακεδονίας)

15.00: Τρίκαλα – Απόλλων Σμύρνης

Διαιτητής: Φωτιάς (Πέλλας)

Βοηθοί: Κωνσταντίνου (Πρέβεζας – Λευκάδας), Παλαμίδας (Λακωνίας)

4ος: Γιουματζίδης (Πέλλας)

17.15: Εργοτέλης – Άρης

Διαιτητής: Σέζος (Κιλκίς)

Βοηθοί: Δημόπουλος (Φλώρινας), Σινιοράκης (Χανίων)

4ος: Τσαγκαράκης (Χανίων)

17.15: Αήττητος – ΠΑΟΚ

Διαιτητής: Ευαγγέλου (Αθηνών)

Βοηθοί: Μπαλτάς, Μεϊντανάς (Αχαΐας)

4ος: Τσουκαλάς (Αθηνών)

19.30: Παναχαϊκή – Λεβαδειακός

Διαιτητής: Τζήλος (Λάρισας)

Βοηθοί: Καρατζίκας (Αθηνών), Γκάγκας (Λάρισας)

4η: Τσιοφλίκη (Λάρισας).