Κύπελλο ΑΠΕΛ-Μακεδονικός και εμβόλιμη την Τετάρτη στην ΕΠΣΜ

Συντάκτης: Share:

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΤΕΤΑΡΤΗ 13.02.2019

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ (5η αγωνιστική)

ΑΠΕ Λαγκαδά – Μακεδονικός

Γήπεδο:Λαγκαδά – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Μαυρίδης Ζαχαρίας – Γιατρός:Χατζησταυρίδης Παναγιώτης

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(16η αγωνιστική – ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)

ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου – Ιωνικός

Γήπεδο:Αγίου Αθανασίου – ώρα:15.45

Παρατηρητής:Λημνιός Νικόλαος – Γιατρός:Γκόγκος Ιωάννης

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(16η αγωνιστική – ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)

Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου – Κεραυνός Ωραιοκάστρου

Γήπεδο:Αγίου Βασιλείου – ώρα:15.45

Παρατηρητής:Κόντος Διαμαντής – Γιατρός:Χορόζογλου Γεώργιος

Μακεδονικός Ασκού – Ακρίτες Συκεών

Γήπεδο:Ασκού – ώρα:15.45

Παρατηρητής:Παπατζίκος Ιωάννης – Γιατρός:Σίσκος Φώτιος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(16η αγωνιστική – ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)

Νίκη Κερασιάς – Κεραυνός Αγγελοχωρίου

Γήπεδο:Κερασιάς (πρώην Εμβόλου) – ώρα:15.45

Παρατηρητής:Βότσαρης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Σαριδάκης Γεώργιος

Ατρόμητος Πλαγιαρίου – Ορφέας Σουρωτής

Γήπεδο:Πλαγιαρίου – ώρα:15.45

Παρατηρητής:Χατζόπουλος Ιωάννης – Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος

Αστέρας Ραιδεστού – Αετός Βασιλικών

Γήπεδο:Ραιδεστού – ώρα:15.45

Παρατηρητής:Γαρυπίδης Γεώργιος – Γιατρός:Μιχαηλίδου Δέσποινα

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(15η αγωνιστική – ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)

ΜΑΣ Αγχιάλου – Μαγνησιακός

Γήπεδο:Αγχιάλου – ώρα:15.45

Παρατηρητής:Τόλης Δημήτριος – Γιατρός:Τσαμαντουρίδης Ιωάννης

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(15η αγωνιστική – ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)

Αστραπή Νεάπολης – Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας

Γήπεδο:Συκεών (Παλαιό) – ώρα:15.45

Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος

Αισχύλος Ωραιοκάστρου – Αστραπή Μεσαίου

Γήπεδο:Ωραιοκάστρου – ώρα:15.45

Γιατρός:Σαλβαρίδης Ηλίας

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(15η αγωνιστική – ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)

Βρασίδας Βρασνών – Δόξα Ασσήρου

Γήπεδο:Βρασνών – ώρα:15.45

Γιατρός:Κυριακίδης Θεοχάρης

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(15η αγωνιστική – ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)

Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής – ΑΕ Καλλιθέας – Παν. Φανερωμένη

Γήπεδο:Αγίας Παρασκευής – ώρα:15.45

Παρατηρητής:Ξυδόπουλος Γεώργιος – Γιατρός:Παπαδημητρίου Η

Δείτε Επίσης

Scroll Up