Οι εξ αναβολής αγώνες της ΕΠΣΜ-Το πρόγραμμα…

Συντάκτης: Share:
Όλα τα αποτελέσματα των αγώνων του Σαββάτου στην ΕΠΣΜ

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΞ’ ΑΝΑΒΟΛΗΣ ΑΓΩΝΩΝ

ΤΕΤΑΡΤΗ 23.09.2020

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

——————————————————

ΑΕ Καλλιθέας Παν. Φαν. – Δόξα Πενταλόφου

Γήπεδο:Αγίου Παύλου – ώρα:17.00

Γιατρός:Ρήγκος Δημήτριος

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 7ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

——————————————————

Κεραυνός Ωραιοκάστρου – Ομόνοια Σταυρούπολης

Γήπεδο:Ωραιοκάστρου – ώρα:17.00

Παρατηρητής:Χάιτας Γεώργιος – Γιατρός: Balousha Mohammed

ΓΣ Ηλιούπολης – Μ. Αλέξανδρος Καλοχωρίου

Γήπεδο:Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα:17.00

Γιατρός:Λάλλας Κωνσταντίνος

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 9ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

——————————————————

Μακεδονικός Λητής – Παύλος Μελάς

Γήπεδο:Λητής – ώρα:17.00

Παρατηρητής:Μαυρίδης Ζαχαρίας – Γιατρός:Αμανατίδου Σοφία

Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης – ΠΑΟ Δορκάδας

Γήπεδο:Θερμαϊκού (χόρτο) – ώρα:17.30

Γιατρός:Μαργαρίτης Κοσμάς

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 11ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

——————————————————-

ΠΑΟ Ξυλούπολης – Δόξα Ασσήρου

Γήπεδο:Ξυλούπολης – ώρα:17.30

Παρατηρητής:Χατζηευαγγέλου ΄Αγγελος – Γιατρός:Θεοδωρίδης Χριστόφορος

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 13ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

——————————————————-

Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου – Αρης Καβαλαρίου

Γήπεδο:Αγίου Βασιλείου – ώρα:18.00

Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 15ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

——————————————————-

Αχιλλέας Τριανδρίας – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας

Γήπεδο:Τριανδρίας – ώρα:17.00

Παρατηρητής:Παπαδόπουλος Γ. του Ε. – Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 16ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

——————————————————-

Μαραθώνας – ΠΑΟ Διοικητηρίου

Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα:17.00

Παρατηρητής:Καρτάλης Γεώργιος – Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 18ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

——————————————————-

ΑΕ Πυλαίας – Αναγέννηση Ρυσίου

Γήπεδο:Δημ.Πυλαίας (χόρτο) – ώρα:17.00

Γιατρός:Μπαλίκος Νικόλαος

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 21ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

——————————————————-

Αναγέννηση Επανομής – Δόξα Τριλόφου

Γήπεδο:Επανομής – ώρα:17.00

Παρατηρητής:Ιωαννίδης Αριστ.Χαρ. – Γιατρός:Σπυρίδου Μαριάννα

Scroll Up