Όλα τα αποτελέσματα και οι σκόρερ των Κυριακάτικων αγώνων της ΕΠΣΜ

Συντάκτης: Share:

Τα αποτελέσματα των αγώνων της Κυριακής κατά τη διάρκεια της Κυριακής, έχουν ως εξής:

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(15η αγωνιστική)

——————————————

15.00 Αναγέννηση Χαλκηδόνας – Παύλος Μελάς  1-0 ΤΕΛΙΚΟ (Μιμικόπουλος 43′)

15.00  Ποσειδώνας Καλαμαριάς – Εθνικός Σοχού  2-3 ΤΕΛΙΚΟ (Καρκατζάνης 21′, Κωνσταντίνου 45′ / Tρικαλόπουλος 23′, Κωνσταντάγκας 44′, 75′)

15.00  ΠΑΟ Ξυλούπολης – ΑΟ Καρδίας   1-1 ΤΕΛΙΚΟ (Πορουτσίδης 77′ / Κιουρτσίδης 85′)

15.00 Iάσων Αυγής – ΠΑΟΝ Επιβατών  0-0 ΤΕΛΙΚΟ

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(12η αγωνιστική)

——————————————————

10.30 Αστέρας Αμπελοκήπων – Αίας Ευόσμου 4-4 ΤΕΛΙΚΟ (Κυριακίδης 12′ πεν.,  90′, Αναστασιάδης 77′, Κεφαλίδης 83’/ Κουμουλίδης 10′, Χιμετίδης 34′, Πιστόπουλος 64′, Κανίδης 75′)
*Αποβλήθηκε ο τερματοφύλακας του Αστέρα στο 95′

11.00 Δόξα Αγ.Παύλου – ΜΑΣ Αγχιάλου  0-2  ΤΕΛΙΚΟ

11.30  Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου – Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου  1-0 ΤΕΛΙΚΟ (Σταματάκης 43′)

11.30  Αχιλλέας Τριανδρίας – ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου 1-1 ΤΕΛΙΚΟ

15.00 Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης – Μελιτέας  3-0 ΤΕΛΙΚΟ

15.00 Μακεδονικός Γέφυρας – Δόξα Πενταλόφου  1-4 ΤΕΛΙΚΟ

10.00  Κανονιέρηδες – ΑΕ Καλλιθέας – Παν. Φανερωμένη 0-2 ΤΕΛΙΚΟ (Παρασκευόπουλος 2)

 

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(12η αγωνιστική)

——————————————————

11.30 Θύελλα Περιστερώνα – Κεραυνός Κολχικού  1-0 ΤΕΛΙΚΟ (Μακρίδης 65′ πεν.)

11.30 Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου – Κεραυνός Ωραιοκάστρου  0-0 ΤΕΛΙΚΟ
*Δύο κόκκινες η Νέα Γενεά (Τσιγγερλιώτης 95′, Χατζηπαρασκευάς 70′) – Μία ο Κεραυνός 

11.30  Νίκη Ηρακλείου – ΑΕ Φιλύρου  0-0 ΤΕΛΙΚΟ

12.00 Μακεδονικός Ασκού – ΠΑΟΚ Σταυρού  3-0 ΤΕΛΙΚΟ (Μανωλόπουλος 2, Ακασίδης)

15.00 Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου – ΑΣ Νεάπολης  2-1 ΤΕΛΙΚΟ

15.00 Διγενής Κρυονερίου – Ελλήσποντος Μαδύτου 3-3  ΤΕΛΙΚΟ

 

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(12η αγωνιστική)

——————————————————

12.30  Αριστοτέλης – Πανόραμα 1-4  ΤΕΛΙΚΟ  (; / Ιωσηφίδης 2, Τσουπράς, Αχτσαλής)

15.00 Αναγέννηση Επανομής – Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου  2-0 ΤΕΛΙΚΟ  (Δούμας 42′, Κρυστάλλης 54′)

15.00 Εθνικός Πυλαίας – Νίκη Μεσημερίου*  0-0 ΤΕΛΙΚΟ
*Κόκκινη ο Γερασίμου στο 83′

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική)

——————————————————

11.30 Εθνικός Μαλγάρων – Οδυσσέας Κορδελιού  4-1 ΤΕΛΙΚΟ

13.00  ΠΟ Ξηροκρήνης – ΓΣ Ηλιούπολης  2-1 TEΛΙΚΟ

15.00  Δόξα Ελπίδας – Θρίαμβος Παρθενίου  2-1 ΤΕΛΙΚΟ

15.00 Μ.Αλέξ. Ελλήνων – Εθνικός Ευόσμου   5- 4  ΤΕΛΙΚΟ

 

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική)

——————————————————

11.00 Αστραπή Νεάπολης – ΑΕ Αμπελοκήπων   0-4 ΤΕΛΙΚΟ 

11.00 Ακρίτες Συκεών – Εθνικός Μετεώρων  5-0 ΤΕΛΙΚΟ (Χατζηαλεξιάδης, αυτ., Πεχλιβανίδης 2, Πανόπουλος )

11.00 Μαγνησιακός – Φίλιππος Ελεούσας   1-0 ΤΕΛΙΚΟ  (Σικαλίδης 43′)

11.00 Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου – Μακεδονικός Μοναστηρίου  1-2  ΤΕΛΙΚΟ

15.00 ΑΜΣ Νικόπολη – Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου  0-5 ΤΕΛΙΚΟ

15.30  Ατλας Αμπελοκήπων Μενεμένης – Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή  1-2 (44′)

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική)

——————————————————

11.30  Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου – ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας 1-2  ΤΕΛΙΚΟ

12.30  Μακεδών Ευόσμου – Αστραπή Μεσαίου   1-2 ΤΕΛΙΚΟ

15.00 Αισχύλος Ωραιοκάστρου – Κεραυνός Αγίου Παύλου  2-2  ΤΕΛΙΚΟ

15.00 Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας – Ατρόμητος Φιλαδέλφειας  2-1 ΤΕΛΙΚΟ

15.00 Εθνικός Αστέρας – ΔΑΣ Ωραιοκάστρου  1-1  ΤΕΛΙΚΟ

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική)

——————————————————

11.30  ΠΑΟΚ Ανοιξιάς – Δόξα Γερακαρούς  0-1 ΤΕΛΙΚΟ

11.30 Εθνικός Λαγυνών – Νέστωρ Οσσας 0-0  ΤΕΛΙΚΟ

15.00 Ηρακλής Μοδίου – Ελλήσποντος Κριθιάς   0-3  ΤΕΛΙΚΟ

15.00 Δάφνη Ευαγγελισμού – Αρης Καβαλαρίου  0-2 ΤΕΛΙΚΟ

15.00  Δόξα Ασσήρου – Μ.Αλέξ. Νέας Απολλωνίας  4-0 ΤΕΛΙΚΟ  (Aστεριάδης 3, Παραλίκης)

15.00  Ποντιακός Πολυδενδρίου – Βρασίδας Βρασνών ΔΙΕΚΟΠΗ στο 7-1

 

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική)

——————————————————

11.30  Κισσός Χορτιάτη – Προοδευτική  1-0 ΤΕΛΙΚΟ 

09.00  Αετοί Θεσ/νίκης 2015 – ΑΕ Φαλήρου  0-2  ΤΕΛΙΚΟ

12.30  Πέρα – Ατρόμητος Τριαδίου  1-2 ΤΕΛΙΚΟ

15.00 ΑΕ Χαριλάου – Αγιος Ελευθέριος – Ελπίδες Θερ.Θέρμης   0-1 ΤΕΛΙΚΟ

11.30 ΑΕ Ελπίδα Τούμπας – Πυρσός Θεσσαλονίκης  2-1 ΤΕΛΙΚΟ 

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική)

——————————————————

10.00 Μέντεκας Καλαμαριάς – Δόξα Τριλόφου  2-2   ΤΕΛΙΚΟ

11.00  Ελπίδες Φοίνικα 2011 – Ατρόμητος Πλαγιαρίου  0-0  ΤΕΛΙΚΟ

11.30 Απόλλων Κάτω Σχολαρίου – Αχιλλέας Περαίας  3-0 ΤΕΛΙΚΟ

11.30 Πυρσός Αγίας Τριάδας – Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη  0-0 ΤΕΛΙΚΟ

15.00  ΑΕ Μαρτίου – Γερμανική Αθλητική Ακαδημία  0-4

 

 

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική)

—————————————–

11.00 Νέα Πολιτεία Ευόσμου – Ορφέας Αγ. Τριάδας   3-3 ΤΕΛΙΚΟ

11.00  Ακαδ. Ποδ. Ζάχου – ΠΑΟΚ Πολίχνης  1-0  ΤΕΛΙΚΟ 

 

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική)

—————————————–

10.00 Λιονταράκια – ΑΟ Σούτερς  1-5 ΤΕΛΙΚΟ

11.00 Αναγέννηση Επταπυργίου – Κυψέλη Νεάπολης  4-2  ΤΕΛΙΚΟ

 

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική)

—————————————–

15.00 Ατρόμητος Αγ. Παρασκευής – ΑΣ Ηρακλής 2015   0-4 ΤΕΛΙΚΟ

11.30 ΠΑΣ Κεραυνός Μονοπηγάδου – Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης  3-3 ΤΕΛΙΚΟ

15.00 Δόξα Τούμπας – Ιταλική Ακαδημία Θεσσαλονίκης  0-1 ΤΕΛΙΚΟ

 

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική)

—————————————–

15.00 Δόξα Περιβολακίου – ΑΕ Αγ. Γεωργίου  1-1 ΤΕΛΙΚΟ

15.00 Αετός Ανω Σταυρού – Μ. Αλέξανδρος Πέντε Βρυσών  1-4 ΤΕΛΙΚΟ

15.00 ΠΑΟ Καρτερών – Φοίνικας Σχολαρίου  4-3 ΤΕΛΙΚΟ

Δείτε Επίσης

Scroll Up