Όλα τα αποτελέσματα των αγώνων της ΕΠΣΜ στο Σαββατοκύριακο

Συντάκτης: Share:

Κατά τη διάρκεια του Σαββατοκύριακου, σημειώθηκαν τα παρακάτω αποτελέσματα στα πρωταθλήματα της ΕΠΣ Μακεδονίας:

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΙΩΝΙΚΟΣ – ΣΜΥΡΝΑΪΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ : 5 – 0
 Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ : 1 – 0
 Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ – ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ : 2 – 1
 Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ – ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ : 3 – 1
 Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ : 1 – 2
 Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ – ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ : 0 – 1
 Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΠΑΝ.ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ – ΑΟ ΚΑΡΔΙΑΣ : 3 – 2
 Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ – ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ : 2 – 1
 Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ : 4 – 1
 Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ – ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ : 2 – 4
 Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ : 0 – 0
 Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ – ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ Β : 1 – 0
 Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ : 0 – 1
 Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ : 1 – 1
 Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ – ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ : 1 – 1
 Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΜΕΛΙΤΕΑΣ – ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ : 2 – 3
 Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ – ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ : 1 – 2
 Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ : 1 – 0
 Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ : 1 – 2
 Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ – ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ : 3 – 0
 Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΠΕΡΙΒΟΛΑΚΙΟΥ : 1 – 1
 Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ : 0 – 2
 Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ – ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ : 2 – 3
 Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ – ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ : 1 – 2
 Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΙΑΣΩΝ ΑΥΓΗΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ : 2 – 2
 Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ – ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ : 2 – 0
 Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ : 1 – 2
 Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ – ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ : 0 – 4
 Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΜΕΝΤΕΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ – ΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν.ΚΡΗΝΗΣ : 1 – 1
 Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ : 1 – 1
 Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ ΜΓΠΣ – ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ : 2 – 0
 Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ Κ. ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ : 3 – 0
 Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ : 0 – 3
 Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ : 1 – 3
 Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ – ΔΟΞΑ ΤΡΙΛΟΦΟΥ : 0 – 2
 Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΔΑΦΝΗ ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΟΥ – ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ : 2 – 1
 Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ – ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ : 2 – 2
 Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ – ΑΟ ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ : 3 – 0
 Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ Μ.ΑΛΕΞ. ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΑΔΕΝΔΡΟΥ : 1 – 0
 Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ – ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ : 2 – 3
 Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ – ΑΟ ΝΕΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ : 5 – 1
 Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΥΔΑΣ : 1 – 0
 Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΛΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΥΚΕΩΝ : 4 – 0
 Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Ζ. ΖΑΧΟΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ : 1 – 3
 Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ – ΔΙΑΠΛΑΣΗ : 2 – 1
 Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ Μ.ΑΛΕΞ. ΠΕΝΤΕ ΒΡΥΣΩΝ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ : 1 – 4
 Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΔΟΞΑ ΓΕΡΑΚΑΡΟΥΣ – ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ : 2 – 1
 Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ – ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ : 1 – 1
 Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ – ΑΟ ΘΡΑΚΗΣ : –
 Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ Μ.ΑΛΕΞ. ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ : 1 – 1
 Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΤΟΥΜΠΑΣ – ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ : 3 – 0
 Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ  : 4 – 0
 Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΠΑΕ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΤΡΙΑΣ : 2 – 1
 Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ – ΣΚΙΟΥΡΟΙ : 2 – 5
 Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ – ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ : 2 – 3
 Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ : –
 Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΕΩΝ ΕΠΙΒΑΤΩΝ 2021 – ΑΕ ΚΡΗΝΗΣ : 1 – 2
 Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΟΠΗΓΑΔΟΥ : 2 – 1
 Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΑΕ ΧΑΡΙΛΑΟΥ – ΑΓΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ : 2 – 1
 Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ – ΑΣ ΠΕΡΑ : 1 – 0
 Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ – ΜΑΚΕΔΩΝ ΕΥΟΣΜΟΥ : 4 – 1
 Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ – ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ : 1 – 0
 Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ – ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ : 4 – 4
 Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΙΟΛΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 2014 – ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ : 1 – 3
 Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΕ ΜΑΡΤΙΟΥ – ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ : 2 – 1
 Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΚΥΨΕΛΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ – ΑΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΣ : 8 – 0
 Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ – ΝΕΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ : 0 – 3
 Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ – ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ : 4 – 3
 Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ : 0 – 3
 Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΟΡΤΟ ΣΑΛΟΝΙΚΟ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ : 4 – 3
 Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗ 1926 – ΑΣΤΕΡΙΑ : 0 – 3
 Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΦΟΙΝΙΚΑ 2011 – ΜΠΑΜ : 0 – 5
 Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ – ΑΠΣ ΑΣΚΟΥ : 1 – 3
 Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ : 2 – 2
 Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΔΑΦΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ – ΑΚΑΔ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΜΗΤΣΟΠΟΥΛΟΣ : 3 – 0