Όλα τα αποτελέσματα των αγώνων του Σαββάτου της ΕΠΣΜ

Συντάκτης: Share:

Κατά τη διάρκεια της σημερινής ημέρας σημειώθηκαν τα παρακάτω αποτελέσματα στους αγώνες της ΕΠΣΜ:

 

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(16η αγωνιστική)
——————————————

ΠΑΟΝ Επιβατών – Φοίνικας Πολίχνης 0-1 ΤΕΛΙΚΟ (Γιαγιάκος 49′)

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(13η αγωνιστική)
——————————————————

ΜΑΣ Αγχιάλου – Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου 1-1 ΤΕΛΙΚΟ ( ; / Χίσα 30′)

ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου – Αστέρας Αμπελοκήπων 3-2 ΤΕΛΙΚΟ (Αναγνωστίδης 12′, 50, αυτογκόλ 32′ / Χατζηαγοράκης 34′)
(*Απέκρουσε πέναλτι ο Χαμαλίδης του ΑΟΚ στο 45′)

Κανονιέρηδες – Δόξα Ρετζικίου 0-0 ΤΕΛΙΚΟ

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(13η αγωνιστική)
——————————————————

ΑΕ Φιλύρου – Μακεδονικός Λητής 1-0 ΤΕΛΙΚΟ

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(13η αγωνιστική)
——————————————————

Αστέρας Ραιδεστού – ΑΕ Κρήνης 4-0 ΤΕΛΙΚΟ

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)
——————————————————

Θρίαμβος Παρθενίου – Μ.Αλέξ. Ελλήνων 2-4 ΤΕΛΙΚΟ

Σταυραετός Ευξεινούπολης – ΓΣ Ηλιούπολης 0-3 α.α.

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)
——————————————————

ΑΕ Αμπελοκήπων – ΑΜΣ Νικόπολη 2-1 ΤΕΛΙΚΟ

Φίλιππος Ελεούσας – Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου 2-2 ΤΕΛΙΚΟ

Ελπίδες Σταυρούπολης – Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή 1-0 ΤΕΛΙΚΟ

Μακεδονικός Μοναστηρίου – Ατλας Αμπελοκήπων Μενεμένης 0-0 ΤΕΛΙΚΟ

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)
——————————————————

ΔΑΣ Ωραιοκάστρου – Μακεδών Ευόσμου 6-0 ΤΕΛΙΚΟ

Αστραπή Μεσαίου – Κεραυνός Αγίου Παύλου 1-0 ΤΕΛΙΚΟ  (Μαρμαρίδης 74′)

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)
——————————————————

Ελλήσποντος Κριθιάς – Δάφνη Ευαγγελισμού 2-1 ΤΕΛΙΚΟ

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)
——————————————————

Αετοί Θεσ/νίκης 2015 – Κισσός Χορτιάτη 0-4 ΤΕΛΙΚΟ

Ατρόμητος Τριαδίου – ΑΕ Χαριλάου – Αγιος Ελευθέριος  2-1  ΤΕΛΙΚΟ

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)
——————————————————

Δόξα Τριλόφου – Απόλλων Κάτω Σχολαρίου 5-1 ΤΕΛΙΚΟ

 

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)
—————————————–

ΑΟ Μεσήμβριας – Νέα Πολιτεία Ευόσμου 1-0 ΤΕΛΙΚΟ

 

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)
—————————————–

Χαρ. Επαμεινώνδας – Ελπίδες Συκεών 1-2 ΤΕΛΙΚΟ

15:30 ΑΕ Νεάπολης Αστραπή Θεσ. – Λιονταράκια 5-1 ΤΕΛΙΚΟ (Βασιλειάδης x2, Μαζάνης, Ζόρι πεν.)

 

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)
—————————————–

ΑΣ Νέων Ν. Κρήνης – ΠΑΣ Κεραυνός Μονοπηγάδου 1-3 ΤΕΛΙΚΟ

Ατρόμητος Αγ. Παρασκευής – Ερμής Μηχανιώνας  3-6  ΤΕΛΙΚΟ

 

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)
—————————————–

Αναγέννηση Καλοχωρίου 2015 – Δόξα Περιβολακίου 1-1 ΤΕΛΙΚΟ

Μ. Αλέξανδρος Πέντε Βρυσών – Φοίνικας Σχολαρίου  4-1  ΤΕΛΙΚΟ

15:30 Ενωση Συκεών – ΠΑΟ Καρτερών  1-0

Πηγή: Epsm 24

Δείτε Επίσης

Scroll Up