Όλα τα αποτελέσματα των Κυριακάτικων αγώνων της ΕΠΣΜ

Συντάκτης: Share:

Κατά τη διάρκεια της Κυριακής, σημειώθηκαν τα παρακάτω αποτελέσματα στους αγώνες πρωταθλημάτων της ΕΠΣΜ:

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(17η αγωνιστική)

——————————————

11.30  Ποσειδώνας Καλαμαριάς – Αναγέννηση Χαλκηδόνας*  2-1 ΤΕΛΙΚΟ (Κούκρας 28′, Μαυρής 53′, Ιβάνοφ 83′)
*Κόκκινη ο Τσαλώνης στο 32′ για τη Χαλκηδόνα

12.00 ΠΑΟ Ξυλούπολης – Καμπανιακός  2-2 ΤΕΛΙΚΟ (; / Παπαζόγλου, Κούντουρας)

15.00 Ιωνικός – Παύλος Μελάς   0-4  ΤΕΛΙΚΟ (Πλίκας 4′, 57′, Τσαλουχίδης 44′, Δούκας 65′)
*Με κόκκινη ο Ιωνικός από το 48′ λόγω αντιαθλητικού μαρκαρίσματος στον Φειδάκη που έγινε αναγκαστική αλλαγή

15.00 Ιάσων Αυγής – Ομόνοια Σίνδου   1-1 ΤΕΛΙΚΟ (Μουλίσι 89′ / Σακκαλής 68′)

15.00 Ολυμπιακός Κυμίνων – Εθνικός Σοχού  0-3 ΤΕΛΙΚΟ (Παπαναστασίου, Ταχματζίδης, Σταμπουλής)

15.00 ΠΑΟ Κουφαλίων – ΠΑΟΝ Επιβατών  4-0 ΤΕΛΙΚΟ (Ζαγναφέρης 27′, 48′ πεν. αυτογκόλ 44′, Τσακίρης 56′)

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)

——————————————————

11.00 Αστέρας Αμπελοκήπων – Δόξα Πενταλόφου  0-2  ΤΕΛΙΚΟ (Μάσκας 37′ Τζιώλης)

13.00  Δόξα Αγ.Παύλου – Ελευθεριακός  0-0 ΤΕΛΙΚΟ 

15.00 Αχιλλέας Τριανδρίας – ΑΕ Καλλιθέας – Παν. Φανερωμένη  5-1 ΤΕΛΙΚΟ

15.00 Μακεδονικός Γέφυρας – Δόξα Ρετζικίου  0-1 ΤΕΛΙΚΟ 

 

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)

——————————————————

12.00 Μακεδονικός Ασκού – ΑΣ Νεάπολης   1-3  TEΛΙΚΟ (Μανωλόπουλος / Τσισμαλίδης, Λαζαρίδης αυτ., Ιωαννίδης)

15.00 Κεραυνός Ωραιοκάστρου – ΠΑΟΚ Σταυρού   2-0 ΤΕΛΙΚΟ

15.00 Θύελλα Περιστερώνα – Απόλλων Ζαγκλιβερίου  4-1 ΤΕΛΙΚΟ  (Μίλκας, Μακρίδης, Ρωσίδης 2)
*Χαμ. πέναλτι για Θύελλα στο 35′

15.00 Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου – Ελλήσποντος Μαδύτου  4-0 ΤΕΛΙΚΟ (Τσιγγερλιώτης, Κρίκος, Μπόλοσης, Έλντι)

15.00  Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου – Νίκη Ηρακλείου  1-0 ΤΕΛΙΚΟ

 

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)

——————————————————

11.30 ΑΕ Κρήνης – Νίκη Μεσημερίου  0-5 ΤΕΛΙΚΟ (Γερασίμου 38′, Zηβαρίδης 44′, Μπουλάρι 70′, Πρυνιας 88′)

15.00 Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου – Αναγέννηση Ρυσίου   6-1 ΤΕΛΙΚΟ

15.00 Αναγέννηση Επανομής – Μαραθώνας  8-0 ΤΕΛΙΚΟ  (Κατσαμακίδης 22′, 27′, 75′, Κ. Μπαλασάς 31′, 48′, Β.Μπαλασάς 65′, Δούμας 78′, Αθανασιάδης 88′)

15.00 Ορφέας Σουρωτής – Εθνικός Πυλαίας  1-1 ΤΕΛΙΚΟ  (Ανέμου 49′, Δετσιράπης 78′)

 

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική)

11.30 Εθνικός Μαλγάρων – Αξιός Ανατολικού*  1-0 ΤΕΛΙΚΟ (Αλέξης 75′)
*Αποβλήθηκε ο Τσαπαρδάκης του Αξιού στο 42′

15.10 Δόξα Ελπίδας – Ομόνοια Σταυρούπολης  1-2 ΤΕΛΙΚΟ (; / Τσιόντσης, Σαρηγιαννίδης)

11.00 Μ.Αλέξ. Ελλήνων – Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά  1-2 ΤΕΛΙΚΟ

11.00 ΓΣ Ηλιούπολης – Ολυμπος Δενδροποτάμου  5-0 ΤΕΛΙΚΟ

13.15 ΠΟ Ξηροκρήνης – Θρίαμβος Παρθενίου  1-0 ΤΕΛΙΚΟ

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική)

——————————————————

11.00 Αστραπή Νεάπολης – ΑΜΣ Νικόπολη  1-3 ΤΕΛΙΚΟ

11.00 Μαγνησιακός – Ακρίτες Συκεών  1-2 ΤΕΛΙΚΟ

11.00 Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου – Εθνικός Μετεώρων  0-2  ΤΕΛΙΚΟ

11.30 Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή – Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου 0-6 ΤΕΛΙΚΟ (Χαραλαμπίδης 2, Ατζαμιδάκης, Σαρηγιάννης, Γαβανάς)

 

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική)

——————————————————

11.00  Αισχύλος Ωραιοκάστρου – Νίκη Ευκαρπίας  0-4 ΤΕΛΙΚΟ (Πλατάκης 51′, Χαραλαμπόγλου 71′, Καμαριώτης, Ανεστάκης 85′)
*Xαμ. πέναλτι για την Ευκαρπία

11.30 Μακεδών Ευόσμου – Ατρόμητος Φιλαδέλφειας  0-1 ΤΕΛΙΚΟ

15.00 Εθνικός Αστέρας – Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας  1-0 ΤΕΛΙΚΟ (Τζαφέρι Μ.)

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική)

——————————————————

11.30 Ποντιακός Πολυδενδρίου – Ελλήσποντος Κριθιάς  1-2 ΤΕΛΙΚΟ
*Χαμ. πέναλτι για τους γηπεδούχους

15.00 Εθνικός Λαγυνών – ΠΑΟΚ Ανοιξιάς  2-2 ΤΕΛΙΚΟ 

15.00 Δάφνη Ευαγγελισμού – Ηρακλής Μοδίου  3-0 ΤΕΛΙΚΟ

15.00 Δόξα Ασσήρου – Δόξα Γερακαρούς   2-0 ΤΕΛΙΚΟ (Γιαννιώτης 73′, Κολόκας 89′)

15.00  Βρασίδας Βρασνών – Νέστωρ Οσσας  1-5 ΤΕΛΙΚΟ

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική)

——————————————————

11.00 ΠΑΟ Διοικητηρίου – Ελπίδες Θερ.Θέρμης 3-0 ΤΕΛΙΚΟ

11.30 Κισσός Χορτιάτη – ΑΕ Πυλαίας  1-1 (ΤΕΛΙΚΟ

11.30 ΑΕ Ελπίδα Τούμπας – Ατρόμητος Τριαδίoυ 2-4  ΤΕΛΙΚΟ

15.00 ΑΕ Χαριλάου – Αγιος Ελευθέριος – ΑΕ Φαλήρου  2-1

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική)

——————————————————

11.00 Ελπίδες Φοίνικα 2011 – Αργοναύτης Καλαμαριάς  0-6 ΤΕΛΙΚΟ

11.30 Γερμανική Αθλητική Ακαδημία – Ατρόμητος Πλαγιαρίου 2-1 ΤΕΛΙΚΟ

13.30 ΑΕ Μαρτίου – Δόξα Τριλόφου  0-7 ΤΕΛΙΚΟ

13.30 Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη – Αχιλλέας Περαίας  1-1 ΤΕΛΙΚΟ

 

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(8η αγωνιστική)

—————————————–

11.30 Δόξα Αδένδρου – Δάφνη Ακροποτάμου  0-4  ΤΕΛΙΚΟ

 

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(8η αγωνιστική)

—————————————–

11.00  Κυψέλη Νεάπολης – ΑΟ Θράκης  3-3 TEΛΙΚΟ

11.00  Ελπίδες Συκεών – ΑΣ Αγ. Παύλος  4-3 ΤΕΛΙΚΟ

11.00  Λιονταράκια – Κανάρης  1-1 ΤΕΛΙΚΟ

11.00  Αναγέννηση Επταπυργίου – Χαρ. Επαμεινώνδας  1-3 ΤΕΛΙΚΟ

 

 

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(8η αγωνιστική)

—————————————–

11.00 Μ. Αλέξανδρος Θεσσαλονίκης – ΑΣ Νέων Ν. Κρήνης   5-1  ΤΕΛΙΚΟ

11.30 ΠΑΣ Κεραυνός Μονοπήγαδου – Ατρόμητος Αγ. Παρασκευής ΑΝΑΒΟΛΗ

15.00 Δόξα Τούμπας – Ερμής Μηχανιώνας

15.00 ΑΣ Ηρακλής 2015 – Ιταλική Ακαδημία Θεσσαλονίκης  5-1  ΤΕΛΙΚΟ (Περόνε 2, Αποστόλου, Περπερίδης, Σαχταρίδης/ Σαπανίδης 27′ πεν.)

 

 

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(8η αγωνιστική)

—————————————–

11.30 Φοίνικας Σχολαρίου – Ενωση Συκεών  1-1 ΤΕΛΙΚΟ

Αετός Ανω Σταυρού – Δόξα Περιβολακίου   1-6 ΤΕΛΙΚΟ

Δείτε Επίσης

Scroll Up