Όλα τα αποτελέσματα των Κυριακάτικων αγώνων της ΕΠΣΜ

Συντάκτης: Share:

Κατά τη διάρκεια της σημερινής ημέρας σημειώθηκαν τα παρακάτω αποτελέσματα στους αγώνες της ΕΠΣΜ:

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(24η αγωνιστική)

——————————————

11.30 Ποσειδώνας Καλαμαριάς – Ομόνοια Σίνδου  0-0 ΤΕΛΙΚΟ
(Χαμένο πέναλτι για τον Ποσειδώνα στο 71′)

15.30 Ιάσων Αυγής – ΑΠΕ Λαγκαδά 3-0 ΤΕΛΙΚΟ (Παναγιωτόπουλος, Αβραμίδης)

15.30 Ιωνικός – ΑΟ Καρδίας 0-2 ΤΕΛΙΚΟ (Ξανθόπουλος 50′, Χατζάκος)

15.30 ΠΑΟ Ξυλούπολης – Εθνικός Σοχού 1-4 ΤΕΛΙΚΟ

15.30 Αναγέννηση Χαλκηδόνας – Καμπανιακός 0-1 ΤΕΛΙΚΟ (Κουντουράς 29′)

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(21η αγωνιστική)

——————————————————

11.00 Δόξα Αγ.Παύλου – Δόξα Πενταλόφου 2-0 ΤΕΛΙΚΟ

11.00 Αστέρας Αμπελοκήπων – Μελιτέας 4-0 ΤΕΛΙΚΟ (Κυριακίδης 26′, 32′, Σολομωνίδης 82′)

11.30 Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης – ΑΕ Καλλιθέας – Παν. Φανερωμένη 3-1 ΤΕΛΙΚΟ (Αρσενίδης x2, Κοπάτσι Αλ. / ; )

15.30 Αχιλλέας Τριανδρίας – Ελευθεριακός 3-2 ΤΕΛΙΚΟ

15.30 Αίας Ευόσμου – ΜΑΣ Αγχιάλου 0-0 ΤΕΛΙΚΟ

15.30 Μακεδονικός Γέφυρας – Κανονιέρηδες 1-0 ΤΕΛΙΚΟ

 

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(21η αγωνιστική)

——————————————————

11.30 Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου – ΑΕ Φιλύρου 0-0 ΤΕΛΙΚΟ

15.30 Θύελλα Περιστερώνα – ΑΣ Νεάπολης 4-0 ΤΕΛΙΚΟ (Μακρίδης 25′, Νίκου 49′, Παπαδόπουλος Τ. 52′)

15.30 Κεραυνός Κολχικού – Κεραυνός Ωραιοκάστρου 1-3  ΤΕΛΙΚΟ

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(21η αγωνιστική)

——————————————————

15.30 Αναγέννηση Ρυσίου – Κεραυνός Αγγελοχωρίου 1-0 ΤΕΛΙΚΟ

15.30 Ορφέας Σουρωτής – Νίκη Μεσημερίου 1-0 ΤΕΛΙΚΟ

15.30 Αναγέννηση Επανομής – Αστέρας Ραιδεστού 2-1 ΤΕΛΙΚΟ

15.30 Πανόραμα – Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου 3-1 ΤΕΛΙΚΟ

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(18η αγωνιστική)

——————————————————

11.00 Εθνικός Ευόσμου – Θρίαμβος Παρθενίου 0-1 ΤΕΛΙΚΟ (Kιοσές 29′)

11.00 ΓΣ Ηλιούπολης – Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά 3-1 ΤΕΛΙΚΟ

11.30  Μ.Αλέξ. Ελλήνων – Οδυσσέας Κορδελιού 3-6 ΤΕΛΙΚΟ

13.15  ΠΟ Ξηροκρήνης – Ολυμπος Δενδροποτάμου 1-0 ΤΕΛΙΚΟ

13.15  Δόξα Ελπίδας – Αξιός Ανατολικού 0-3 ΤΕΛΙΚΟ

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(18η αγωνιστική)

——————————————————

11.00 Ελπίδες Σταυρούπολης – Αστραπή Νεάπολης 0-0 ΤΕΛΙΚΟ

11.00 Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου – ΑΕ Αμπελοκήπων 1-5 ΤΕΛΙΚΟ

11.30 Μαγνησιακός – ΑΜΣ Νικόπολη 1-1 ΤΕΛΙΚΟ

13.15 Αγροτικός Αστέρας 2016 Υποδομή – Εθνικός Μετεώρων 1-3 ΤΕΛΙΚΟ

15.30 Ατλας Αμπελοκήπων Μενεμένης – Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου 0-0 ΤΕΛΙΚΟ

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(17η αγωνιστική)

——————————————————

11.30 Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας – ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας 0-2 ΤΕΛΙΚΟ

11.30 Ατρόμητος Φιλαδέλφειας – Αισχύλος Ωραιοκάστρου 1-1 ΤΕΛΙΚΟ

15.30 Εθνικός Αστέρας – Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου  0-2 ΤΕΛΙΚΟ

16.00 Νίκη Ευκαρπίας – Κεραυνός Αγίου Παύλου 5-0 ΤΕΛΙΚΟ (Καραμανλής 2, Χαραλαμπόγλου, Καμαριώτης, Λιόλιος)

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(17η αγωνιστική)

——————————————————

12.00 Εθνικός Λαγυνών – Δάφνη Ευαγγελισμού  1-0 ΤΕΛΙΚΟ

15.30 ΠΑΟΚ Ανοιξιάς – Αρης Καβαλαρίου 0-4 ΤΕΛΙΚΟ

15.30 Νέστωρ Οσσας – Μ.Αλέξ. Νέας Απολλωνίας 4-1 ΤΕΛΙΚΟ

15.30 Ελλήσποντος Κριθιάς – Βρασίδας Βρασνών 3-0 ά.α.

15.30 Δόξα Γερακαρούς – Ποντιακός Πολυδενδρίου 1-0 ΤΕΛΙΚΟ

15.30 Ηρακλής Μοδίου – Δόξα Ασσήρου 0-2 ΤΕΛΙΚΟ (Κανλής)

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(18η αγωνιστική)

——————————————————

11.00 ΑΕ Ελπίδα Τούμπας – Αίολος  3-2 ΤΕΛΙΚΟ

11.30 ΑΕ Χαριλάου – Αγιος Ελευθέριος – Προοδευτική 1-3 ΤΕΛΙΚΟ

11.30 Ελπίδες Θερ.Θέρμης – Ατρόμητος Τριαδίου 0-1 ΤΕΛΙΚΟ

13.15 Πέρα – ΑΕ Πυλαίας 0-3 ΤΕΛΙΚΟ

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(17η αγωνιστική)

——————————————————

11.30 Απόλλων Κάτω Σχολαρίου – Ελπίδες Φοίνικα 2011 3-1 ΤΕΛΙΚΟ

13.30 Αργοναύτης Καλαμαριάς – ΑΕ Μαρτίου 3-3 ΤΕΛΙΚΟ

15.30 Μέντεκας Καλαμαριάς – Ατρόμητος Πλαγιαρίου 4-0 ΤΕΛΙΚΟ

15.30 Αχιλλέας Περαίας – Γερμανική Αθλητική Ακαδημία 3-1 ΤΕΛΙΚΟ

15.30 Ιωάννης Παπάφης – Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη  0-2 ΤΕΛΙΚΟ

 

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(14η αγωνιστική)

—————————————–

11.30 Δόξα Αδένδρου – Ορφέας Αγ. Τριάδας 1-0 ΤΕΛΙΚΟ

15.30 Ακαδ. Ποδ. Ζάχου – Διγενής Μονολόφου 2-0 ΤΕΛΙΚΟ

 

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(14η αγωνιστική)

—————————————–

11.30 Ελπίδες Συκεών – Αναγέννηση Επταπυργίου 8-2 ΤΕΛΙΚΟ

11.00 ΑΣ Αγ. Παύλος – ΑΟ Σούτερς 4-5 ΤΕΛΙΚΟ

11.00 Κανάρης – ΑΟ Θράκης 0-2 ΤΕΛΙΚΟ

13.00 ΑΕ Νεάπολης Αστραπή Θεσ. – Χαρ. Επαμεινώνδας 3-4 ΤΕΛΙΚΟ

 

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(14η αγωνιστική)

—————————————–

11.00  Δόξα Τούμπας – Μαραθών Υποδομή 1926 0-4 ΤΕΛΙΚΟ

11.30 ΠΑΣ Κεραυνός Μονοπηγάδου – Μ. Αλέξανδρος Θεσ/κης 0-2 ΤΕΛΙΚΟ

15.30 ΑΣ Ηρακλής 2015 – ΑΣ Νέων Ν. Κρήνης 5-1 ΤΕΛΙΚΟ

 

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(14η αγωνιστική)

—————————————–

11.00 Δόξα Περιβολακίου – Ενωση Συκεών 0-1 ΤΕΛΙΚΟ

Scroll Up