Όλα τα αποτελέσματα των πρωταθλημάτων της ΕΠΣΜ

Συντάκτης: Share:

Κατά τη διάρκεια της σημερινής ημέρας, σημειώθηκαν  τα παρακάτω αποτελέσματα στα πρωταθλήματα της ΕΠΣΜ:

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(21η αγωνιστική)
——————————————

11.30 ΑΟ Καρδίας – Παύλος Μελάς 0-3 ΤΕΛΙΚΟ (Τσαλουχίδης 15′, Σταμάτης 20′, Κόλκος 32′)

15.30 ΠΑΟΝ Επιβατών – Αναγέννηση Χαλκηδόνας 1-1 ΤΕΛΙΚΟ (Σαπιασβίλι 31′)
(Χαμένο πέναλτι για τον ΠΑΟΝΕ στο 40′ και στο 85′)

15.30 Εθνικός Σοχού – Ομόνοια Σίνδου 0-1 ΤΕΛΙΚΟ

15.30 ΑΠΕ Λαγκαδά – Καμπανιακός 0-2 ΤΕΛΙΚΟ (Σαλπιγγίδης 33′, Τάνγκου)

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(18η αγωνιστική)
——————————————————
15.30 Ελευθεριακός – Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου 1-1 ΤΕΛΙΚΟ

15.30 Αίας Ευόσμου – Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης 1-3 ΤΕΛΙΚΟ

11.15 Δόξα Πενταλόφου* – ΑΕ Καλλιθέας – Παν. Φανερωμένη 5-1 ΤΕΛΙΚΟ (Αραμπατζούδης 6′, Κιτσούκης 42′, Πεϊκίδης 45′, Τσιφούτης 76′, Μελάς 86′ / Τσολακίδης 89′)
(*Με δέκα η Δόξα από το 52ο λεπτό, μετά την αποβολή του Αραμπατζούδη)

11.00 Δόξα Αγ.Παύλου – Αστέρας Αμπελοκήπων 1-5 ΤΕΛΙΚΟ

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(18η αγωνιστική)
——————————————————

15.30 Ελλήσποντος Μαδύτου – ΠΑΟΚ Σταυρού 2-0 ΤΕΛΙΚΟ

15.30 Κεραυνός Κολχικού – Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου 2-1 ΤΕΛΙΚΟ

15.30 Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου – Θύελλα Περιστερώνα 0-1 ΤΕΛΙΚΟ

Απόλλων Ζαγκλιβερίου – ΑΕ Φιλύρου

11.15 ΑΣ Νεάπολης – Νίκη Ηρακλείου 1-1 ΤΕΛΙΚΟ

11.15 Κεραυνός Ωραιοκάστρου – Μακεδονικός Λητής* 1-3 ΤΕΛΙΚΟ ( ; / αυτ. 11′, Ανρδονικίδης 31′, Σουλίδης)
(*Με δέκα ο Μακεδονικός από το 41′, αποβλήθηκε ο Ανδρονικιδης)

12.00 Μακεδονικός Ασκού – ΠΑΟ Δορκάδας 1-1 ΤΕΛΙΚΟ (Ζαλακώστας 17′ / ; )

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(18η αγωνιστική)
——————————————————
15.30 Μαραθώνας – Αναγέννηση Ρυσίου 3-1 ΤΕΛΙΚΟ

15.30 Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης – Εθνικός Πυλαίας 0-0 ΤΕΛΙΚΟ

15.30 Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου – Αετός Βασιλικών 0-1 ΤΕΛΙΚΟ

15.30 Πανόραμα – Ορφέας Σουρωτής 3-2 ΤΕΛΙΚΟ

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(15η αγωνιστική)
——————————————————
11.30 ΠΟ Ξηροκρήνης – Μ.Αλέξ. Ελλήνων 3-1 ΤΕΛΙΚΟ (Ρεσούλι 5′, Ράμα 40′, Φούκας 80′ / Σαντίκογλου 3′)
(Χαμένο πέναλτι για τον ΠΟΞ στο 84′ / Διπλό δοκάρι για τον Μέγα Αλέξανδρο στην αρχή του β’ ημιχρόνου)

11.00 Ολυμπος Δενδροποτάμου – Ομόνοια Σταυρούπολης 0-1 ΤΕΛΙΚΟ (Κοϊμζίδης 65′)

11.00 Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά – Οδυσσέας Κορδελιού 0-2 ΤΕΛΙΚΟ (Τσιτιρίδης 58′, 90′)

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(15η αγωνιστική)
——————————————————

11.00 Αστραπή Νεάπολης – Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή 1-1 ΤΕΛΙΚΟ (Καρούτας 86′ / ; )

15.30 Ατλας Αμπελοκήπων Μενεμένης – Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου 2-1 ΤΕΛΙΚΟ

15.30 Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου – Ακρίτες Συκεών 0-2 ΤΕΛΙΚΟ (Καρασαββίδης 24′, Παπαδόπουλος 68′)

15.30 Εθνικός Μετεώρων – ΑΕ Αμπελοκήπων 1-2 ΤΕΛΙΚΟ

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)
——————————————————

15.30 Αισχύλος Ωραιοκάστρου – Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας 2-4 ΤΕΛΙΚΟ

13.00 Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης – ΔΑΣ Ωραιοκάστρου 5-0 ΤΕΛΙΚΟ

11.00 Μακεδών Ευόσμου* – Κεραυνός Αγίου Παύλου* 0-2 ΤΕΛΙΚΟ
(*Με δέκα παίκτες και οι δύο ομάδες στο μεγαλύτερο μέρος του δευτέρου ημιχρόνου)

11.15 Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου – Αστραπή Μεσαίου* 0-2 ΤΕΛΙΚΟ (Σιάνας 42′, Μαρμαρίδης Αλ. 90′)
[*Με δέκα από το 55′ η Αστραπή, λόγω αποβολής του Μαρκίδη (το επεισόδιο προκάλεσε δεκάλεπτη διακοπή) / Χαμένο πέναλτι για τον Μέγα Αλέξανδρο στο 75′]

11.00 Εθνικός Αστέρας – ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας 1-3 ΤΕΛΙΚΟ

11.30 Ατρόμητος Φιλαδέλφειας – Νίκη Ευκαρπίας 1-1 ΤΕΛΙΚΟ (Σκέμπι 60′ / Χαραλαμπόγλου 45′)

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)
——————————————————

15.30 Ποντιακός Πολυδενδρίου – ΠΑΟΚ Ανοιξιάς 2-1 ΤΕΛΙΚΟ

15.30 Δόξα Ασσήρου – Βρασίδας Βρασνών 5-0 ΤΕΛΙΚΟ

15.30 Δάφνη Ευαγγελισμού – Μ.Αλέξ. Νέας Απολλωνίας 1-6 ΤΕΛΙΚΟ

15.30 Εθνικός Λαγυνών – Αρης Καβαλαρίου 2-2 ΤΕΛΙΚΟ

15.30 Ηρακλής Μοδίου – Νέστωρ Οσσας 1-4 ΤΕΛΙΚΟ

15.30 Δόξα Γερακαρούς – Ελλήσποντος Κριθιάς 2-1 ΤΕΛΙΚΟ

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(15η αγωνιστική)
——————————————————

11.30 Κισσός Χορτιάτη – Πυρσός Θεσσαλονίκης 6-1 ΤΕΛΙΚΟ
(Χαμένο πέαλτι για τον Κισσό στο 11′)

10.30 ΑΕ Ελπίδα Τούμπας – ΑΕ Χαριλάου – Αγιος Ελευθέριος* 3-1 ΤΕΛΙΚΟ
(*Με δέκα παίκτες έπαιξαν τα τελευταία λεπτά οι φιλοξενούμενοι)

15.00 Αίολος – Αετοί Θεσ/νίκης 2015 1-2

15.30 ΑΕ Φαλήρου – Προοδευτική 4-2

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)
——————————————————

11.30 Πυρσός Αγίας Τριάδας – Μέντεκας Καλαμαριάς 2-4 ΤΕΛΙΚΟ

12.30 ΑΕ Μαρτίου – Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη 1-5 ΤΕΛΙΚΟ

11.00 Ελπίδες Φοίνικα 2011 – Γερμανική Αθλητική Ακαδημία 3-3 ΤΕΛΙΚΟ

11.15 Απόλλων Κάτω Σχολαρίου – Ατρόμητος Πλαγιαρίου 4-0 ΤΕΛΙΚΟ

 

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(11η αγωνιστική)
—————————————–

11.15 Ακαδ. Ποδ. Ζάχου – Δόξα Αδένδρου 1-1 ΤΕΛΙΚΟ

 

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(11η αγωνιστική)
—————————————–

11.00 ΑΣ Αγ. Παύλος – Χαρ. Επαμεινώνδας 4-4 ΤΕΛΙΚΟ

11.00 Αναγέννηση Επταπυργίου – ΑΟ Σούτερς 2-3 ΤΕΛΙΚΟ

10.00 Λιονταράκια – ΑΟ Θράκης 0-6 ΤΕΛΙΚΟ

15.30 Ελπίδες Συκεών – ΑΕ Νεάπολης Αστραπή Θεσ. 9-1 ΤΕΛΙΚΟ

 

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(11η αγωνιστική)
—————————————–

11.15 Μαραθών Υποδομή 1926 – Ερμής Μηχανιώνας 3-1 ΤΕΛΙΚΟ

15.30 ΠΑΣ Κεραυνός Μονοπηγάδου – ΑΣ Ηρακλής 2015 0-7 ΤΕΛΙΚΟ

 

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(11η αγωνιστική)
—————————————–

11.30 Φοίνικας Σχολαρίου – Δόξα Περιβολακίου 1-1 ΤΕΛΙΚΟ

15.30 ΠΑΟ Καρτερών – Μ. Αλέξανδρος Πέντε Βρυσών 1-2 ΤΕΛΙΚΟ

Δείτε Επίσης

Scroll Up