Όλα τα αποτελέσματα των Σαββατιάτικων αγώνων της ΕΠΣΜ

Συντάκτης: Share:

Κατά τη διάρκεια της Κυριακής σημειώθηκαν τα παρακάτω αποτελέσματα στους αγώνες της ΕΠΣΜ:

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(21η αγωνιστική)

15.30  ΑΕ Ευόσμου – Ιάσων Αυγής 0-0 ΤΕΛΙΚΟ

15.30  Ολυμπιακός Κυμίνων – Ιωνικός  1-0 ΤΕΛΙΚΟ (Μπάλιος 70′)
*Χαμ. πέναλτι για τα Κύμινα με Τζήμα

15.30  Φοίνικας Πολίχνης – ΠΑΟ Ξυλούπολης 1-1 ΤΕΛΙΚΟ (Zλατίντσης 34′)

15.30  Ηρακλής Αμπελοκήπων – Ποσειδώνας Καλαμαριάς 0-0 ΤΕΛΙΚΟ

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(18η αγωνιστική)

15.30  Μελιτέας* – Κανονιέρηδες  2-0 ΤΕΛΙΚΟ

15.30  ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου – Δόξα Ρετζικίου 0-0 ΤΕΛΙΚΟ

15.30  ΜΑΣ Αγχιάλου – Μακεδονικός Γέφυρας  1-1 ΤΕΛΙΚΟ

15.30  Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου – Αχιλλέας Τριανδρίας 1-3 ΤΕΛΙΚΟ 

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(18η αγωνιστική)

15.30  Αστέρας Ραιδεστού – Νίκη Μεσημερίου 4-3 ΤΕΛΙΚΟ 

15.30  ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – ΑΕ Κρήνης  3-3 ΤΕΛΙΚΟ 

15.30  Αναγέννηση Επανομής – Αριστοτέλης  10-0 ΤΕΛΙΚΟ

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(15η αγωνιστική)

15.30  Εθνικός Μαλγάρων – ΓΣ Ηλιούπολης 2-0 ΤΕΛΙΚΟ 

15.30  Θρίαμβος Παρθενίου – Αξιός Ανατολικού  1-3 ΤΕΛΙΚΟ

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(15η αγωνιστική)

15.30  Ελπίδες Σταυρούπολης – Μαγνησιακός  5-1 ΤΕΛΙΚΟ 

15.30 Φίλιππος Ελεούσας – ΑΜΣ Νικόπολη  3-2 ΤΕΛΙΚΟ  (Παραϊσκάκης 10′ / Κριστιάν 30′, Θεοδωρίδης 42′)

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(15η αγωνιστική)

15.30  ΠΑΟ Διοικητηρίου – Πέρα  2-2 ΤΕΛΙΚΟ

15.30  Ατρόμητος Τριαδίου – ΑΕ Πυλαίας  0-2 ΤΕΛΙΚΟ

 

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)

15.30  Αργοναύτης Καλαμαριάς – Αχιλλέας Περαίας  0-4 ΤΕΛΙΚΟ

15.30  Δόξα Τριλόφου – Ιωάννης Παπάφης  3-0 ΤΕΛΙΚΟ

 

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(11η αγωνιστική)

15.30  ΑΟ Μεσήμβριας – Ορφέας Αγ. Τριάδας 1-0 ΤΕΛΙΚΟ

15.30  Αναγέννηση Προχώματος – Νέα Πολιτεία Ευόσμου  2-0 ΤΕΛΙΚΟ

15.30  Διγενής Μονολόφου – Δάφνη Ακροποτάμου  2-2 ΤΕΛΙΚΟ

15.30  Ελπίδες Αμπελοκήπων – ΠΑΟΚ Πολίχνης  8-1 ΤΕΛΙΚΟ

 

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(11η αγωνιστική)

15.30  Κυψέλη Νεάπολης – Κανάρης 3-3 ΤΕΛΙΚΟ

 

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(11η αγωνιστική)

15.30  Ατρόμητος Αγ. Παρασκευής – ΑΣ Νέων Ν. Κρήνης  3-0 ΤΕΛΙΚΟ

15.30  Μ. Αλέξανδρος Θ. – Ιταλική Ακαδημία Θεσσαλονίκης 0-4 ΤΕΛΙΚΟ

15.30  Δόξα Τούμπας – Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης  2-3  ΤΕΛΙΚΟ

 

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(11η αγωνιστική)

15.30  Αναγέννηση Καλοχωρίου 2015 – ΑΕ Αγ. Γεωργίου  2-1  ΤΕΛΙΚΟ

Πηγή: epsm24

Δείτε Επίσης

Scroll Up