Όλα τα αποτελέσματα των Σαββατιάτικων αγώνων της ΕΠΣΜ

Συντάκτης: Share:

Κατά τη διάρκεια της σημερινής ημέρας σημειώθηκαν τα παρακάτω αποτελέσματα στα πρωταθλήματα της ΕΠΣΜ:

A1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(24η αγωνιστική)
——————————————

15.30 Ηρακλής Αμπελοκήπων – ΑΕ Ευόσμου 2-1 (Παναγιωτίδης 10′, Γιαξής 48′ / Μπαλλίου 45′)

15.30 Φοίνικας Πολίχνης – ΠΑΟ Κουφαλίων 1-2  (Ζλατίντσης / Κοσμίδης, Βελίνης)

15.30 Ολυμπιακός Κυμίνων – ΠΑΟΝ Επιβατών* 1-2  (Γιουλδούρης 14′)
(*Με δέκα παίκτες ο ΠΑΟΝΕ από το τέλος του πρώτου ημιχρόνου)

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(21η αγωνιστική)
——————————————————

15.45 Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου – Δόξα Ρετζικίου 2-0  (Φλοριάν)

15.30 Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου – ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου 0-0

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(21η αγωνιστική)
——————————————————

15.30 ΠΑΟΚ Σταυρού – Διγενής Κρυονερίου 3-0  (Ιωαννίδης 20′, Αλεξάνδρου 42′, 62′)

15.30 Μακεδονικός Λητής – Νίκη Ηρακλείου 5-1

15.30 ΠΑΟ Δορκάδας – Ελλήσποντος Μαδύτου 3-0

Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου – Απόλλων Ζαγκλιβερίου 3-0 α.α.

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(21η αγωνιστική)
——————————————————

15.30 Αετός Βασιλικών – Εθνικός Πυλαίας 2-1 (Πιπινίκας 14′, Κοτζιαρης / Σαούλης)

15.30 ΑΕ Κρήνης – Μαραθώνας 0-1 (Σφέτκος 84′)

16.00 Αριστοτέλης – Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης 0-5 (69′)

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(18η αγωνιστική)
——————————————————

Σταυραετός Ευξεινούπολης – Εθνικός Μαλγάρων 0-3 α.α.

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(18η αγωνιστική)
——————————————————

15.30 Μακεδονικός Μοναστηρίου – Φίλιππος Ελεούσας 3-0

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(17η αγωνιστική)
——————————————————

15.30 ΔΑΣ Ωραιοκάστρου – Αστραπή Μεσαίου 2-0

15.45 Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης – Μακεδών Ευόσμου 7-0

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(18η αγωνιστική)
——————————————————

15.30 ΠΑΟ Διοικητηρίου – Κισσός Χορτιάτη 2-0

15.30 Πυρσός Θεσσαλονίκης – ΑΕ Φαλήρου 1-3

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(17η αγωνιστική)
——————————————————

15.30 Δόξα Τριλόφου – Πυρσός Αγίας Τριάδας 2-0

 

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(14η αγωνιστική)
—————————————–

15.30 Ελπίδες Αμπελοκήπων – Αναγέννηση Προχώματος 6-2

15.30 ΑΟ Μεσήμβριας – Δάφνη Ακροποτάμου  1-5

15.45 Νέα Πολιτεία Ευόσμου – ΠΑΟΚ Πολίχνης 5-0

 

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(14η αγωνιστική)
—————————————–

15.30 Λιονταράκια – Κυψέλη Νεάπολης 1-2

 

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(14η αγωνιστική)
—————————————–

15.30 Ατρόμητος Αγ. Παρασκευής – Ιταλική Ακαδημία Θεσσαλονίκης  0-1

15.30 Ερμής Μηχανιώνας – Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης 1-1

 

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(14η αγωνιστική)
—————————————–

Αετός Ανω Σταυρού – Φοίνικας Σχολαρίου 0-3 α.α.

15.30 Αναγέννηση Καλοχωρίου 2015 – Μ. Αλέξανδρος Πέντε Βρυσών 0-0

Πηγή: epsm 24

Scroll Up