Όλα τα Σαββατιάτικα αποτελέσματα του κυπέλλου της ΕΠΣΜ

Συντάκτης: Share:
Οι τιμωρημένοι ποδοσφαιριστές της ΕΠΣΜ

Κατά τη διάρκεια της σημερινής ημέρας, σημειώθηκαν τα παρακάτω αποτελέσματα στους αγώνες κυπέλλου της ΕΠΣΜ:

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
——————————————————
Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου – Αξιός Ανατολικού   2-4  

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
——————————————————
ΠΟ Ξηροκρήνης – Αστέρας Αμπελοκήπων   0-1   

Ολυμπιακός Κυμίνων – Εθνικός Μαλγάρων   3-1  

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
——————————————————
Ομόνοια Σίνδου – ΑΟΚ Αγ. Αθανασίου   3-1   

Ακαδ. Γ. Κούδας – ΑΣ Νεάπολης  1-4  

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
——————————————————
Νίκη Ευκαρπίας – Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης   2-2  

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 8ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
——————————————————
Φοίνικας Πολίχνης – ΑΕ Αμπελοκήπων 6-1   

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 12ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
——————————————————-
ΠΑΟΚ Σταυρού – Δόξα Γερακαρούς    2-0  ΤΕΛΙΚΟ  (Αγκοτάκης, Ιωαννίδης)
Γήπεδο: Σταυρού – ώρα: 17.00

Times Cafe Bar – Αγν. Στρατιώτη 25 – Πολίχνη

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 14ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
——————————————————-
Πανόραμα – ΑΕ Φιλύρου   1-1   

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 17ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
——————————————————-
Ατρόμητος Τριαδίου – Αστέρας Ραιδεστού

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 19ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
——————————————————-
ΠΑΟ Ν.Επιβατών – ΑΕ Κρήνης   5-0  

Κεραυνός Αγγελοχωρίου – Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης  3-1 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 22ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
——————————————————-
Δόξα Αδένδρου – Φίλιππος Ελεούσας   1-3  

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 26ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
——————————————————-
Αστραπή Νεάπολης – Ρουβίκωνας   2-6  

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 27ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
——————————————————-
ΔΑΣ Ωραιοκάστρου – ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ Π.ΜΕΛΑ   2-2  

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 28ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
——————————————————-
ΑΣ Αγ. Παύλος – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ  0-6  

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 29ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
——————————————————-
ΑΟ Σούτερς – Ελπίδες Συκεών    0-2  

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 30ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
——————————————————-
Ατρόμητος Φιλαδέλφειας – Νίκη Νεοχωρούδας   3-2   

Αστραπή Μεσαίου – Μ. Αλέξανδρος Μελισσοχωρίου   1-4  

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 33ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
——————————————————-
ΑΕ Χαριλάου Αγ. Ελευθέριος – Μ. Αλέξανδρος Θεσσαλονίκης  1-1 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 34ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
——————————————————-
ΑΣ Πέρα – Ιταλική Ακαδημία Θεσσαλονίκης  1-7  

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 35ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
——————————————————-
Ατρόμητος Πλαγιαρίου – Πυρσός Αγ. Τριάδας  ΜΑΤΑΙΩΣΗ ΑΓΩΝΑ

Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής – Αχιλλέας Περαίας  0-1  

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 36ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
——————————————————-
Μαραθών Υποδομή 1926 – Πυρσός Θεσσαλονίκης   6-3   

Scroll Up