Όλη η κλήρωση του κυπέλλου ΕΠΣΜ-Τα ζευγάρια που έβγαλε η κληρωτίδα…

Συντάκτης: Share:
Όλη η κλήρωση του κυπέλλου ΕΠΣΜ-Τα ζευγάρια που έβγαλε η κληρωτίδα...

Στο 50ο Κύπελλο Ερασιτεχνικών Ομάδων «Σταύρος Ρεπανάς» της ΕΠΣ Μακεδονίας της αγωνιστικής περιόδου 2020 – 2021, συμμετέχουν υποχρεωτικά οι ομάδες της Γ’ Εθνικής Ερασιτεχνικής κατηγορίας της δύναμής της Ένωσης, της Α1 και Α’ Ερασιτεχνικής κατηγορίας και προαιρετικά οι ομάδες της Β’, της Γ’ Ερασιτεχνικής κατηγορίας και οι ερασιτεχνικές ομάδες των ΠΑΕ που λαμβάνουν μέρος στα πρωταθλήματα αρμοδιότητας της Ένωσης.

Στη φετινή διοργάνωση δήλωσαν συμμετοχή οι οκτώ (8) ομάδες της Γ’ Εθνικής, μία (1) ομάδα ΠΑΕ, δέκα εννέα (19) ομάδες της Α1, εξήντα (60) ομάδες της Α’, σαράντα τέσσερις (44) ομάδες της Β’ και δώδεκα (12) ομάδες της Γ’ Ερασιτεχνικής κατηγορίας, συνολικά εκατόν σαράντα τέσσερις (144) ομάδες, που αποτελεί ρεκόρ συμμετοχών στο κύπελλο ερασιτεχνικών ομάδων της ΕΠΣ Μακεδονίας.

Από την α’ φάση μέχρι την προημιτελική φάση θ’ αγωνίζονται ξεχωριστά οι ομάδες της Γ’ Εθνικής Ερασιτεχνικής κατηγορίας, της Α1, της  Α’ Ερασ. κατηγορίας και η ερασιτεχνική ομάδα των ΠΑΕ και ξεχωριστά οι ομάδες της Β’ και Γ’ Ερασιτεχνικής κατηγορίας.

Στην α’ φάση του θεσμού οι ομάδες που δήλωσαν συμμετοχή χωρίστηκαν σε ομίλους των 3 και 4 ομάδων (χωριστά οι ομάδες της Α1, Α’ Ερασιτεχνικής κατηγορίας και η ερασιτεχνική ομάδα ΠΑΕ και χωριστά οι ομάδες της Β’ και Γ’ Ερασιτεχνικής κατηγορίας).

Στην α’ φάση των αγώνων,  τρεις αγώνες θα δώσουν οι ομάδες που συμμετέχουν σε ομίλους των τεσσάρων ομάδων και δύο αγώνες θα δώσουν οι ομάδες που συμμετέχουν σε ομίλους των τριών ομάδων.

Στην επόμενη (β’) φάση των αγώνων θα προκριθούν οι δύο (2) πρώτες ομάδες από κάθε όμιλο. Σε περίπτωση ισοβαθμίας ισχύει ότι προβλέπεται στο άρθρο 20 του ΚΑΠ.

Ο κλειδάριθμος των αγώνων σε ομίλους των τεσσάρων ομάδων είναι:

1η αγων.: 3-1, 2-4. 2η αγων.: 1-2, 4-3. 3η αγων.: 2-3, 1-4

και σε ομίλους των τριών ομάδων είναι : 1η αγων.: 1-2. 2η αγων.: 2-3. 3η αγων.: 3-1

Οι ομάδες της Α1, Α’ Ερασιτεχνικής κατηγορίας και ερασ. ομάδες ΠΑΕ θα αγωνιστούν τα Σαββατοκύριακα:

1η αγων. 19-20/9/20. 2η αγων. 26-27/9/20 και 3η αγων. 3-4/10/20.

Οι ομάδες της Β’ και Γ’ Ερασιτεχνικής κατηγορίας θα αγωνιστούν τα Σαββατοκύριακα:

1η αγων. 26-27/9/20. 2η αγων. 3-4/10/20 και 3η αγων. 10-11/10/20.

Οι ομάδες που θα προκριθούν στη β’ φάση απ’ όλες τις κατηγορίες (Α1 – Α’ – Ερασ. ΠΑΕ και Β’ – Γ’) θα χωριστούν σε ομίλους με γεωγραφικά κριτήρια, κατά την απόλυτη κρίση της Επιτροπής Κυπέλλου, και  κατόπιν κλήρωσης θα αναμετρηθούν σε αγώνες νοκ άουτ.

Οι ομάδες της Α1, Α’ Ερασιτεχνικής κατηγορίας και ερασ. ομάδες ΠΑΕ θα αγωνιστούν το Σαββατοκύριακο 10-11/10/20 και οι ομάδες της Β’ και Γ’ Ερασιτεχνικής κατηγορίας θα αγωνιστούν το Σαββατοκύριακο 17-18/10/20.

Η κλήρωση των αγώνων θα πραγματοποιηθεί τη Δευτέρα 5 Οκτωβρίου 2020 για τις ομάδες Α1, Α’ και Ερασ. ΠΑΕ και

τη Δευτέρα 12 Οκτωβρίου 2020 για τις ομάδες της Β’ και Γ’ Ερασιτεχνικής κατηγορίας.

Οι νικήτριες ομάδες της β’ φάσης θα προκριθούν στην επόμενη (γ’) φάση και τα ζευγάρια που θα προκύψουν από δημόσια κλήρωση θα αναμετρηθούν σε αγώνες νοκ άουτ.

Οι ομάδες της Α1, Α’ Ερασιτεχνικής κατηγορίας και ερασ. ομάδες ΠΑΕ θα αγωνιστούν το Σαββατοκύριακο 17-18/10/20 και οι ομάδες της Β’ και Γ’ Ερασιτεχνικής κατηγορίας θα αγωνιστούν το Σαββατοκύριακο 24-25/10/20.

Στη δ’ φάση θα συμμετέχουν οι νικήτριες ομάδες της γ’ φάσης και σ’ αυτήν τη φάση θα ενταχθούν και οι ομάδες της Γ’ Εθνικής Ερασιτεχνικής κατηγορίας, μαζί με τις ομάδες της Α1, Α’ Ερασιτεχνικής κατηγορίας και τις ερασιτεχνικές ομάδες ΠΑΕ.

Σ’ αυτήν τη φάση συνεχίζουν, χωριστά, και οι νικήτριες ομάδες της Β’ ή της Γ’ Ερασιτεχνικής κατηγορίας.

Στην προημιτελική φάση των «8» ομάδων προβλέπεται η παρουσία τουλάχιστον  μίας (1) ομάδας από τη Β’ ή τη Γ’ Ερασιτεχνική κατηγορία.

Από τη β’ φάση μέχρι και την προημιτελική φάση η ομάδα που θα κληρώνεται πρώτη είναι γηπεδούχος, όταν το ζεύγος των ομάδων που θα κληρωθεί ανήκουν στην ίδια κατηγορία. Αν, όμως, το ζεύγος των ομάδων που θα κληρωθεί ανήκουν σε διαφορετικές κατηγορίες, τότε γηπεδούχος ορίζεται η ομάδα που θα αγωνίζεται σε κατώτερη κατηγορία, ανεξάρτητα ποια ομάδα αναδείχτηκε πρώτη στην κλήρωση.

Τα ζευγάρια σ’ όλες τις φάσεις προκύπτουν, ύστερα από δημόσια κλήρωση. Όλοι οι αγώνες από τη β’ φάση μέχρι και την προημιτελική φάση είναι νοκ άουτ.

Στην ημιτελική φάση του θεσμού οι αγώνες είναι διπλοί και ο Τελικός θα διεξαχθεί σε γήπεδο που θα επιλέξει η ΕΠΣΜ, ύστερα από σχετική απόφασή του διοικητικού της συμβουλίου.

Σ’ όλους τους αγώνες κυπέλλου από την α’ φάση μέχρι τον Τελικό, οι ομάδες της Α1 και Α’ Ερασιτεχνικής κατηγορίας είναι υποχρεωμένες να δηλώνουν και να αναγράφονται στο Φύλλο Αγώνα, στην 20άδα, δύο (2) ποδοσφαιριστές ηλικίας κάτω των δεκαοκτώ (18) ετών, ανεξάρτητα από τον αριθμό των δηλωμένων ποδοσφαιριστών και ΕΝΑΣ (1) εξ’ αυτών ν’ αγωνίζεται στην 11άδα, καθ’ όλη τη διάρκεια του αγώνα.

Για τον υπολογισμό της ηλικίας των ποδοσφαιριστών θα λαμβάνεται υπόψη η 1η Ιανουαρίου του έτους γέννησής τους. Για την αγωνιστική περίοδο 2020 – 2021 εντάσσονται στην κατηγορία αυτή οι γεννηθέντες από 1.1.2002 και εντεύθεν. Ο έλεγχος θα γίνεται από το διαιτητή του αγώνα.

Οι ομάδες της Β’ και Γ’ Ερασιτεχνικής κατηγορίας δεν έχουν κανένα ηλικιακό περιορισμό, ενώ οι ομάδες της Γ’ Εθνικής και οι ερασιτεχνικές ομάδες των ΠΑΕ θα αγωνίζονται σύμφωνα μ’ όσα προβλέπονται στις αντίστοιχες προκηρύξεις των πρωταθλημάτων τους όπου συμμετέχουν.

Ειδικά για τη φετινή αγωνιστική περίοδο 2020 – 2021 οι ομάδες όλων των κατηγοριών έχουν δικαίωμα να κάνουν πέντε (5) αλλαγές και αν ο αγώνας οδηγηθεί στην παράταση μπορούν να κάνουν ακόμη μία (1) αλλαγή.

Όλοι οι ποδοσφαιριστές αγωνίζονται με Δελτία Αθλητικής Ιδιότητας και με κάρτα Υγείας εν ισχύ.

Το πρόγραμμα των αγώνων θα ανακοινώνεται έγκαιρα για την καλύτερη δυνατή προετοιμασία των ομάδων με ευθύνη της Επιτροπής Κυπέλλου σε συνεργασία με την Επιτροπή Πρωταθλημάτων.

Οποιαδήποτε απόφασή της Ε.Κ. είναι άμεσα εκτελεστή και δεν προσβάλλεται σε κανένα όργανο.

Αιτήματα για αναβολές αγώνων για οποιαδήποτε λόγο και αιτία ΔΕΝ θα γίνονται δεκτά.

 

Η κλήρωση αγώνων της α’ φάσης

του 50ου Κυπέλλου Ερασιτεχνικών Ομάδων

«Σταύρος Ρεπανάς»

Από την ΕΠΣ Μακεδονίας ανακοινώνεται η κλήρωση των αγώνων της α’ φάσης του 50ου Κυπέλλου Ερασιτεχνικών Ομάδων «Σταύρος Ρεπανάς», που πραγματοποιήθηκε στα γραφεία της Ένωσης και μεταδόθηκε ζωντανά μέσω της τεχνολογίας LIVE STREAMING από τη νέα τηλεοπτική διαδικτυακή πλατφόρμα της Ένωσης την  EPSM.TV σε συνεργασία με το INSPORT.GR.

Αναλυτικά από την κλήρωση προέκυψαν οι παρακάτω αγώνες ανά όμιλο:

1ος ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική

Αξιός Ανατολικού – Καμπανιακός

Αίας Ευόσμου – Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου

2η αγωνιστική

Καμπανιακός – Αίας Ευόσμου

Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου – Αξιός Ανατολικού

3η αγωνιστική

Αίας Ευόσμου – Αξιός Ανατολικού

Καμπανιακός – Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου

2ος ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική

Εθνικός Μαλγάρων – ΠΟ Ξηροκρήνης

Αστέρας Αμπελοκήπων – Ολυμπιακός Κυμίνων

2η αγωνιστική

ΠΟ Ξηροκρήνης – Αστέρας Αμπελοκήπων

Ολυμπιακός Κυμίνων – Εθνικός Μαλγάρων

3η αγωνιστική

Αστέρας Αμπελοκήπων – Εθνικός Μαλγάρων

ΠΟ Ξηροκρήνης – Ολυμπιακός Κυμίνων

 

3ος ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική

Ελευθεριακός – Σμυρναϊκός Βαθυλάκου

Αναγέννηση Χαλκηδόνας – Κανονιέρηδες

2η αγωνιστική

Σμυρναϊκός Βαθυλάκου – Αναγέννηση Χαλκηδόνας

Κανονιέρηδες – Ελευθεριακός

3η αγωνιστική

Αναγέννηση Χαλκηδόνας – Ελευθεριακός

Σμυρναϊκός Βαθυλάκου – Κανονιέρηδες

4ος ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική

ΑΣ Νεάπολης – Ομόνοια Σίνδου

ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου – Ακαδ. Γ. Κούδας

2η αγωνιστική

Ομόνοια Σίνδου – ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου

Ακαδημία Γ. Κούδας – ΑΣ Νεάπολης

3η αγωνιστική

ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου – ΑΣ Νεάπολης

Ομόνοια Σίνδου – Ακαδ. Γ. Κούδας

5ος ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική

Ιωνικός – Νίκη Ευκαρπίας

Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης – Μακεδονικός Γέφυρας

2η αγωνιστική

Νίκη Ευκαρπίας – Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης

Μακεδονικός Γέφυρας – Ιωνικός

3η αγωνιστική

Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης – Ιωνικός

Νίκη Ευκαρπίας – Μακεδονικός Γέφυρας

6ος ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική

Δόξα Αγ.Παύλου – ΜΑΣ Αγχιάλου

ΑΕ Καλλιθέας Παν. Φαν. – Δόξα Πενταλόφου

2η αγωνιστική

ΜΑΣ Αγχιάλου – ΑΕ Καλλιθέας Παν. Φαν.

Δόξα Πενταλόφου – Δόξα Αγ.Παύλου

3η αγωνιστική

ΑΕ Καλλιθέας Παν. Φαν. – Δόξα Αγ.Παύλου

ΜΑΣ Αγχιάλου – Δόξα Πενταλόφου

 

 

7ος ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική

Κεραυνός Ωραιοκάστρου – Ομόνοια Σταυρούπολης

ΓΣ Ηλιούπολης – Μ. Αλέξανδρος Καλοχωρίου

2η αγωνιστική

Ομόνοια Σταυρούπολης – ΓΣ Ηλιούπολης

Μ. Αλέξανδρος Καλοχωρίου – Κεραυνός Ωραιοκάστρου

3η αγωνιστική

ΓΣ Ηλιούπολης – Κεραυνός Ωραιοκάστρου

Ομόνοια Σταυρούπολης – Μ. Αλέξανδρος Καλοχωρίου

8ος ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική

Ακρίτες Συκεών – Φοίνικας Πολίχνης

ΑΕ Αμπελοκήπων – Δόξα Ρετζικίου

2η αγωνιστική

Φοίνικας Πολίχνης – ΑΕ Αμπελοκήπων

Δόξα Ρετζικίου – Ακρίτες Συκεών

3η αγωνιστική

ΑΕ Αμπελοκήπων – Ακρίτες Συκεών

Φοίνικας Πολίχνης – Δόξα Ρετζικίου

 

9ος ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική

Μακεδονικός Λητής – Παύλος Μελάς

Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης – ΠΑΟ Δορκάδας

2η αγωνιστική

Παύλος Μελάς – Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης

ΠΑΟ Δορκάδας – Μακεδονικός Λητής

3η αγωνιστική

Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης – Μακεδονικός Λητής

Παύλος Μελάς – ΠΑΟ Δορκάδας

10ος ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική

Νέστωρ Οσσας – Ιάσων Αυγής

ΡΕΠΟ: Μακεδονικός Ασκού

2η αγωνιστική

Ιάσων Αυγής – Μακεδονικός Ασκού

ΡΕΠΟ: Νέστωρ Οσσας

3η αγωνιστική

Μακεδονικός Ασκού – Νέστωρ Οσσας

ΡΕΠΟ: Ιάσων Αυγής

11ος ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική

ΠΑΟ Ξυλούπολης – Δόξα Ασσήρου

ΡΕΠΟ: Νίκη Ηρακλείου

2η αγωνιστική

Δόξα Ασσήρου – Νίκη Ηρακλείου

ΡΕΠΟ: ΠΑΟ Ξυλούπολης

3η αγωνιστική

Νίκη Ηρακλείου – ΠΑΟ Ξυλούπολης

ΡΕΠΟ: Δόξα Ασσήρου

 

12ος ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική

Ελλήσποντος Μαδύτου – ΠΑΟΚ Σταυρού

Δόξα Γερακαρούς – Θύελλα Περιστερώνας

2η αγωνιστική

ΠΑΟΚ Σταυρού – Δόξα Γερακαρούς

Θύελλα Περιστερώνας – Ελλήσποντος Μαδύτου

3η αγωνιστική

Δόξα Γερακαρούς – Ελλήσποντος Μαδύτου

ΠΑΟΚ Σταυρού – Θύελλα Περιστερώνας

13ος ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική

Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου – Αρης Καβαλαρίου

ΡΕΠΟ: Κεραυνός Κολχικού

2η αγωνιστική

Αρης Καβαλαρίου – Κεραυνός Κολχικού

ΡΕΠΟ: Μακεδονικός Αγίου Βασιλείου

3η αγωνιστική

Κεραυνός Κολχικού – Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου

ΡΕΠΟ: Αρης Καβαλαρίου

 

14ος ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική

Κισσός Χορτιάτη – Πανόραμα

ΑΕ Φιλύρου – Ν. Γενεά Ασβεστοχωρίου

2η αγωνιστική

Πανόραμα – ΑΕ Φιλύρου

Ν. Γενεά Ασβεστοχωρίου – Κισσός Χορτιάτη

3η αγωνιστική

ΑΕ Φιλύρου – Κισσός Χορτιάτη

Πανόραμα – Ν. Γενεά Ασβεστοχωρίου

 

15ος ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική

Αχιλλέας Τριανδρίας – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας

ΑΕ Φαλήρου – Μελιτέας

2η αγωνιστική

ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – ΑΕ Φαλήρου

Μελιτέας – Αχιλλέας Τριανδρίας

3η αγωνιστική

ΑΕ Φαλήρου – Αχιλλέας Τριανδρίας

ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – Μελιτέας

16ος ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική

Μέντεκας Καλαμαριάς – ΠΑΟΚ Ερασιτέχνες

ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ – ΠΑΟ Διοικητηρίου

2η αγωνιστική

ΠΑΟΚ Ερασιτέχνες – Μαραθώνας

ΠΑΟ Διοικητηρίου – Μέντεκας Καλαμαριάς

3η αγωνιστική

Μαραθώνας – Μέντεκας Καλαμαριάς

ΠΑΟΚ Ερασιτέχνες – ΠΑΟ Διοικητηρίου

 

17ος ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική

Αστέρας Ραιδεστού – Ποσειδώνας Καλαμαριάς

Αναγέννηση Αγίου Ιωάννη – Ατρόμητος Τριαδίου

2η αγωνιστική

Ποσειδώνας Καλαμαριάς – Αναγέννηση Αγίου Ιωάννη

Ατρόμητος Τριαδίου – Αστέρας Ραιδεστού

3η αγωνιστική

Αναγέννηση Αγίου Ιωάννη – Αστέρας Ραιδεστού

Ποσειδώνας Καλαμαριάς – Ατρόμητος Τριαδίου

18ος ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική

ΑΟ Καρδίας – Εθνικός Πυλαίας

ΑΕ Πυλαίας – Αναγέννηση Ρυσίου

2η αγωνιστική

Εθνικός Πυλαίας – ΑΕ Πυλαίας

Αναγέννηση Ρυσίου – ΑΟ Καρδίας

3η αγωνιστική

ΑΕ Πυλαίας – ΑΟ Καρδίας

Εθνικός Πυλαίας – Αναγέννηση Ρυσίου

19ος ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική

Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης – ΠΑΟ Ν. Επιβατών

ΑΕ Κρήνης – Κεραυνός Αγγελοχωρίου

2η αγωνιστική

ΠΑΟ Ν. Επιβατών – ΑΕ Κρήνης

Κεραυνός Αγγελοχωρίου – Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης

3η αγωνιστική

ΑΕ Κρήνης – Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης

ΠΑΟ Ν. Επιβατών – Κεραυνός Αγγελοχωρίου

 

20ος ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική

Ορφέας Σουρωτής – Αετός Βασιλικών

ΡΕΠΟ: Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου

2η αγωνιστική

Αετός Βασιλικών – Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου

ΡΕΠΟ: Ορφέας Σουρωτής

3η αγωνιστική

Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου – Ορφέας Σουρωτής

ΡΕΠΟ: Αετός Βασιλικών

21ος ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική

Απόλλων Κ. Σχολαρίου – Νίκη Μεσημερίου

Αναγέννηση Επανομής – Δόξα Τριλόφου

2η αγωνιστική

Νίκη Μεσημερίου – Αναγέννηση Επανομής

Δόξα Τριλόφου – Απόλλων Κ. Σχολαρίου

3η αγωνιστική

Αναγέννηση Επανομής – Απόλλων Κ. Σχολαρίου

Νίκη Μεσημερίου – Δόξα Τριλόφου

 

22ος ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική

Δόξα Αδένδρου – Φίλιππος Ελεούσας

Δάφνη Ακροποτάμου – Θρίαμβος Παρθενίου

2η αγωνιστική

Φίλιππος Ελεούσας – Δάφνη Ακροποτάμου

Θρίαμβος Παρθενίου – Δόξα Αδένδρου

3η αγωνιστική

Δάφνη Ακροποτάμου – Δόξα Αδένδρου

Φίλιππος Ελεούσας – Θρίαμβος Παρθενίου

 

23ος ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική

Εθνικός Ευόσμου – Νέα Πολιτεία Ευόσμου

Δόξα Ελπίδας – Μ. Αλέξανδρος Ελλήνων

2η αγωνιστική

Νέα Πολιτεία Ευόσμου – Δόξα Ελπίδας

Μ. Αλέξανδρος Ελλήνων – Εθνικός Ευόσμου

3η αγωνιστική

Δόξα Ελπίδας – Εθνικός Ευόσμου

Νέα Πολιτεία Ευόσμου – Μ. Αλέξανδρος Ελλήνων

24ος ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική

Μακεδονία Ευκαρπίας – Σταυραετός Ευξεινούπολης

Αναγέννηση Καλοχωρίου – Οδυσσέας Κορδελιού

2η αγωνιστική

Σταυραετός Ευξεινούπολης – Αναγέννηση Καλοχωρίου

Οδυσσέας Κορδελιού – Μακεδονία Ευκαρπίας

3η αγωνιστική

Αναγέννηση Καλοχωρίου – Μακεδονία Ευκαρπίας

Σταυραετός Ευξεινούπολης – Οδυσσέας Κορδελιού

 

25ος ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική

ΑΟ Θράκης – Εσπερος Τερψηθέας

ΑΜΣ Νικόπολη – Ακαδ. Ποδ. Ζ. Ζάχου

2η αγωνιστική

Εσπερος Τερψηθέας – ΑΜΣ Νικόπολη

Ακαδ. Ποδ. Ζ. Ζάχου – ΑΟ Θράκης

3η αγωνιστική

ΑΜΣ Νικόπολη – ΑΟ Θράκης

Εσπερος Τερψηθέας – Ακαδ. Ποδ. Ζ. Ζάχου

26ος ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική

Αστραπή Νεάπολης – Ρουβίκωνας

ΑΣ Ατλας Μενεμένης – Ελπίδες Αμπελοκήπων

2η αγωνιστική

Ρουβίκωνας – ΑΣ Ατλας Μενεμένης

Ελπίδες Αμπελοκήπων – Αστραπή Νεάπολης

3η αγωνιστική

ΑΣ Ατλας Μενεμένης – Αστραπή Νεάπολης

Ρουβίκωνας – Ελπίδες Αμπελοκήπων

27ος ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική

ΔΑΣ Ωραιοκάστρου – Λύκοι Δήμου Π. Μέλα

Αισχύλος Ωραιοκάστρου – Εθνικός Μετεώρων

2η αγωνιστική

Λύκοι Δήμου Π. Μέλα – Αισχύλος Ωραιοκάστρου

Εθνικός Μετεώρων – ΔΑΣ Ωραιοκάστρου

3η αγωνιστική

Αισχύλος Ωραιοκάστρου – ΔΑΣ Ωραιοκάστρου

Λύκοι Δήμου Π. Μελά – Εθνικός Μετεώρων

 

28ος ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική

Εθνικός Αστέρας – ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας

ΑΣ Αγ. Παύλος – Κεραυνός Αγίου Παύλου

2η αγωνιστική

ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας – ΑΣ Αγ. Παύλος

Κεραυνός Αγ. Παύλου – Εθνικός Αστέρας

3η αγωνιστική

ΑΣ Αγ. Παύλος – Εθνικός Αστέρας

ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας – Κεραυνός Αγ. Παύλου

29ος ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική

Αστέρια – Ενωση Συκεών

ΑΟ Σούτερς – Ελπίδες Συκεών

2η αγωνιστική

Ενωση Συκεών – ΑΟ Σούτερς

Ελπίδες Συκεών – Αστέρια

3η αγωνιστική

ΑΟ Σούτερς – Αστέρια

Ενωση Συκεών – Ελπίδες Συκεών

 

30ος ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική

Ατρόμητος Φιλαδέλφειας – Νίκη Νεοχωρούδας

Αστραπή Μεσαίου – Μ. Αλέξανδρος Μελισσοχωρίου

2η αγωνιστική

Νίκη Νεοχωρούδας – Αστραπή Μεσαίου

Μ. Αλέξανδρος Μελισσοχωρίου – Ατρόμητος Φιλαδέλφειας

3η αγωνιστική

Αστραπή Μεσαίου – Ατρόμητος Φιλαδέλφειας

Νίκη Νεοχωρούδας – Μ. Αλέξανδρος Μελισσοχωρίου

 

31ος ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική

Εθνικός Λαγυνών – Μ. Αλέξανδρος Ν. Απολλωνίας

Δόξα Περιβολακίου – Ελλήσποντος Κριθιάς

2η αγωνιστική

Μ. Αλέξανδρος Ν. Απολλωνίας – Δόξα Περιβολακίου

Ελλήσποντος Κριθιάς – Εθνικός Λαγυνών

3η αγωνιστική

Δόξα Περιβολακίου – Εθνικός Λαγυνών

Μ. Αλέξανδρος Ν. Απολλωνίας – Ελλήσποντος Κριθιάς

32ος ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική

Αετοί Θεσσαλονίκης – Φοίνικας Τούμπας

ΑΕ Ελπίδα Τούμπας – Δόξα Τούμπας

2η αγωνιστική

Φοίνικας Τούμπας – ΑΕ Ελπίδα Τούμπας

Δόξα Τούμπας – Αετοί Θεσσαλονίκης

3η αγωνιστική

ΑΕ Ελπίδα Τούμπας – Αετοί Θεσσαλονίκης

Φοίνικας Τούμπας – Δόξα Τούμπας

 

33ος ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική

΄Ηφαιστος Θέρμης – Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης

ΑΕ Χαριλάου Αγ. Ελευθέριος – Μ. Αλέξανδρος Θεσσαλονίκης

2η αγωνιστική

Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης – ΑΕ Χαριλάου Αγ. Ελευθέριος

Μ. Αλέξανδρος Θεσσαλονίκης – ΄Ηφαιστος Θέρμης

3η αγωνιστική

ΑΕ Χαριλάου Αγ. Ελευθέριος – ΄Ηφαιστος Θέρμης

Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης – Μ. Αλέξανδρος Θεσσαλονίκης

34ος ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική

Αργοναύτης Καλαμαριάς – Χαρίλαος Επαμεινώνδας

ΑΣ Πέρα – Ιταλική Ακαδημία Θεσσαλονίκης

2η αγωνιστική

Χαρίλαος Επαμεινώνδας – ΑΣ Πέρα

Ιταλική Ακαδημία Θεσσαλονίκης – Αργοναύτης Καλαμαριάς

3η αγωνιστική

ΑΣ Πέρα – Αργοναύτης Καλαμαριάς

Χαρίλαος Επαμεινώνδας – Ιταλική Ακαδημία Θεσσαλονίκης

35ος ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική

Ατρόμητος Πλαγιαρίου – Πυρσός Αγίας Τριάδας

Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής – Αχιλλέας Περαίας

2η αγωνιστική

Πυρσός Αγίας Τριάδας – Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής

Αχιλλέας Περαίας – Ατρόμητος Πλαγιαρίου

3η αγωνιστική

Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής – Ατρόμητος Πλαγιαρίου

Πυρσός Αγίας Τριάδας – Αχιλλέας Περαίας

 

Scroll Up