Όλο το πρόγραμμα των παιδικών πρωταθλημάτων της ΕΠΣΜ

Συντάκτης: Share:

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ  ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΥΠΟΔΟΜΩΝ

ΣΑΒΒΑΤΟΥ 01 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2020

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-17 (2003 και νεότεροι)

Κ17 – Β ΦΑΣΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική)

—————————————

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (2) – Μαραθώνας

Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 9.00

Γιατρός:  ΦΑΝΑΡΑ Π.

Γερμανική Αθλητική Ακαδημία – Μπέμπηδες 2000

Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου – ώρα:10.30

Γιατρός:  ΚΑΤΣΑΦΟΥΡΟΥ Ε.

Κεραυνός Αγγελοχωρίου – Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης    ——-  0 – 3 α/α

 

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (1) – ΠΑΟΚ

Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα:10.30

Γιατρός:  ΦΑΝΑΡΑ Π.

 

Κ17 – Β ΦΑΣΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)

—————————————

Μπέμπηδες 2000 – Μαραθώνας    ———-  ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΕΤΑΡΤΗ 05-02-2020

Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 15.30

Γιατρός:  ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.

 

Κ17 – Β ΦΑΣΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική)

—————————————

Νίκη Ευκαρπίας – ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ

Γήπεδο: Ευκαρπίας – ώρα: 12.00

Γιατρός:  ΠΑΠΑΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ.

Πανόραμα – Μακεδονικός Λητής

Γήπεδο: Πανοράματος (Έναντι Κλ.Γυμν.) – ώρα: 12.00

Γιατρός:  ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Π.

Αστέρια – Διάπλαση

Γήπεδο: Μεγ. Αλεξάνδρου – ώρα:09.00

Γιατρός:  ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ Α.

Αρης Θεσσαλονίκης – Εθνικός Πυλαίας

Γήπεδο: Μεγ. Αλεξάνδρου – ώρα: 10.30

Γιατρός:  ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ Α.

 

Κ17 – Β ΦΑΣΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική)

—————————————

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (1) – Εσπερος Τερψιθέας

Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 12.00

Γιατρός:  ΡΗΓΚΟΣ Δ.

Ελπίδες Σταυρούπολης – Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών

Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) – ώρα:10.30

 

 

ΑΣ Νεάπολης / ANDRE VIEIRINHA- Αγροτικός Αστέρας

Γήπεδο: Δημ. Νεάπολης (πλαστικό) – ώρα:10.30

Γιατρός:  ΓΟΥΛΑΣ Ι.

Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης – Αστέρας Αμπελοκήπων

Γήπεδο: Αγ. Παύλου  – ώρα: 09.00

Γιατρός:  ΜΑΡΚΟΥΤΗ ΑΙΚ.

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-17 (2)  (2003 και νεότεροι)

Κ17 (2) – Β ΦΑΣΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική)

——————————————-

ΑΟ Καρδίας – Ορφέας Σουρωτής

Γήπεδο: Καρδίας – ώρα:09.00

Γιατρός:  ΜΠΑΛΙΚΟΣ Ν.

Θερμαϊκός Θέρμης – Αχιλλέας Περαίας

Γήπεδο: Καρδίας – ώρα: 10.30

Γιατρός:  ΜΠΑΛΙΚΟΣ Ν.

ΑΕ Κρήνης – ΄Ηφαιστος Θέρμης —- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 02-02-2020

Γήπεδο: ΑΕ Κρήνης – ώρα: 10.30

Γιατρός:  ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Δ.

 

Κ17 (2) – Β ΦΑΣΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική)

——————————————-

Αχιλλέας Τριανδρίας – Αναγέννηση Ρυσίου

Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 10.30

Γιατρός:  ΦΑΝΤΙΔΟΥ Μ.

Μελιτέας – Ποσειδώνας Καλαμαριάς

Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα:12.00

Γιατρός:  ΦΑΝΤΙΔΟΥ Μ.

Ελπίδες Συκεών – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας

Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα:12.00

Γιατρός:  ΚΕΛΕΣΙΔΟΥ Μ.

 

Κ17 (2) – Β ΦΑΣΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική)

——————————————-

Κανονιέρηδες – ΑΕ Φιλύρου

Γήπεδο: Κανονιέρηδων – ώρα:12.00

Γιατρός:  ΠΑΠΑΛΕΤΣΙΟΣ Α.

ΠΑΟΚ ΚΟΡΩΝΕΙΑΣ – Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας

Γήπεδο: Βασιλουδίου – ώρα:12.00

Γιατρός:  ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Χ.

ΑΕ Ρετζικίου – Κεραυνός Αγίου Παύλου

Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα:09.00

Γιατρός:  ΚΕΛΕΣΙΔΟΥ Μ.

ΡΕΠΟ: Εθνικός Μετεώρων

 

 

Κ17 (2) – Β ΦΑΣΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική)

——————————————-

Ελπίδες Αμπελοκήπων – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (2)     —– 3 – 0 a/a

 

Ιωνικός – Ηρακλής Αμπελοκήπων

Γήπεδο: Ιωνίας (Διαβατών) – ώρα:09.30

Γιατρός:  ΜΟΥΧΣΙΑΔΗΣ Ν.

ΠΑΟ Κουφαλίων – ΑΕ Νέων Σίνδου ——-    0 – 3 α/α

 

 

 

 

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ -16 (2004 και νεότεροι)

 

Κ16 – Β ΦΑΣΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική)

—————————————

ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ – ΠΑΟΝ Επιβατών    —–   ΑΝΑΒΟΛΗ 

 

Γερμανική Αθλητική Ακαδημία – ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2)

Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου – ώρα:15.00

Γιατρός:  ΛΙΟΛΙΟΣ Η.

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (2) – Μπέμπηδες 2000

Γήπεδο: Μεγ. Αλεξάνδρου – ώρα: 13.30

Γιατρός:  ΚΑΤΣΑΦΟΥΡΟΥ Ε.

ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (1) – Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης

Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου – ώρα:12.00

Γιατρός:  ΛΙΟΛΙΟΣ Η.

 

Κ16 – Β ΦΑΣΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική)

—————————————

Ηρακλής Αμπελοκήπων – ΑΣ ΟΥΡΑΝΙΟΙ (1) / CELESTE

Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα:10.30

Γιατρός:  ΡΗΓΚΟΣ Δ.

ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΙΛΚΙΣ – Αθλητική Εκπαίδευση    ——– ΑΝΑΒΟΛΗ

 

ΜΥΓΔΟΝΑΣ 2007 – Μακεδονικός

Γήπεδο: Ατέρμων (Αγ.Παντελεήμωνα) – ώρα:12.00

Γιατρός:  ΜΟΥΧΣΙΑΔΗΣ Ν.

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (1) – ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΡΕΝΑ

Γήπεδο: Μεγ. Αλεξάνδρου – ώρα:15.00

Γιατρός:  ΚΑΤΣΑΦΟΥΡΟΥ Ε.

 

Κ16 – Β ΦΑΣΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική)

—————————————

Καμπανιακός – Ατέρμων

Γήπεδο: Χαλάστρας – ώρα:11.30

Γιατρός:  ΤΣΑΜΑΝΤΟΥΡΙΔΗΣ Ι.

Μακεδών Ευόσμου – Ντίνος Κούης

Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα:12.00

Γιατρός:  ΠΟΛΥΠΑΘΕΛΗ Ι.

Εθνικός Λαγυνών – ΑΠΕ Λαγκαδά

Γήπεδο: Λαγυνών – ώρα:10.00

Γιατρός:  ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Χ.

Αγροτικός Αστέρας – Αναγέννηση Χαλκηδόνας

Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα:10.30

Γιατρός:  ΦΑΡΜΑΚΗΣ Ι.

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ -16 (2)    (2004 και νεότεροι)

 

 

Κ16 (2) – Β ΦΑΣΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική)

——————————————-

Αετοί Θεσ/νίκης 2015 – Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη

Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου – ώρα: 13.30

Γιατρός:  ΛΙΟΛΙΟΣ Η.

Δόξα Τριλόφου – Ερμής Καλαμαριάς

Γήπεδο: ΤΡΙΛΟΦΟΥ (ΠΛ) – ώρα: 11.00

Γιατρός:  ΣΠΥΡΙΔΟΥ Μ.

ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 2015 – Ατρόμητος Πλαγιαρίου  ———  3 – 0 α/α

 

 

 

Κ16 (2) – Β ΦΑΣΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική)

——————————————-

ΑΜΣ Νικόπολη – Φίλιππος Παλαιοκάστρου

Γήπεδο: Νικόπολης – ώρα: 12.00

Γιατρός:  ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν.

ΑΣ ΟΥΡΑΝΙΟΙ (2)/ CELESTE – Δόξα Ρετζικίου

Γήπεδο: Νικόπολης – ώρα: 10.30

Γιατρός:  ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν.

ΡΕΠΟ:  ΠΑΟΚ Σταυρού

 

Κ16 (2) – Β ΦΑΣΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική)

——————————————-

Δόξα Ελπίδας – ΠΑΟΚ Κυμ.-Μαλγάρων

Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα:12.00

Γιατρός :  ΦΑΡΜΑΚΗΣ Ι.

Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας – Μαγνησιακός

Γήπεδο: Δημ. Νεάπολης (πλαστικό) – ώρα:13.30

Γιατρός:  ΑΝΕΣΤΙΑΔΟΥ Ε.

 

ΡΕΠΟ:  ΑΕ Ευόσμου

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ -15 Β΄ΦΑΣΗ (2005 και νεότεροι)

 

Κ15 – Β ΦΑΣΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)

—————————————

Απόλλων Καλαμαριάς – Μπέμπηδες 2000

Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα:13.30

Γιατρός:  ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.

Πανόραμα – Ποσειδώνας Καλαμαριάς

Γήπεδο: Πανοράματος (Έναντι Κλ.Γυμν.) – ώρα:13.30

Γιατρός:  ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Π.

ΠΑΟΚ – ΠΑΟ Διοικητηρίου

Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα:10.30

Γιατρός:  ΤΖΙΟΛΑ ΑΙΚ.

Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης – ΠΑΟΝ Επιβατών

Γήπεδο: Καρδίας – ώρα:12.00

Γιατρός:  ΜΠΑΛΙΚΟΣ Ν.

 

Κ15 – Β ΦΑΣΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)

—————————————

Ντίνος Κούης – ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 2015

Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα:09.00

Γιατρός:  ΦΑΡΜΑΚΗΣ Ι.

 

Κ15 – Β ΦΑΣΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)

—————————————

Ελευθεριακός – Μακεδονικός

Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα:10.30

Γιατρός:  ΠΟΛΥΠΑΘΕΛΗ Ι.

 

Κ15 – Β ΦΑΣΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)

—————————————

ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ (1)    ——  ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 02-02-2020

Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα:13.30

Γιατρός:  ΤΖΙΩΤΖΙΟΥ Χ.

 

 

 

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ -15(2)  Β΄ΦΑΣΗ   (2005 και νεότεροι)

 

Κ15 (2) – Β ΦΑΣΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική )

——————————————-

Πυρσός Θεσσαλονίκης – Αναγέννηση Ρυσίου

Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα:13.30

Γιατρός:  ΦΑΝΤΙΔΟΥ Μ.

Μαραθώνας – Εθνικός Πυλαίας

Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα:12.00

Γιατρός:  ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.

Ποσειδώνας Μηχανιώνας – ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ/ JOGA BONITO

Γήπεδο: Αγίας Τριάδας – ώρα:12.00

Γιατρός:  ΒΟΓΙΑΤΖΗ Κ.

ΡΕΠΟ: ΑΕ ΚΡΗΝΗΣ (1)

 

Κ15 (2) – Β ΦΑΣΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική)

——————————————-

ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – ΑΕ Ελπίδα Τούμπας

Γήπεδο: Δημ. Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα:09.00

Γιατρός:  ΚΑΒΟΥΡΑ Κ.

ΑΕ ΚΡΗΝΗΣ (2) – Μακεδόνες    ——  ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 02-02-2020

Γήπεδο: ΑΕ Κρήνης – ώρα:12.00

Γιατρός:  ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Δ.

ΑΣ Νεάπολης/ ANDRE VIEIRINHA – Νέα Πολιτεία Ευόσμου

Γήπεδο: Δημ. Νεάπολης (πλαστικό) – ώρα:12.00

Γιατρός:  ΓΟΥΛΑΣ Ι.

ΡΕΠΟ:  Κισσός Χορτιάτη

 

Κ15 (2) – Β ΦΑΣΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική)

——————————————-

Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά – Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου

Γήπεδο: Ευκαρπίας – ώρα:09.00

Γιατρός:  ΠΑΠΑΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ.

ΑΕ Ρετζικίου – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ (2)

Γήπεδο: Αγ. Παύλου – ώρα: 12.00

Γιατρός:  ΜΑΡΚΟΥΤΗ ΑΙΚ.

Αίας Ευόσμου – Εθνικός Ευόσμου

Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 09.00

Γιατρός:  ΠΟΛΥΠΑΘΕΛΗ  Ι.

 

Κ15 (2) – Β ΦΑΣΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική)

——————————————-

ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (2) – Νίκη Ευκαρπίας

Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 15.00

Γιατρός:  ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗ Σ.

Εσπερος Τερψιθέας – ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ (1)

Γήπεδο: Ευκαρπίας – ώρα:10.30

Γιατρός:  ΠΑΠΑΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ.

ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου – Δόξα Ελπίδας

Γήπεδο: Αγίου Αθανασίου – ώρα:12.00

Γιατρός:  ΓΚΟΓΚΟΣ Ι.

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ -14 (2006 και νεότεροι)

 

Κ14 – Β ΦΑΣΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)

—————————————

Μπέμπηδες 2000 – Αστέρας Ραιδεστού

Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου – ώρα:09.00

Γιατρός:  ΚΑΤΣΑΦΟΥΡΟΥ Ε.

 

 

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (1) – ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΟ

Γήπεδο: Μεγ. Αλεξάνδρου – ώρα:12.00

Γιατρός:  ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ Α.

Κ14 – Β ΦΑΣΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)

—————————————

Ακαδημίες Μίκρας – Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης

Γήπεδο: ΤΡΙΛΟΦΟΥ (ΠΛ) – ώρα:09.30

Γιατρός:  ΣΠΥΡΙΔΟΥ Μ.

 

Κ14 – Β ΦΑΣΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)

—————————————

Πρωτέας Ευόσμου – Αστέρια

Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα:13.30

Γιατρός:  ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗ Σ.

 

Κ14 – Β ΦΑΣΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)

—————————————

Αξιός Ανατολικού – ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (1)

Γήπεδο: Ανατολικού – ώρα:09.30

Γιατρός:  ΤΣΑΜΑΝΤΟΥΡΙΔΗΣ Ι.

Ομόνοια Σίνδου – ΑΜΣ Νικόπολη

Γήπεδο: Σίνδου ΑΚ (έναντι ΤΕΙ) – ώρα:10.00

Γιατρός:  ΓΚΟΓΚΟΣ Ι.

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ -14 (2)  (2006 και νεότεροι) – ΡΕΠΟ

 

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ -13 (2007 και νεότεροι)

 

Κ13 – 1ος όμιλος(ΡΕΠΟ)

——————————

 

Κ13 – 2ος όμιλος(13η αγωνιστική)

——————————

ΑΕ Ρετζικίου – ΑΚΑΔ.ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ

Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα:10.30

Γιατρός:  ΚΕΛΕΣΙΔΟΥ Μ.

ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ – ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 2015

Γήπεδο: Χορτατζήδων – ώρα:11.30

Γιατρός:  ΚΑΒΟΥΡΑ Κ.

Κεραυνός Αγίου Παύλου – ΑΣ Νεάπολης/ ANDRE VIEIRINHA

Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα:10.30

Γιατρός:  ΜΑΡΚΟΥΤΗ ΑΙΚ.

Αχιλλέας Τριανδρίας – ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΠΡΟ

Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα:09.00

Γιατρός:  ΦΑΝΤΙΔΟΥ Μ.

ΠΑΟ Διοικητηρίου – ΑΛΗΘΙΝΗ ΟΜΑΔΑ

Γήπεδο: Μίκρας ΕΠΣΜ-  ώρα:09.00

Γιατρός:  ΤΖΙΟΛΑ ΑΙΚ.

 

Κ13 – 3ος όμιλος(13η αγωνιστική)

——————————

Εσπερος Τερψιθέας – Φοίνικας Πολίχνης

Γήπεδο: Ευκαρπίας – ώρα: 13.30

Γιατρός:  ΠΑΠΑΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ.

Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου – ΑΘΛ.ΑΚΑΔ.ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) – ώρα:12.00

 

Ελπίδες Ηλιούπολης – ΕΛΠΙΔΕΣ/ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ    ——– ΑΝΑΒΟΛΗ

 

ΑΚΑΔ.Γ.ΚΟΥΔΑΣ – ΔΑΣ Ωραιοκάστρου

Γήπεδο: Δημ. Νεάπολης (πλαστικό) – ώρα:09.00

Γιατρός:  ΓΟΥΛΑΣ Ι.

ΑΕ Φιλύρου – ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2007 (2)

Γήπεδο: Φιλύρου – ώρα:10.00

Γιατρός:  ΠΑΠΑΛΕΤΣΙΟΣ Α.

 

Κ13 – 4ος όμιλος(ΡΕΠΟ)

——————————

 

 

Κ13 – 5ος όμιλος(13η αγωνιστική)

——————————

Αγροτικός Αστέρας – Δόξα Ελπίδας

Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα:16.30

Γιατρός:  ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗ Σ.

ΠΑΟ Κουφαλίων – ΑΘΛ.ΑΚΑΔ.ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ——– 3 – 0 α/α

 

ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (1) – Αστέρας Αμπελοκήπων    ——  ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 02-02-2020

Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα:15.00

Γιατρός:  ΤΖΙΩΤΖΙΟΥ Χ.

Μακεδονικός – ΑΕ Ευόσμου

Γήπεδο: Δημ. Νεάπολης (πλαστικό) – ώρα:15.00

Γιατρός:  ΑΝΕΣΤΙΑΔΟΥ Ε.

Αίολος Ευόσμου 2014/ ACADEMICA – Νίκη Ευκαρπίας

Γήπεδο: Νικόπολης – ώρα:09.00

Γιατρός:  ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν.

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ -12 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (2007 και νεότερες)

 

Κ12 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ(8η αγωνιστική)

—————————

Αρης Θεσσαλονίκης – ΑΟ ΛΕΟΝΤΕΣ

Γήπεδο:LOVE FOOTBALL – ώρα: 15.00

 

Εθνικός Μετεώρων – Κισσός Χορτιάτη

Γήπεδο:LOVE FOOTBALL – ώρα: 14.00

 

Αγροτικός Αστέρας – ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ

Γήπεδο:LOVE FOOTBALL – ώρα:14.00

ΡΕΠΟ: ΠΑΣ ΑΡΣΑΚΛΗ

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ- 8 (2012 και νεότεροι)

 

Κ8 – ΟΜΙΛΟΣ ΣΑΒΒΑΤΟ Α.Κ. ΤΖΙΟΛΑ (11η αγωνιστική)

Ήφαιστος Θέρμης (3) – Θρίαμβος Ταγαράδων

 Ώρα: 10.00 Γήπεδο: 1

 

Πρότυπα Εκπαιδευτήρια – Θερμαϊκός Θέρμης

 Ώρα: 11.00 Γήπεδο: 1

 

ΑΟ Καρδίας – Ήφαιστος Θέρμης (1)

 Ώρα: 12.00 Γήπεδο: 1

ΡΕΠΟ: ΑΕ Κρήνης (2)

 

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ- 7 (2013 και νεότεροι)

 

Κ7 – ΟΜΙΛΟΣ ΣΑΒΒΑΤΟ Α.Κ. ΤΖΙΟΛΑ (11η αγωνιστική)

Απόλλων Κ. Σχολαρίου – Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη

Ώρα: 10.00 Γήπεδο: 2

 

Πρότυπα Εκπαιδευτήρια (1) – Αετός Βασιλικών

Ώρα: 11.00 Γήπεδο: 2

 

Θερμαϊκός Θέρμης – Πρότυπα Εκπαιδευτήρια (2)

 Ώρα: 12.00 Γήπεδο: 2

 

Μαντουλίδης – ΑΕ Κρήνης

Ώρα: 13.00 Γήπεδο: 1

 

ΑΟ Καρδίας – Ήφαιστος Θέρμης

Ώρα: 13.00 Γήπεδο:2

 

ΡΕΠΟ: Απόλλων Καλαμαριάς

 

 

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ  ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΥΠΟΔΟΜΩΝ

ΚΥΡΙΑΚΗ 02 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2020

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-10 (2010 και νεότεροι)

Κ10 – ΟΜΙΛΟΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ  (9η αγωνιστική )  Γήπεδο: ΣΙΝΔΟΥ

ΑΕ ΝΕΩΝ ΣΙΝΔΟΥ (1) – Αξιός Ανατολικού:  –ώρα:11.30

 

ΑΕ ΝΕΩΝ ΣΙΝΔΟΥ (2) – Ολυμπιακός Κυμίνων:  – ώρα:12.30

 

ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου – Ακαδημία Οι Αετοί:  – ώρα:12.30

 

ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ ΗΜΑΘΙΑΣ – ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ (2):  – ώρα:11.30

ΡΕΠΟ:   ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ (1)

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-9 (2011 και νεότεροι)

Κ9 – ΟΜΙΛΟΣ Α.Κ.  ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ  (11η αγωνιστική)

Παύλος Μελάς – Εθνικός Ευόσμου:  – ώρα:12.00

 

ΑΜΣ Νικόπολη – Αίας Ευόσμου:  – ώρα:13.00

 

ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ – ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ:  – ώρα:10.00

 

ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ (ANDRE VIEIRINHIA) – ΑΕ Ευόσμου:- ώρα: 10.00

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ- 8 (2012 και νεότεροι)

Κ8 – ΟΜΙΛΟΣ Α.Κ.  ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ (11η αγωνιστική)

Παύλος Μελάς – ΑΕ Ευόσμου:  – ώρα:11.00

 

ΑΜΣ Νικόπολη – ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ:  – ώρα:12.00

 

Εθνικός Ευόσμου – Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου:  – ώρα:11.00

 

ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ (ANDRE VIEIRINHIA) – ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ:  – ώρα:11.00

,

Κ8 – ΟΜΙΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΗ Α.Κ. ΤΖΙΟΛΑ (11η αγωνιστική)

Ήφαιστος Θέρμης (2) – Ολυμπιακός Θεσ/νίκης

 Ώρα: 10.30 Γήπεδο: 1

 

Cosmos  Μουδανίων – Μπέμπηδες 2000

 Ώρα: 11.30 Γήπεδο: 1

 

Αναγέννηση Ν. Ρυσίου – Αετός Βασιλικών

 Ώρα: 12.30 Γήπεδο: 2

 

Απόλλων Καλαμαριάς – Μαντουλίδης

Ώρα: 12.30 Γήπεδο: 1

Δείτε Επίσης

Scroll Up