Απώλειες για τους πρωτοπόρους της ΕΠΣ Σερρών

Συντάκτης: Share:

Τις πρώτες ήττες γνώρισαν το Σάββατο στην ΕΠΣ Σερρών  και στην Επίλεκτη κατηγορία ο Εθνικός Σιδηροκάστου και η Δόξα Λιθότοπου.

Αναλυτικά τα αποτελέσματα

ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

 5η αγωνιστική

ΑΜΜΟΥΔΙΑ – ΛΙΘΟΤΟΠΟΣ                                     2 – 1

ΣΚΟΡΕΡ: 20΄ Βούλιος, 75΄ Κατσαούνης   /   65΄ Ζώβληκας

SERRES 1800 – ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟ                        1 – 0

ΣΚΟΡΕΡ: 70΄(πεν)  Βασιλειάδης

ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ – ΠΡΩΤΗ                                            2 – 3

ΣΚΟΡΕΡ: 20΄- 55΄ Τσιακμάκης    /  60΄- 85΄ Αγγελακάς, 90΄+  Ζαγκλιβέρης

ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ – ΣΚΟΤΟΥΣΣΑ                                1 – 0

ΣΚΟΡΕΡ: 70΄ Καλαϊτζίδης

 

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  5η αγωνιστική

ΡΟΔΟΠΟΛΗ – ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟ                         5 – 3

ΣΚΟΡΕΡ: 20΄ Καλαής, 35΄- 60΄Βακάλοφ, 50΄Κουθουρίδης, 75΄ Δημητριάδης   /  35΄ Χαβαλές, 60΄ Τουρνάς, 78΄ Μπακάλης

ΝΕΑ ΤΥΡΟΛΟΗ – ΧΡΙΣΤΟΣ                             3 – 4

ΣΚΟΡΕΡ: 4΄- 88΄  Πατραλέξης, 10΄ Μαστορίδης  / 30΄- 55΄ Κιουτσιούκης , 70΄ Σιώης, 80΄ Μπαρμπούτης

 

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  1η αγωνιστική

ΚΑΛΑ ΔΕΝΔΡΑ – ΙΩΝΙΚΟΣ                         3 – 1

ΣΚΟΡΕΡ: 5΄ Χερχελετζής , 50΄ Μουσικάκης, 75΄ Παπαδόπουλος   /  85΄ Τσολακούδης

 

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  1η αγωνιστική

ΚΟΡΜΙΣΤΑ – ΟΙΝΟΥΣΑ                              2 – 3

ΣΚΟΡΕΡ: 5΄ Τσιατσιάρης, 20΄ Χατζηιορδανίδης   /  30΄ Καλαϊτζής, 70΄ Γιαμουρίδης, 75΄ Φάκης

ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΑ – ΝΕΟ ΣΟΥΛΙ               3 – 0

ΣΚΟΡΕΡ: 25΄ Μαντζιάρης, 35΄ Χαρπαντίδης, 55΄ Παπαϊωάννου

 

ΨΥΧΙΚΟ – ΜΟΝΟΒΡΥΣΗ                           0 – 5

ΣΚΟΡΕΡ:  4΄- 25΄- 60΄ Καραμβαλάσης, 50΄ Κιοφετζής , 55΄ Ράδος

Κυριακή    13/  10 / 2019        ώρα  16.00

ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  5η αγωνιστική

ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ – ΑΝΩ ΠΟΡΡΟΪΑ

Α.Ε. ΧΡΥΣΟΥ – ΝΕΟΧΩΡΙ

 

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 

Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  5η αγωνιστική

ΚΕΡΚΙΝΗ – ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ

ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ – ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ

ΝΕΟ ΠΕΤΡΙΤΣΙ – ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

 Β΄ ΟΜΙΛΟΣ

 5η αγωνιστική

ΝΕΑ ΖΙΧΝΗ – ΝΙΓΡΙΤΑ 2018

ΔΡΑΒΗΣΚΟΣ – ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ

ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ – ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ

ΗΡΑΚΛΗΣ – ΠΗΓΑΣΟΣ

ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ – ΕΜΜ. ΠΑΠΑΣ

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  1η αγωνιστική

 

ΒΥΡΩΝΕΙΑ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΕΡ.

ΣΤΡΥΜΟΝΙΚΟ – ΠΟΣ 2000

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ – ΗΡΑΚΛΕΙΑ   ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

 Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  1η αγωνιστική

ΒΙΣΑΛΤΙΑΚΟΣ/ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ

Πηγή: serressport.gr

Δείτε Επίσης

Scroll Up