Β1 & Β2 ΕΠΣ Δράμας: Τα αποτελέσματα της 4ης αγωνιστικής και οι βαθμολογίες

Συντάκτης: Share:
Β1 & Β2 ΕΠΣ Δράμας: Τα αποτελέσματα της 4ης αγωνιστικής και οι βαθμολογίες

Τα αποτελέσματα της 4ης αγωνιστικής και οι βαθμολογίες της Β1 & Β2 ΕΠΣΔράμας έχουν ως εξής:

 

Β1

ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΗΣ 4ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ-ΑΡΗΣ ΦΤΕΛΙΑΣ     1-7

ΠΑΟ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ-ΔΟΞΑ «ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ»            0-3 α.α.

ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΝΕΡΟΦΡΑΚΤΗΣ       2-1

ΑΠΟΛΛΩΝ Ν.ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΣ-Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ             3-4

ΑΡΗΣ ΜΙΚΡΟΧΩΡΙΟΥ-ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΩΝΑ 2-1

ΓΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΡΑΜΑΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΔΡΙΑΝΗΣ        2-4

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 12          17-5

ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ             10          12-5

ΑΡΗΣ ΦΤΕΛΙΑΣ 8            14-5

ΔΟΞΑ «ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ»   7            8-3

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΔΡΙΑΝΗΣ      6            8-9

ΑΡΗΣ ΜΙΚΡΟΧΩΡΙΟΥ      6            8-10

ΓΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΡΑΜΑΣ   5            10-11

ΑΠΟΛΛΩΝ Ν.ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΣ            4            9-9

ΑΠΟΛΛΩΝ ΝΕΡΟΦΡΑΚΤΗΣ          3            8-13

ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΩΝΑ          2            7-9

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ     1            4-17

ΠΑΟ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ          -1           0-9

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ   (5η)

ΑΡΗΣ ΦΤΕΛΙΑΣ-ΔΟΞΑ «ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ»

ΑΠΟΛΛΩΝ ΝΕΡΟΦΡΑΚΤΗΣ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ

Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ-ΠΑΟ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ

ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΩΝΑ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ

ΓΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΡΑΜΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ Ν.ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΣ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΔΡΙΑΝΗΣ-ΑΡΗΣ ΜΙΚΡΟΧΩΡΙΟΥ

 

Β2

ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΗΣ 4ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ

ΑΕΤΟΙ ΛΕΥΚΟΓΕΙΩΝ-Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ            0-3         α.α.

ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ-ΔΟΞΑ Κ.ΒΡΟΝΤΟΥΣ                            5-0

Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ-ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ             2-0

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ       2-3

ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΛΕΙΣΟΥΡΑΣ-ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ Β’    0-2

ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ-ΕΛΠΙΔΑ Κ.ΑΓΡΟΥ  3-2

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ              12          19-0

ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ 12          13-2

ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ    12          12-6

ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ      10          22-2

ΔΟΞΑ Κ.ΒΡΟΝΤΟΥΣ         6            5-7

ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ              3            7-8

Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ      3            4-8

ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ Β’        3            5-9

ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΛΕΙΣΟΥΡΑΣ            3            5-16

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ       1            5-9

ΕΛΠΙΔΑ Κ.ΑΓΡΟΥ             0            3-24

ΑΕΤΟΙ ΛΕΥΚΟΓΕΙΩΝ        -2           0-9

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ   (5η)

Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ-ΔΟΞΑ Κ.ΒΡΟΝΤΟΥΣ

ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ-ΑΕΤΟΙ ΛΕΥΚΟΓΕΙΩΝ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ-ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ

ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ Β’-Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ

ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ-ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ

ΕΛΠΙΔΑ Κ.ΑΓΡΟΥ-ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΛΕΙΣΟΥΡΑΣ

Πηγή:sportdrama.gr

Scroll Up