Εύκολο απόγευμα αναμένεται για Κοζάνη και Εορδαϊκό στην ΕΠΣ Κοζάνης

Συντάκτης: Share:
Ανακοινώθηκαν από την Επιτροπή διαιτησίας ΕΠΣ Κοζάνης  οι διαιτητές της 8ης αγωνιστικής στην  Α’ κατηγορία και της 7ης αγωνιστικής σε  Β’ κατηγορία (1ο και 2ο όμιλο) ΕΠΣ Κοζάνης.

Τα παιχνίδια θα ξεκινήσουν στις 3.00μ.μ. εκτός του παιχνιδιού Ελπίδες ΑΕ Κοζάνης – Αναγέννηση Λιβαδερού όπου είναι προγραμματισμένο να διεξαχθεί στις 11.00 το πρωί.

Το παιχνίδι ΑΟ Κρόκος – Άνω Κώμη θα διεξαχθεί την Κυριακή 10/11 αντί του Σαββάτου

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 09.11.2019

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)

—————————————–

ΑΚΑΔ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΕΡΟΥ

Γήπεδο:ΗΡΑΚΛΗ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ Ώρα:15.00

Διαιτησία: ΚΑΡΑΤΕΡΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ-ΣΑΚΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ

ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ – ΒΕΡΜΙΟ ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ

Γήπεδο:Δ.Α.Κ. ΚΟΖΑΝΗΣ Ώρα:15.00

Διαιτησία: ΔΕΛΗΖΗΣΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ-ΣΥΚΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ-ΒΑΡΔΙΑΜΠΑΣΗ ΖΟΥΜΠΟΥΛΙΑ

 

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ – Μ ΑΛΕΞ ΧΑΡΑΥΓΗΣ

Γήπεδο:ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ Ώρα:15.00

Διαιτησία: ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΠΑΝΥΤΣΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

 

ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΑΚΑΔ ΠΟΔ – ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ

Γήπεδο:ΔΗΜ. ΠΤΟΛ/ΔΑΣ Ώρα:15.00

Διαιτησία: ΖΟΥΓΡΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ-ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ-ΑΡΣΕΝΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ

 

ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ

Γήπεδο:ΝΕΑΠΟΛΗΣ Ώρα:15.00

Διαιτησία: ΣΠΥΡΙΑΔΗΣ ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ-ΜΠΑΛΙΑΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΒΟΓΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ

 

ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ – Α.Μ.Σ. ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ

Γήπεδο:ΛΕΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Ώρα:15.00

Διαιτησία: ΤΣΙΜΕΝΤΕΡΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ-ΤΖΙΟΥΒΑΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ-ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

 

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(7η αγωνιστική)

—————————————————–

ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ – ΔΑΦΝΗ ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ

Γήπεδο:ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ Ώρα:15.00

Διαιτησία: ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΟΣ-ΤΣΑΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ-ΒΑΜΒΑΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

 

ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ – ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΙΑΣ

Γήπεδο:ΔΡΕΠΑΝΟΥ Ώρα:15.00

Διαιτησία: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ- ΠΡΑΧΑΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ-ΜΠΑΚΑΤΑΡΗ ΧΡΥΣΗ

 

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 10.11.2019

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)

—————————————–

ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ – ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ

Γήπεδο:ΑΙΑΝΗΣ Ώρα:15.00

Διαιτησία: ΣΟΥΛΙΔΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ-ΤΖΙΟΥΒΑΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ- ΠΡΑΧΑΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

 

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(7η αγωνιστική)

—————————————————–

ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ – ΑΕ ΑΝΩ ΚΩΜΗ

Γήπεδο:ΚΡΟΚΟΥ Ώρα:15.00

Διαιτησία: ΔΕΛΗΖΗΣΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ-ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

 

Μ.ΑΛΕΞ.ΛΕΥΚΟΠΗΓΗΣ – ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ

Γήπεδο:ΡΟΔΙΑΝΗΣ Ώρα:15.00

Διαιτησία: ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΞΕΝΟΦΩΝ-ΜΠΑΚΑΤΑΡΗ ΧΡΥΣΗ-ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

 

Α.Ε.Κ. ΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ – ΚΗΠΟΥ- ΣΠΑΡΤΟΥ – ΑΣΤΡΑΠΗ ΚΛΕΙΤΟΥ

Γήπεδο:ΠΡΩΤΟΧΩΡΙΟΥ Ώρα:15.00

Διαιτησία: ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΠΑΝΥΤΣΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΣΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

 

ΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ – ΠΡΟΟΔΟΣ ΜΕΤΑΞΑ

Γήπεδο:ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ Ώρα:15.00

Διαιτησία: ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ-ΣΥΚΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ-ΒΑΡΔΙΑΜΠΑΣΗ ΖΟΥΜΠΟΥΛΙΑ

 

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΓΙΛΟΥ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΠΡΩΤΟΧΩΡΙΟΥ

Γήπεδο:ΑΡΓΙΛΟΥ Ώρα:15.00

Διαιτησία: ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ-ΠΑΠΑΦΙΛΙΠΠΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

 

ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ

Γήπεδο:ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟ ΚΟΖΑΝΗΣ Ώρα:11.00

Διαιτησία: ΣΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ-ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΣΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

 

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(7η αγωνιστική)

—————————————————–

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΡΑΤΥΡΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ

Γήπεδο:ΕΡΑΤΥΡΑΣ Ώρα:15.00

Διαιτησία: ΣΑΒΒΟΥΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ-ΠΑΠΑΓΕΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

 

ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ – ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΑΣΤΡΟΥ

Γήπεδο:ΛΙΑΠΕΙΟ ΚΟΙΛΩΝ Ώρα:15.00

Διαιτησία: ΤΣΑΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ- ΤΣΙΟΤΣΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

 

ΚΟΖΑΝΗ 2004 – Μ ΑΛΕΞ ΑΡΔΑΣΣΑΣ

Γήπεδο:Ν. ΝΙΚΟΠΟΛΗΣ Ώρα:15.00

Διαιτησία: ΖΟΥΓΡΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ-ΠΕΛΕΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-ΣΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

 

ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ – ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ

Γήπεδο:ΠΕΡΔΙΚΚΑ Ώρα:15.00

 

Διαιτησία: ΚΑΡΑΤΕΡΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΚΑΝΔΥΛΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ- ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ

Πηγή:Matiesstasport.blogspot.com

Δείτε Επίσης

Scroll Up