Η ΑΕ Αμπελοκήπων πρωτοπορεί στην Δράμα

Συντάκτης: Share:
Η ΑΕ Αμπελοκήπων πρωτοπορεί στην Δράμα

Στην ΕΠΣ Δράμας η ΑΕ Αμπελοκήπων προηγείται στον βαθμολογικό πίνακα της Α΄Κατηγορίας

 

Αναλυτικά τα αποτελέσματα της 9ης αγωνιστικής:

Η ΑΕ Αμπελοκήπων πρωτοπορεί στην Δράμα

ΑΕ ΚΑΛΗΣ ΒΡΥΣΗΣ-ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ       2-2

 

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ-ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ       0-0

 

Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ-ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ    1-0

 

ΑΕ ΚΥΡΓΙΩΝ-ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ    3-0

 

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ-ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ       2-7

 

ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ-ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ             5-0

 

ΑΕ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ-ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ     1-2

 

 

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

 

ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ       23          28-6

 

ΑΕ ΚΥΡΓΙΩΝ        20          14-3

 

Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ         18          14-6

 

ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ           16          26-14

 

ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ 16          15-10

 

ΑΕ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ          15          23-14

 

ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ         13          20-17

 

ΑΕ Κ.ΒΡΥΣΗΣ      12          14-16

 

ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ           11          12-11

 

ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ            10          15-15

 

ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ      8            7-19

 

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ              7            10-26

 

ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ        2            6-25

 

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ 2            3-25

 

 

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ    (10η)

 

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ-ΑΕ ΚΥΡΓΙΩΝ

 

ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ-ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

 

ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ-ΑΕ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ

 

ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ-ΑΕ Κ.ΒΡΥΣΗΣ

 

ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ

 

ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ-ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ

 

ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ-Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ

 

 

Β1

 

ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΩΝΑ-ΑΡΗΣ ΦΤΕΛΙΑΣ           4-3

 

Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ-ΓΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΡΑΜΑΣ    6-1

 

ΑΠΟΛΛΩΝ ΝΕΡΟΦΡΑΚΤΗΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΔΡΙΑΝΗΣ               4-1

 

ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ-ΑΡΗΣ ΜΙΚΡΟΧΩΡΙΟΥ            5-1

 

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝ Ν.ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΣ               0-3

 

ΠΑΟ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ                      0-3

 

 

 

 

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

 

Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 24          28-6

 

ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ             16          20-15

 

ΔΟΞΑ «ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ»   15          18-7

 

ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΩΝΑ          14          25-16

 

ΑΠΟΛΛΩΝ Ν.ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΣ            13          20-13

 

ΑΡΗΣ ΦΤΕΛΙΑΣ 12          22-14

 

ΓΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΡΑΜΑΣ   12          18-20

 

ΑΡΗΣ ΜΙΚΡΟΧΩΡΙΟΥ      12          15-20

 

ΑΠΟΛΛΩΝ ΝΕΡΟΦΡΑΚΤΗΣ          9            21-24

 

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΔΡΙΑΝΗΣ      9            14-17

 

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ     1            4-29

 

ΠΑΟ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ          -1           0-24

 

 

 

 

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ    (9η)

 

ΑΡΗΣ ΦΤΕΛΙΑΣ-ΓΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΡΑΜΑΣ

 

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΔΡΙΑΝΗΣ-ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΩΝΑ

 

ΑΡΗΣ ΜΙΚΡΟΧΩΡΙΟΥ-Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

 

ΑΠΟΛΛΩΝ Ν.ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΝΕΡΟΦΡΑΚΤΗΣ

 

ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ-ΔΟΞΑ «ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ»

 

ΠΑΟ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ

 

Β2

 

ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ Β’-Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ            1-3

 

ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ-ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ     1-1

 

ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ-ΕΛΠΙΔΑ Κ.ΑΓΡΟΥ            2-1

 

ΔΟΞΑ Κ.ΒΡΟΝΤΟΥΣ-ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΛΕΙΣΟΥΡΑΣ     2-3

 

ΑΕΤΟΙ ΛΕΥΚΟΓΕΙΩΝ-ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ             0-3

 

ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ-Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ     2-2

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

 

ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ 22          21-5

 

Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ              19          31-3

 

ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ    18          18-9

 

Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ      15          18-13

 

ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ      13          26-8

 

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ       9            15-11

 

ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ              9            13-14

 

ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ Β’        9            12-16

 

ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΛΕΙΣΟΥΡΑΣ            9            13-23

 

ΔΟΞΑ Κ.ΒΡΟΝΤΟΥΣ         6            10-27

 

ΕΛΠΙΔΑ Κ.ΑΓΡΟΥ             4            11-35

 

ΑΕΤΟΙ ΛΕΥΚΟΓΕΙΩΝ        -2           0-24

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ   (9η)

 

Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ-ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ

 

ΕΛΠΙΔΑ Κ.ΑΓΡΟΥ-ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ Β

 

ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΛΕΙΣΟΥΡΑΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ

 

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ-ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ

 

Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ-ΔΟΞΑ Κ.ΒΡΟΝΤΟΥΣ

 

ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ-ΑΕΤΟΙ ΛΕΥΚΟΓΕΙΩΝ

Πηγή:sportdrama.gr

Scroll Up