Οι αγώνες και τα αποτελέσματα της Β΄ κατηγορίας ΕΠΣ Δράμας

Συντάκτης: Share:
Οι αγώνες και τα αποτελέσματα της Β΄ κατηγορίας ΕΠΣ Δράμας

 Στους αγώνες της Β΄ κατηγορίας  της ΕΠΣ Δράμας σημειώθηκαν τα εξής αποτελέσματα:

 

Β1

 

Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ              2-0

 

ΑΠΟΛΛΩΝ ΝΕΡΟΦΡΑΚΤΗΣ-ΠΑΟ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ    3-0α.α.

 

ΔΟΞΑ «ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ»-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ      3-0α.α.

 

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΔΡΙΑΝΗΣ-ΑΡΗΣ ΦΤΕΛΙΑΣ       δ.δ.

 

ΓΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΡΑΜΑΣ-ΑΡΗΣ ΜΙΚΡΟΧΩΡΙΟΥ        1-2

 

ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΩΝΑ-ΑΠΟΛΛΩΝ Ν.ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΣ      4-0

 

 

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

 

Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 28          33-9

 

ΔΟΞΑ «ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ»   21          25-8

 

ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΩΝΑ          18          32-19

 

ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ             16          21-21

 

ΑΡΗΣ ΜΙΚΡΟΧΩΡΙΟΥ      16          20-24

 

ΑΠΟΛΛΩΝ ΝΕΡΟΦΡΑΚΤΗΣ          15          25-24

 

ΓΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΡΑΜΑΣ   15          24-23

 

ΑΠΟΛΛΩΝ Ν.ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΣ            13          20-18

 

ΑΡΗΣ ΦΤΕΛΙΑΣ 12          23-19

 

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΔΡΙΑΝΗΣ      10          17-20

 

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ     1            4-32

 

ΠΑΟ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ          -1           0-27

 

 

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ    (11η)

 

ΑΡΗΣ ΜΙΚΡΟΧΩΡΙΟΥ-ΑΡΗΣ ΦΤΕΛΙΑΣ

 

ΑΠΟΛΛΩΝ Ν.ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΔΡΙΑΝΗΣ

 

ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ-ΓΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΡΑΜΑΣ

 

ΠΑΟ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ-ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΩΝΑ

 

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ-Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

 

ΔΟΞΑ «ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ»-ΑΠΟΛΛΩΝ ΝΕΡΟΦΡΑΚΤΗΣ

 

 

 

 

 

Β2

 

ΕΛΠΙΔΑ Κ.ΑΓΡΟΥ-Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ   3-4

 

ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ-ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΛΕΙΣΟΥΡΑΣ 4-0

 

ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ Β’-ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ             3-0

 

ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ-Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ               1-1

 

ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ-ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ     0-2

 

ΔΟΞΑ Κ.ΒΡΟΝΤΟΥΣ-ΑΕΤΟΙ ΛΕΥΚΟΓΕΙΩΝ 3-0  α.α.

 

 

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

 

ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ 26          25-7

 

Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ              23          40-4

 

ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ    22          22-9

 

ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ      19          31-8

 

Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ      19          22-16

 

ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ Β’        15          18-18

 

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ       10          17-16

 

ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΛΕΙΣΟΥΡΑΣ            9            14-30

 

ΔΟΞΑ Κ.ΒΡΟΝΤΟΥΣ         9            13-35

 

ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ              7            13-17

 

ΕΛΠΙΔΑ Κ.ΑΓΡΟΥ             4            15-40

 

ΑΕΤΟΙ ΛΕΥΚΟΓΕΙΩΝ        -2           0-30

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ    (11η)

ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΛΕΙΣΟΥΡΑΣ-Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ-ΕΛΠΙΔΑ Κ.ΑΓΡΟΥ

Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ-ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ

ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ-ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ Β’

ΑΕΤΟΙ ΛΕΥΚΟΓΕΙΩΝ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ

ΔΟΞΑ Κ.ΒΡΟΝΤΟΥΣ-ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ

 

 

 

 

Scroll Up