Οι διαιτητές των αγώνων ΕΠΣ Πέλλας του Σαββατοκύριακου (24-25/10) και Τετάρτης (28/10)

Συντάκτης: Share:
Οι διαιτητές των αγώνων ΕΠΣ Πέλλας του Σαββατοκύριακου (24-25/10) και Τετάρτης (28/10)

Συνεχίζονται το Σαββατοκύριακο οι αγώνες της ΕΠΣ Πέλλας στην Α1 και Β κατηγορία.

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές:

 

 

 

ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ – ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ
ΠΡΑΚΤΙΚΟ ΣΥΝΕΔΡΙΑΣΗΣ  22-10-2020
ΟΡΙΣΜΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ 24/25/28-10-2020
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ   ΚΑΤ. ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΒΟΗΘ. ΔΙΑΙΤ. ΒΟΗΘ. ΔΙΑΙΤ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 24-10-2020
ΚΛΕΙΣΟΧΩΡΙΟΥ 15.30 ΕΛΠΙΔΑ Ε ΔΩΡΟΘΕΑ Α1 ΔΑΡΓΙΝΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΟΓΛΟΥ ΜΠΕΤΤΑΣ ΒΥΡΩΖΗΣ
ΡΙΖΑΡΙΟΥ 15.30 ΡΙΖΑΡΙ ΣΩΣΑΝΔΡΑ Α1 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΑΤΖΑΣ ΓΚΟΓΚΟΣ ΓΕΡΟΒΑΣΙΛΗΣ
ΑΓΡΑ 15.30 ΝΗΣΙ ΚΕΡΑΣΙΑ Α1 ΡΑΜΠΟΥΣΗΣ ΚΟΥΠΑΡΑΝΗ ΒΛΑΔΙΚΑΣ ΣΗΠΑΚΗΣ
ΑΞΟΥ 15.30 ΑΞΟΣ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑ Α1 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΑΡΕΣΤΗΣ ΠΑΡΟΥΤΟΓΛΟΥ ΚΑΡΑΝΤΩΝΗΣ
ΠΕΛΛΑΣ 15.30 ΠΕΛΛΑ ΜΕΛΙΣΣΙ Α1 ΓΙΟΥΜΑΤΖΙΔΗΣ ΣΙΠΚΑΣ Ι ΤΣΑΛΚΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ
Π ΗΛΙΑ 15.30 Π ΗΛΙΑΣ ΚΑΛΗ Α1ος ΑΡΓΥΡΟΣ ΑΔΡΑΜΑΝΗΣ ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΙΤΣΚΟΣ
ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ 15.30 ΑΡΑΒΗΣΣΟΣ ΚΑΛΥΒΙΑ Α2ος ΤΑΓΚΑΛΙΔΗΣ ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ  Σ. ΒΕΛΚΟΣ  
ΞΙΦΙΑΝΗΣ 15.30 ΞΙΦΙΑΝΗ ΑΡΝΙΣΣΑ Β1 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Κ ΧΑΤΖΗΛΙΟΝΤΑΣ ΣΙΩΝΗ Μ  
ΤΣΑΚΩΝ 15.30 ΤΣΑΚΟΙ ΕΘΝΙΚΟΣ Α Β1 ΖΙΩΓΛΗΣ ΜΗΤΩΝΑΣ ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ  
Ν ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ 15.30 Ν ΜΥΛΟΤΟΠΟΣ Α ΛΟΥΚΑΣ Β2 ΛΑΜΠΡΙΔΗΣ ΣΤΑΜΑΝΙΚΗ ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ Δ  
ΠΕΤΡΙΑΣ 15.30 ΠΕΤΡΙΑ ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 ΚΒ Β2 ΖΓΟΥΡΟΣ ΚΕΣΙΣΟΓΛΟΥ  Κ. ΔΙΝΑΚΗΣ  
                 
ΚΥΡΙΑΚΗ 25-10-2020
ΠΡΟΜΑΧΩΝ 15.30 ΠΡΟΜΑΧΟΙ ΑΨΑΛΟΣ Α1 ΤΑΓΚΑΛΙΔΗΣ ΣΤΑΜΑΝΙΚΗ ΓΚΟΓΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ
ΛΙΠΑΡΟΥ 15.30 ΛΙΠΑΡΟ ΔΑΜΙΑΝΟ Α1 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΤΖΗΛΙΟΝΤΑΣ ΤΣΑΛΚΑΝΗΣ ΚΑΡΑΚΕΛΙΔΗΣ
ΜΑΝΔΑΛΟΥ 15.30 ΜΑΝΔΑΛΟ ΓΑΛΑΤΑΔΕΣ Α1 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Κ ΣΙΠΚΑΣ ΣΙΩΝΗ Μ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ
ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ 15.30 ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΣ Α1ος ΡΑΜΠΟΥΣΗΣ ΣΑΜΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ  
ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 15.30 ΛΟΥΤΡΑΚΙ ΛΥΚΟΣΤΟΜΟ Α1ος ΖΓΟΥΡΟΣ ΒΛΑΔΙΚΑΣ ΔΙΝΑΚΗΣ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙΔΗΣ
ΡΙΖΟΧΩΡΙΟΥ 15.30 ΡΙΖΟΧΩΡΙ ΟΡΜΑ Α1ος ΔΑΡΓΙΝΙΔΗΣ ΚΕΣΙΣΟΓΛΟΥ  Γ. ΑΜΑΞΟΠΟΥΛΟΥ  
ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ 15.30 ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙ Α2ος ΚΑΤΕΡΙΑΔΗΣ ΜΙΧΑΛΟΓΛΟΥ ΜΠΕΤΤΑΣ  
ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ 15.30 ΑΜΠΕΛΕΙΕΣ ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ Α2ος ΖΙΩΓΛΗΣ ΚΑΡΑΤΖΑΣ ΓΑΡΓΑΛΑΣ  
ΠΕΝΤΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 15.30 ΑΘΥΡΑ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟ Α2ος ΜΠΟΥΡΛΟΥΤΣΚΙ ΚΟΥΠΑΡΑΝΗ ΜΗΤΩΝΑΣ  
ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΝΩΝ 15.30 ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΝΑ ΕΛΠΙΔΕΣ Π Β1 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Η ΛΙΑΒΑΣ  
ΔΥΤΙΚΟΥ 15.30 ΔΥΤΙΚΟ ΦΙΛΙΠΠΟΣ Γ Β2 ΛΑΜΠΡΙΔΗΣ ΠΑΡΟΥΤΟΓΛΟΥ ΒΕΛΚΟΣ  
                 
ΤΕΤΑΡΤΗ 28-10-2020
ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ 15.00 ΚΑΛΗ ΓΑΛΑΤΑΔΕΣ Κ ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΙΠΚΑΣ ΔΕΛΛΙΟΣ  
ΚΕΡΑΣΙΑΣ 15.30 ΚΕΡΑΣΙΑ ΟΡΜΑ Κ ΓΙΟΥΜΑΤΖΙΔΗΣ ΑΡΕΣΤΗΣ ΑΛΑΤΖΑΣ  
ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ 15.30 ΛΥΚΟΣΤΟΜΟ ΕΛΠΙΔΕΣ Π Κ ΛΑΜΠΡΙΔΗΣ ΚΕΣΙΣΟΓΛΟΥ Γ ΤΣΑΛΚΑΝΗΣ  
ΚΛΕΙΣΟΧΩΡΙΟΥ 15.30 ΕΛΠΙΔΑ Ε ΚΑΛΥΒΙΑ Κ ΚΑΤΕΡΙΑΔΗΣ ΜΠΕΤΤΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Η  
ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ 15.30 ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙ ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΝΑ Κ ΒΑΜΒΑΚΑΣ Κ ΑΜΑΞΟΠΟΥΛΟΥ ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ Δ  
ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ 15.30 ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑ ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ Κ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ Σ  
ΛΕΠΤΙΟΚΑΡΙΑΣ 15.30 ΛΕΠΤΟΚΑΡΙΑ ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 ΚΒ Κ ΡΑΜΠΟΥΣΗΣ ΖΙΩΓΛΗΣ ΜΗΤΩΝΑΣ  
ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΔ/ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ
Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ                                                 ΤΑ ΜΕΛΗ
ΚΑΡΑΚΕΛΙΔΗΣ ΔΑΜΙΑΝΟΣ ΙΤΣΚΟΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

 

 

 

 

 

Scroll Up