Τα αποτελέσματα και οι βασθμολογίες στην ΕΠΣ Χαλκιδικής

Συντάκτης: Share:

Στους αγώνες της ΕΠΣ Χαλκιδικής σημειώθηκαν τα εξής αποτελέσματα:

 

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

Αποτελέσματα 11ης Αγωνιστικής

Π. Ο. Μουδανιών – Α. Ο. Σάρτης 1 – 0

Θύελλα Κρήνης – Άρης Κασσανδρείας 2005 1 – 0

Νίκη Πολυγύρου – Τορωναίος Αφύτου 1 – 0

Τα Μ. Κ. Στρατωνίου – Ανθεμους Γαλάτιστας 0 – 3

Α. Ο. Χανιώτης – Αετός Βαρβάρας 3 – 2

Ηρακλής Νέας Φώκαιας – Όλυνθος Ολύνθου 2 – 2

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

 

  1. Όλυνθος Ολύνθου 23
  2. Αετός Βαρβάρας 21
  3. Νίκη Πολυγύρου 21
  4. Ανθεμους Γαλάτιστας 21
  5. Π. Ο. Μουδανιών 20
  6. Α. Ο. Σάρτης 15
  7. Ηρακλής Νέας Φώκαιας 14
  8. Τορωναίος Αφύτου 13
  9. Α. Ο. Χανιώτης 12
  10. Θύελλα Κρήνης 12
  11. Τα Μ. Κ. Στρατωνίου 9
  12. Άρης Κασσανδρείας 2005 0

 

Επόμενη αγωνιστική – 12η – Σάββατο 23 Νοεμβρίου – Ώρα 15:00

 

Θύελλα Κρήνης – Α. Ο. Σάρτης

Π. Ο. Μουδανιών – Νίκη Πολυγύρου

Άρης Κασσανδρείας 2005 – Τα Μ. Κ. Στρατωνίου

Τορωναίος Αφύτου – Α. Ο. Χανιώτης

Ανθεμους Γαλάτιστας – Ηρακλής Νέας Φώκαιας

Αετός Βαρβάρας – Όλυνθος Ολύνθου

 

 

 

Α’ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

 

Αποτελέσματα 10ης Αγωνιστικής:

 

Άκανθος Ιερισσού – Αιγέας Παλλήνης 2 – 0

Προποντίδα Νέου Μαρμαρά – Θύελλα Στανού 1 – 0

Διγενής Λακκώματος – Φοίνιξ Νικήτης 3 – 1

Απόλλων Αρναίας – Δόξα Ορμύλιας 6 – 0

Α. Σ. Κόσμος – Ηρακλής Μεγάλης Παναγίας 0 – 6

Ρεπό ο Π. Α. Ο. Δουμπιων

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

 

  1. Προποντίδα Νέου Μαρμαρά 22
  2. Δόξα Ορμύλιας 19
  3. Π. Α. Ο. Δουμπιων 18
  4. Θύελλα Στανού 18
  5. Άκανθος Ιερισσού 16
  6. Απόλλων Αρναίας 16
  7. Ηρακλής Μεγάλης Παναγίας 12
  8. Αιγέας Παλλήνης 10
  9. Διγενής Λακκώματος 9
  10. Φοίνιξ Νικήτης 6
  11. Α. Σ. Κόσμος 0

 

Επόμενη αγωνιστική – 11η – Κυριακή 24 Νοεμβρίου – Ώρα 15:00

 

Θύελλα Στανού – Άκανθος Ιερισσού

Φοίνιξ Νικήτης – Π. Α. Ο. Δουμπιων

Δόξα Ορμύλιας – Προποντίδα Νέου Μαρμαρά

Ηρακλής Μεγάλης Παναγίας – Διγενής Λακκώματος

Α. Σ. Κόσμος – Απόλλων Αρναίας

Ρεπό ο Αιγέας Παλλήνης

 

Β’ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

 

ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

 

Νέμεσις Συκιάς – Νίκη Αμμουλιανής 2016 2 – 5

Α. Σ. Ουρανούπολης – Τορωναιος Συκιάς Δεν διεξήχθη, δεν προσήλθε ο Τορωναιος Συκιάς.

 

Χθες Σάββατο 16 Νοεμβρίου

 

Αστήρ Αγίου Νικολάου – Χολομων Ταξιάρχη 0 – 2

Αριστοτέλης Σταγείρων Στρατονίκης – Α. Ε. Σ. Γεροπλατανου 5 – 0

Ρεπό η Θύελλα Μεταγγιτσιου

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

 

  1. Χολομων Ταξιάρχη 19
  2. Αριστοτέλης Σταγείρων Στρατονίκης 19
  3. Α. Σ. Ουρανούπολης 11
  4. Νίκη Αμμουλιανής 2016 11
  5. Τορωναίος Συκιάς 9
  6. Θύελλα Μεταγγιτσιου 8
  7. Α. Ε. Σ. Γεροπλατανου 7
  8. Νέμεσις Συκιάς 7
  9. Αστήρ Αγίου Νικολάου 3

 

Ο Αστήρ Αγίου Νικολάου έχει -6.

Για την τύχη του αγώνα Α. Σ. Ουρανούπολης – Τορωναίος Συκιάς θα αποφασίσει η πειθαρχική επιτροπή της διοργανώτριας.

 

Επόμενη αγωνιστική – 10η

 

Σάββατο 23 Νοεμβρίου – Ώρα 15:00

 

Νέμεσις Συκιάς – Αριστοτέλης Σταγείρων Στρατονίκης

Α. Ε. Σ. Γεροπλατανου – Α. Σ. Ουρανούπολης

 

Κυριακή 24 Νοεμβρίου

 

Ώρα 14:00

 

Νίκη Αμμουλιανής 2016 – Θύελλα Μεταγγιτσιου

 

 

Ώρα 15:00

 

Χολομων Ταξιάρχη – Τορωναίος Συκιάς

Ρεπό ο Αστήρ Αγίου Νικολάου

 

ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

 

Α. Π. Ο. Ε. Λ. Γερακινής – Α. Ε. Ποντίων Πετραλώνων 2 – 3

Νεάπολις Πολυχρόνου – Ελπίδα Πολυγύρου 1 – 1

Αναγέννηση Αγίου Προδρόμου – Αναγέννηση Βάβδου 3 – 1

Θερμαϊκός Φλογητών – Θερμαϊκός Πορταριάς 1 – 3

 

Χθες Σάββατο 16 Νοεμβρίου

 

Α. Ο. Σημάντρων – Α. Σ. Αγίου Μαμα 2 – 1

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

 

  1. Α. Ο. Σημάντρων 25
  2. Ελπίδα Πολυγύρου 21
  3. Νεάπολις Πολυχρόνου 19
  4. Α. Ε. Ποντίων Πετραλώνων 17
  5. Αναγέννηση Αγίου Προδρόμου 12
  6. Α. Σ. Αγίου Μαμα 11
  7. Θερμαϊκός Πορταριάς 11
  8. Θερμαϊκός Φλογητών 7
  9. Α. Π. Ο. Ε. Λ. Γερακινής 3
  10. Αναγέννηση Βάβδου 1

 

Επόμενη αγωνιστική – 10η

 

Σάββατο 23 Νοεμβρίου – Ώρα 15:00

 

Α. Σ. Αγίου Μαμα – Αναγέννηση Αγίου Προδρόμου

 

Κυριακή 24 Νοεμβρίου

 

Ώρα 11:00

Α. Ε. Ποντίων Πετραλώνων – Θερμαϊκός Πορταριάς

Ώρα 15:00

Αναγέννηση Βάβδου – Α. Π. Ο. Ε. Λ. Γερακινής

Α. Ο. Σημάντρων – Νεάπολις Πολυχρόνου

Ελπίδα Πολυγύρου – Θερμαϊκός Φλογητών

Πηγή: halkidikivoice.gr/

 

 

 

Δείτε Επίσης

Scroll Up