Τα αποτελέσματα και οι βαθμολογίες στην ΕΠΣ Δράμας

Συντάκτης: Share:

Στους αγώνες της Α΄ και Β΄ κατηγορίας της ΕΠΣ Δράμας σημειώθηκαν τα εξής αποτελέσματα:

 

Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

8Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

OΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ-ΑΕ ΚΥΡΓΙΩΝ 0-3

ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ-ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ    1-2

ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ-ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ  6-1

ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ-ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ        1-3

ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ-ΑΕ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ               0-2

Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ-ΑΕ Κ.ΒΡΥΣΗΣ             3-0

ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ            2-0

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ       20          23-6

ΑΕ ΚΥΡΓΙΩΝ        17          11-3

ΑΕ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ          15          22-12

Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ         15          13-6

ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ 15          13-8

ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ           13          24-13

ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ           11          12-10

ΑΕ Κ.ΒΡΥΣΗΣ      11          12-14

ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ            10          15-12

ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ         10          13-15

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ              7            8-19

ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ      7            7-19

ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ        2            6-20

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ 1            3-25

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ     (9η)

ΑΕ Κ.ΒΡΥΣΗΣΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ-ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ

Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ-ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ

ΑΕ ΚΥΡΓΙΩΝ-ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ-ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ

ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ-ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ

ΑΕ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ-ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ

 

Β1KATH ΓΟΡΙΑ

ΑΡΗΣ ΦΤΕΛΙΑΣ-Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ   0-1

ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΩΝΑ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΝΕΡΟΦΡΑΚΤΗΣ    5-2

ΓΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΡΑΜΑΣ   ΔΟΞΑ «ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ»   2-2

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΔΡΙΑΝΗΣ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ          3-0α.α.

ΑΡΗΣ ΜΙΚΡΟΧΩΡΙΟΥ-ΠΑΟ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ3-0α.α.

ΑΠΟΛΛΩΝ Ν.ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ         3-1

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 21          22-5

ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ             13          17-15

ΑΡΗΣ ΦΤΕΛΙΑΣ 12          19-10

ΔΟΞΑ «ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ»   12          13-6

ΓΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΡΑΜΑΣ   12          17-14

ΑΡΗΣ ΜΙΚΡΟΧΩΡΙΟΥ      12          14-15

ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΩΝΑ          11          21-13

ΑΠΟΛΛΩΝ Ν.ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΣ            10          17-13

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΔΡΙΑΝΗΣ      9            13-13

ΑΠΟΛΛΩΝ ΝΕΡΟΦΡΑΚΤΗΣ          6            17-23

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ     1            4-26

ΠΑΟ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ          -1           0-21

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ    (8η)

ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΩΝΑ-ΑΡΗΣ ΦΤΕΛΙΑΣ

Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ-ΓΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΡΑΜΑΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΝΕΡΟΦΡΑΚΤΗΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΔΡΙΑΝΗΣ

ΔΟΞΑ «ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ»-ΑΡΗΣ ΜΙΚΡΟΧΩΡΙΟΥ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝ Ν.ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΣ

ΠΑΟ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ

Β2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ      0-2

ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ Β’-ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ      3-0

ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ-ΔΟΞΑ Κ.ΒΡΟΝΤΟΥΣ            3-0

ΕΛΠΙΔΑ Κ.ΑΓΡΟΥ-ΑΕΤΟΙ ΛΕΥΚΟΓΕΙΩΝ     3-0α.α.

ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΛΕΙΣΟΥΡΑΣ-ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ  1-1

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ-Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ     δ.δ.

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ 21          20-4

Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ              18          29-1

ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ    17          17-8

ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ      12          24-6

Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ      12          15-12

ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ Β’        9            11-13

ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ              6            11-10

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ       6            12-11

ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΛΕΙΣΟΥΡΑΣ            6            10-21

ΔΟΞΑ Κ.ΒΡΟΝΤΟΥΣ         6            8-24

ΕΛΠΙΔΑ Κ.ΑΓΡΟΥ             4            10-33

ΑΕΤΟΙ ΛΕΥΚΟΓΕΙΩΝ        -2           0-21

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ    (8η)

ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ Β-Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ-ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ

ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ-ΕΛΠΙΔΑ Κ.ΑΓΡΟΥ

ΔΟΞΑ Κ.ΒΡΟΝΤΟΥΣ-ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΛΕΙΣΟΥΡΑΣ

ΑΕΤΟΙ ΛΕΥΚΟΓΕΙΩΝ-ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ

ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ-Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ

 

Πηγή:sportdrama.gr

 

 

 

Δείτε Επίσης

Scroll Up