Τα αποτελέσματα και οι βαθμολογίες στην ΕΠΣ Δράμας

Συντάκτης: Share:
Τα αποτελέσματα και οι βαθμολογίες στην ΕΠΣ Δράμας

Με αμείωτους ρυθμούς συνεχίστηκαν τα πρωταθλήματα στην ΕΠΣ Δράμας  .Τα αποτελέσματα της 6ης αγωνιστικής έχουν ως εξής

Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ-ΑΕ ΚΥΡΓΙΩΝ   3-0

ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ-ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ        1-0

ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ-ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ              1-1

Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ-ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ     1-0

ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ         0-1

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ-ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ        0-6

ΑΕ Κ.ΒΡΥΣΗΣ      ΑΕ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ          1            –             5

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ       14          19-5

ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ 14          10-3

Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ         12          10-5

ΑΕ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ          11          19-11

ΑΕ ΚΥΡΓΙΩΝ        11          6-3

ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ           10          17-8

ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ         7            9-7

ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ           7            9-9

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ              7            6-11

ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ            6            11-9

ΑΕ Κ.ΒΡΥΣΗΣ      5            5-11

ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ        2            5-16

ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ      4            5-16

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ 1            3-20

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ    (7η)

 

ΑΕ ΚΥΡΓΙΩΝ-ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ

ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ-ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ

ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ-ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ-ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ

ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ-Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ

ΑΕ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ-ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ

ΑΕ Κ.ΒΡΥΣΗΣ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ

 

Β1 & Β2 ΕΠΣΔ: Τα αποτελέσματα της 5ης αγωνιστικής και οι βαθμολογίες

ΑΡΗΣ ΦΤΕΛΙΑΣ-ΔΟΞΑ «ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ»   0-0

ΑΠΟΛΛΩΝ ΝΕΡΟΦΡΑΚΤΗΣ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ             3-0

Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ-ΠΑΟ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ           3-0

ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΩΝΑ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ        6-2

ΓΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΡΑΜΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ Ν.ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΣ                           2-1

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΔΡΙΑΝΗΣ-ΑΡΗΣ ΜΙΚΡΟΧΩΡΙΟΥ           1-2

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

 

Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 15          20-5

ΔΟΞΑ «ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ»   11          11-3

ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ             10          14-11

ΑΡΗΣ ΦΤΕΛΙΑΣ 9            14-5

ΑΡΗΣ ΜΙΚΡΟΧΩΡΙΟΥ      9            10-11

ΓΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΡΑΜΑΣ   8            12-12

ΑΠΟΛΛΩΝ ΝΕΡΟΦΡΑΚΤΗΣ          6            11-13

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΔΡΙΑΝΗΣ      6            9-11

ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΩΝΑ          5            13-11

ΑΠΟΛΛΩΝ Ν.ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΣ            4            10-11

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ     1            4-20

ΠΑΟ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ          -1           0-15

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ   (6η)

ΑΠΟΛΛΩΝ ΝΕΡΟΦΡΑΚΤΗΣ-ΑΡΗΣ ΦΤΕΛΙΑΣ

ΔΟΞΑ «ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ»-Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ-ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΩΝΑ

ΠΑΟ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ-ΓΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΡΑΜΑΣ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΔΡΙΑΝΗΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ Ν.ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΣ-ΑΡΗΣ ΜΙΚΡΟΧΩΡΙΟΥ

 

Β2

Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ-ΔΟΞΑ Κ.ΒΡΟΝΤΟΥΣ             6-1

ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ-ΑΕΤΟΙ ΛΕΥΚΟΓΕΙΩΝ      3-0

ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ-ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ       2-0

ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ Β’-Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ      0-4

ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ-ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ          1-1

ΕΛΠΙΔΑ Κ.ΑΓΡΟΥ-ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΛΕΙΣΟΥΡΑΣ         3-3

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

 

Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ              16          23-0

ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ 15          15-2

ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ    13          13-7

ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ      10          22-4

Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ      9            13-9

ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ              6            10-8

ΔΟΞΑ Κ.ΒΡΟΝΤΟΥΣ         6            6-13

ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΛΕΙΣΟΥΡΑΣ            4            8-19

ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ Β’        3            5-13

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ       2            6-10

ΕΛΠΙΔΑ Κ.ΑΓΡΟΥ             1            6-27

ΑΕΤΟΙ ΛΕΥΚΟΓΕΙΩΝ        -2           0-15

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ   (6η)

ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ-Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ

ΔΟΞΑ Κ.ΒΡΟΝΤΟΥΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ

ΑΕΤΟΙ ΛΕΥΚΟΓΕΙΩΝ-ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ Β’

ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ-ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ

Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ-ΕΛΠΙΔΑ Κ.ΑΓΡΟΥ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ-ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΛΕΙΣΟΥΡΑΣ

 

 

 

 

 

Scroll Up