Τα αποτελέσματα στην Α΄και Β΄ Κατηγορία και οι βαθμολογίες στην ΕΠΣ Δράμας

Συντάκτης: Share:

Με αμείωτο ενδιαφέρον συνεχίστηκαν οι αγώνες στην ΕΠΣ Δράμας σε όλες τις κατηγορίες. Αναλυτικά τα αποτελέσματα:

 

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

ΑΕ ΚΥΡΓΙΩΝ-ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ              2-0

ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ-ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ    4-1

ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ-ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ             2-2

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ-ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ    1-2

ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ-Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ              1-0

ΑΕ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ-ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ     1-1

ΑΕ Κ.ΒΡΥΣΗΣ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ       3-0

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ       17          20-5

ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ 15          12-5

ΑΕ ΚΥΡΓΙΩΝ        14          8-3

ΑΕ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ          12          20-12

Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ         12          10-6

ΑΕ Κ.ΒΡΥΣΗΣ      11          12-11

ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ           10          18-12

ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ         10          13-12

ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ           8            10-10

ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ            7            13-11

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ              7            7-13

ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ      7            7-17

ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ        2            5-18

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ 1            3-23

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ    (8η)

ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ-ΑΕ ΚΥΡΓΙΩΝ

ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ-ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ

ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ

ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ-ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ-ΑΕ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ

Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ-ΑΕ Κ.ΒΡΥΣΗΣ

ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ

 

 

Β1

 

ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ:

 

ΑΠΟΛΛΩΝ ΝΕΡΟΦΡΑΚΤΗΣ-ΑΡΗΣ ΦΤΕΛΙΑΣ          4-5

 

ΔΟΞΑ «ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ»-Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ   0-1

 

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ-ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΩΝΑ              0-3 α.α.

 

ΠΑΟ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ-ΓΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΡΑΜΑΣ             0-3 α.α.

 

ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΔΡΙΑΝΗΣ    2-1

 

ΑΠΟΛΛΩΝ Ν.ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΣ-ΑΡΗΣ ΜΙΚΡΟΧΩΡΙΟΥ                 4-1

 

 

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

 

Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 18          21-5

 

ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ             13          16-12

 

ΑΡΗΣ ΦΤΕΛΙΑΣ 12          19-9

 

ΔΟΞΑ «ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ»   11          11-4

 

ΓΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΡΑΜΑΣ   11          15-12

 

ΑΡΗΣ ΜΙΚΡΟΧΩΡΙΟΥ      9            11-15

 

ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΩΝΑ          8            16-11

 

ΑΠΟΛΛΩΝ Ν.ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΣ            7            14-12

 

ΑΠΟΛΛΩΝ ΝΕΡΟΦΡΑΚΤΗΣ          6            15-18

 

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΔΡΙΑΝΗΣ      6            10-13

 

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ     1            4-23

 

ΠΑΟ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ          -1           0-18

 

 

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ   (7η)

 

ΑΡΗΣ ΦΤΕΛΙΑΣ-Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

 

ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΩΝΑ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΝΕΡΟΦΡΑΚΤΗΣ

 

ΓΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΡΑΜΑΣ-ΔΟΞΑ «ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ»

 

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΔΡΙΑΝΗΣ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ

 

ΑΡΗΣ ΜΙΚΡΟΧΩΡΙΟΥ-ΠΑΟ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ

 

ΑΠΟΛΛΩΝ Ν.ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ

 

 

 

Β2

 

ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ:

 

ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ-Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ    1-2

 

ΔΟΞΑ Κ.ΒΡΟΝΤΟΥΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ         2-3

 

ΑΕΤΟΙ ΛΕΥΚΟΓΕΙΩΝ-ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ Β’               0-3 α.α.

 

ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ-ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ         1-1

 

Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ-ΕΛΠΙΔΑ Κ.ΑΓΡΟΥ            6-1

 

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ-ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΛΕΙΣΟΥΡΑΣ   1-1

 

 

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

 

Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ              18          29-1

 

ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ 18          18-4

 

ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ    14          14-8

 

Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ      12          15-10

 

ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ      11          23-5

 

ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ              6            11-10

 

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ       6            12-11

 

ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ Β’        6            8-13

 

ΔΟΞΑ Κ.ΒΡΟΝΤΟΥΣ         6            8-21

 

ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΛΕΙΣΟΥΡΑΣ            5            9-20

 

ΕΛΠΙΔΑ Κ.ΑΓΡΟΥ             1            7-33

 

ΑΕΤΟΙ ΛΕΥΚΟΓΕΙΩΝ        -2           0-18

 

 

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ   (7η)

 

Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ

 

ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ Β’-ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ

 

ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ-ΔΟΞΑ Κ.ΒΡΟΝΤΟΥΣ

 

ΕΛΠΙΔΑ Κ.ΑΓΡΟΥ-ΑΕΤΟΙ ΛΕΥΚΟΓΕΙΩΝ

 

ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΛΕΙΣΟΥΡΑΣ-ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ

 

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ-Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ

 

Πηγή:sportdrama.gr

 

 

 

Δείτε Επίσης

Scroll Up