Τα αποτελέσματα στην ΕΠΣ Δράμας

Συντάκτης: Share:
Τα αποτελέσματα στην ΕΠΣ Δράμας

Για την Α΄ Κατηγορία της ΕΠΣ Δράμας στο πλαίσιο της 11ς αγωνιστικής σημειώθηκαν τα εξής αποτελέσματα:

ΑΕ ΚΥΡΓΙΩΝ-ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ             1-1

 

ΑΕ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ       0-1

 

ΑΕ Κ.ΒΡΥΣΗΣ-ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ  3-3

 

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ-ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ          3-1

 

ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ-ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ   3-0

 

Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ-ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ    1-2

 

ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ  ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ      4-0

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

 

ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ       27          32-7

 

ΑΕ ΚΥΡΓΙΩΝ        24          19-6

 

ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ           22          31-17

 

Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ         21          17-8

 

ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ 19          19-10

 

ΑΕ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ          16          25-17

 

ΑΕ Κ.ΒΡΥΣΗΣ      16          19-20

 

ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ           14          15-11

 

ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ         14          23-22

 

ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ            11          18-21

 

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ              10          13-30

 

ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ      8            7-25

 

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ 5            8-29

 

ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ        2            7-30

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ   (12η)

 

ΑΕ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ-ΑΕ ΚΥΡΓΙΩΝ

 

ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ-ΑΕ Κ.ΒΡΥΣΗΣ

 

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ -ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ

 

ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ-Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ

 

ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ-ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ

 

ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ-ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ

 

 

Β1

 

ΑΡΗΣ ΜΙΚΡΟΧΩΡΙΟΥ-ΑΡΗΣ ΦΤΕΛΙΑΣ                     2-1

 

ΑΠΟΛΛΩΝ Ν.ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΔΡΙΑΝΗΣ  2-0

 

ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ-ΓΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΡΑΜΑΣ               4-1

 

ΠΑΟ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ-ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΩΝΑ     0-3 α.α.

 

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ-Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ      0-3 α.α.

 

ΔΟΞΑ «ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ»-ΑΠΟΛΛΩΝ ΝΕΡΟΦΡΑΚΤΗΣ           0-0

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

 

Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 31          36-9

 

ΔΟΞΑ «ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ»   22          25-8

 

ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΩΝΑ          21          35-19

 

ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ             19          25-22

 

ΑΡΗΣ ΜΙΚΡΟΧΩΡΙΟΥ      19          22-25

 

ΑΠΟΛΛΩΝ Ν.ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΣ            16          22-18

 

ΑΠΟΛΛΩΝ ΝΕΡΟΦΡΑΚΤΗΣ          16          25-24

 

ΓΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΡΑΜΑΣ   15          25-27

 

ΑΡΗΣ ΦΤΕΛΙΑΣ 12          24-21

 

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΔΡΙΑΝΗΣ      10          17-22

 

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ     1            4-35

 

ΠΑΟ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ          -1           0-30

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ   (12η)

 

ΑΠΟΛΛΩΝ Ν.ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΣ-ΑΡΗΣ ΦΤΕΛΙΑΣ

 

ΑΡΗΣ ΜΙΚΡΟΧΩΡΙΟΥ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ

 

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΔΡΙΑΝΗΣ-ΠΑΟ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ

 

ΓΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΡΑΜΑΣ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ

 

ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΩΝΑ-ΔΟΞΑ «ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ»

 

Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΝΕΡΟΦΡΑΚΤΗΣ

 

Β2

 

ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΛΕΙΣΟΥΡΑΣ-Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ  1-4

 

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ-ΕΛΠΙΔΑ Κ.ΑΓΡΟΥ    3-1

 

Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ-ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ   1-0

 

ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ-ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ Β’             3-1

 

ΑΕΤΟΙ ΛΕΥΚΟΓΕΙΩΝ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ        0-3

 

ΔΟΞΑ Κ.ΒΡΟΝΤΟΥΣ-ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ       3-1

 

 

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

 

ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ 29          28-7

 

Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ              26          41-4

 

ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ      22          34-9

 

ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ    22          22-10

 

Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ      22          26-17

 

ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ Β’        15          19-21

 

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ       13          20-17

 

ΔΟΞΑ Κ.ΒΡΟΝΤΟΥΣ         12          16-36

 

ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ              10          16-21

 

ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΛΕΙΣΟΥΡΑΣ            9            15-34

 

ΕΛΠΙΔΑ Κ.ΑΓΡΟΥ             4            17-45

 

ΑΕΤΟΙ ΛΕΥΚΟΓΕΙΩΝ        -2           0-30

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ   (12η)

 

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ-Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ

 

ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΛΕΙΣΟΥΡΑΣ-Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ

 

ΕΛΠΙΔΑ Κ.ΑΓΡΟΥ-ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ

 

ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ-ΑΕΤΟΙ ΛΕΥΚΟΓΕΙΩΝ

 

ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ Β’-ΔΟΞΑ Κ.ΒΡΟΝΤΟΥΣ

 

ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ-ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ

Πηγή:sportdrama.gr

 

 

Scroll Up