Τα αποτελέσματα του Σαββάτου στην ΕΠΣ Σερρών

Συντάκτης: Share:
Τα αποτελέσματα του Σαββάτου στην ΕΠΣ Σερρών

Στην πρεμιέρα της Α1΄ και Α2  Κατηγορίας ΕΠΣ Σερρών σημειώθηκαν τα εξής αποτελέσματα

ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ

Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 1η αγωνιστική

SERRES 1800 – ΡΟΔΟΠΟΛΗ……………………………….7-2

ΠΡΩΤΗ – ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟ………………………………….1-4

ΑΜΜΟΥΔΙΑ – ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ……………………………1-2

Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – Α’ ΟΜΙΛΟΣ  1η αγωνιστική

ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ – ΚΑΛΑ ΔΕΝΔΡΑ…………………………..0-3

ΝΕΑ ΤΥΡΟΛΟΗ – ΗΡΑΚΛΕΙΑ 1928………………………1-4

Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – Γ’ ΟΜΙΛΟΣ  1η αγωνιστική

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΠΑΣ – ΝΕΟ ΣΟΥΛΙ………………….2-1

ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ – ΠΗΓΑΣΟΣ………………………………..3-1

 

ΚΥΡΙΑΚΗ  20-09-2020 – 17:00

Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 1η αγωνιστική

ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ

Διαιτητές: Σαφούρης, Πούλιος Ι.,Μαυρίδης

Ιατρικό προσωπικό: Ουζούνογλου Χάρης

ΧΡΥΣΟ – ΣΚΟΤΟΥΣΣΑ

Διαιτητές: Κεφαλάς, Αναγνωστίδης, Φραγκάκης

Ιατρικό προσωπικό: Κοτσαμπάς Ιωάννης

ΑΝΩ ΠΟΡΟΪΑ – ΔΡΑΒΙΣΚΟΣ

Διαιτητές: Κρυωνάς, Αχιλλεύς, Βογιατζή

Ιατρικό προσωπικό: Τσαπακίδης Γεώργιος

ΛΙΘΟΤΟΠΟΣ – ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ

Διαιτητές: Χαψάς, Σάββας, Παυλίδου

Ιατρικό προσωπικό: Μούρας Δήμος

ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ – ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ (Αναβάλλεται)

Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – Α’ ΟΜΙΛΟΣ  1η αγωνιστική

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 2019 – ΝΕΟ ΠΕΤΡΙΤΣΙ

Διαιτητές: Φραγκαλάς, Βογιατζής, Κιοσσές Κ.

Ιατρικό προσωπικό: Ταχματζίδης Δημήτριος

ΒΥΡΩΝΕΙΑ – ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ

Διαιτητές: Μαδένης, Παπαδόπουλος Ι., Τσίκου

Ιατρικό προσωπικό: Τσαπακίδης Παναγιώτης

ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟ – ΣΤΡΥΜΟΝΙΚΟ

Διαιτητές: Μπάτσιος, Βουρλιάκης, Καραμανίδης Σ.

Ιατρικό προσωπικό:  Τσαριτζής Νικόλαος

ΡΕΠΟ: ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ

Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – Β’ ΟΜΙΛΟΣ  1η αγωνιστική

ΛΕΥΚΩΝΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ

Διαιτητές: Παπαδόπουλος Χ., Καπρινιώτης, Σαπαρδάνης

Ιατρικό προσωπικό: Πανταζής Νικόλαος

ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΑ – NΙΓΡΙΤΑ 2018

Διαιτητές: Πούλιος Α., Σαββάτης, Βουτσάς

Ιατρικό προσωπικό: Κούκλη Παναγιώτα

ΚΑΤΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ – ΣΚΟΥΤΑΡΙ

Διαιτητές: Δαουλτζής, Ζαχαρία, Βλάχος

Ιατρικό προσωπικό: Φούρναρη Κυριακή

ΧΡΙΣΤΟΣ – ΛΕΟΝΤΕΣ

Διαιτητές: Απιδόπουλος, Ντεμάι, Μισυρλής

Ιατρικό προσωπικό: Στεργιανού Άννα

ΠΟΣ 2000 – ΙΩΝΙΚΟΣ (Γήπεδο Αεροδρομίου)

Διαιτητές: Καρασάββας, Βαφειάδης, Παπανικολάου

Ιατρικό προσωπικό: Φώτογλου Στέργιος

ΡΕΠΟ: ΒΙΣΑΛΤΙΑΚΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ

Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – Γ’ ΟΜΙΛΟΣ  1η αγωνιστική

ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ – ΝΕΑ ΜΠΑΦΡΑ (Γήπεδο Ψυχικού)

Διαιτητές: Μαγής, Μπομπόγιας, Μανδέλας

Ιατρικό προσωπικό: Ματένογλου Δέσποινα

ΘΥΕΛΛΑ – ΨΥΧΙΚΟ (Γήπεδο Ομόνοιας Β’)

Διαιτητές: Γεωργίου, Μαρλά, Μάτσας

Ιατρικό προσωπικό: Βασιλειάδης Κων/νος

ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ – ΜΟΝΟΒΡΥΣΗ

Διαιτητές: Ευθυμιάδης, Βασλακης, Καραμανίδης Ι.

Ιατρικό προσωπικό: Δίγκα Στέλλα

ΡΕΠΟ: ΝΕΑ ΖΙΧΝΗ

Scroll Up