Το πρόγραμμα – Διαιτητές – Παρατηρητές της 5ης αγωνιστικής στην Πιερία

Συντάκτης: Share:

Η ΕΠΣ Πιερίας γνωστοποίησε τους διαιτητές και τους Παρατηρητές  της 5ης αγωνιστικής . Αναλυτικά οι αγώνες του διημέρου είναι οι εξής:

Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ     

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ          

ΣΑΒΒΑΤΟ  19-10-2019

ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ-Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ 2012

ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ 16:00

ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ ΠΛΟΣΚΑΣ ΤΣΙΚΛΙΤΑΡΗ  ΔΗΜ.

ΚΑΡΑΜΠΟΥΛΑΣ ΚΩΤΟΥΛΗΣ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ-ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ

ΗΛΙΑΣ ΔΟΥΛΙΑΣ 16:00

ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Γ.

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ-ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ

ΣΒΟΡΩΝΟΥ 16:00

ΑΤΜΑΤΖΙΔΗΣ ΜΗΝΟΥΔΗΣ ΓΚΟΛΕΜΑΣ

ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ

ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ-Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ

ΚΟΡΙΝΟΥ 16:00

ΛΑΦΑΤΖΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ

ΝΤΟΥΡΑΚΟΓΛΟΥ

ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ-Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ

Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ 16:00

ΝΙΚΟΛΙΤΣ ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ ΜΑΥΡΟΓΙΩΡΓΗΣ

ΦΙΡΙΝΙΔΗΣ ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ

ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ 16:00

ΒΡΕΣΚΑΣ ΝΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΚΟΥΚΙΩΤΗΣ

ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ

 

ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ-ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ

Β  Δ.Α.Κ. 16:00

ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ Α ΚΟΥΤΣΙΚΑΝΙΔΗΣ ΡΑΦΑΗΛΙΔΗΣ

ΤΣΙΓΚΑΡΟΠΟΥΛΟΣ

 

Β΄ΕΠΣ ΠΙΕΡΙΑΣ: Πρόγραμμα – Διαιτητές – Παρατηρητές 5ης αγωνιστικής

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ           
Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ     

ΚΥΡΙΑΚΗ  20-10-2019

Α.Μ.Σ.  25η ΜΑΡΤΙΟΥ-ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ

ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ-ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ
ΒΡΥΑΣ 12:00
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ
ΓΛΥΚΛΟΠΟΥΛΟΣ

ΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
ΚΙΤΡΟΥΣ 16:00
ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ ΚΟΥΤΣΙΚΑΝΙΔΗΣ ΚΟΥΚΟΥΒΙΤΗΣ
ΚΟΥΤΣΙΩΤΑΣ ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ-ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ
ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ 16:00
ΒΡΟΥΖΟΣ  ΜΗΝΟΥΔΗΣ ΚΟΡΙΝΙΩΤΗ
ΜΑΒΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Θ

ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ-ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ
ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ 16:00
ΚΡΟΜΜΥΔΑΣ ΑΤΜΑΤΖΙΔΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
ΦΙΡΙΝΙΔΗΣ ΛΑΙΟΣ

Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 16:00
ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ  Α ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ
ΝΤΑΜΠΩΣΗΣ  ΙΩΑ ΖΗΣΙΟΣ

ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ-ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2006
Α.ΑΓΙΑΝΝΗ 16:00
ΜΕΓΑΣ ΜΑΥΡΟΓΙΩΡΓΗΣ ΣΤΥΛΟΣ
ΤΣΙΓΚΑΡΟΠΟΥΛΟΣ

 

Γ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ     

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ  19-10-2019

ΠΡΟΟΔΟΣ Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ-ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ
Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ 16:00
ΝΤΟΥΡΑΚΟΓΛΟΥ ΣΚΑΜΠΑΡΔΩΝΗΣ  Γ. ΣΠΑΝΟΣ
ΛΕΦΑΣ ΚΑΡΑΝΑΤΣΙΟΣ

Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ-ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ
ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 16:00
ΝΤΑΜΠΩΣΗΣ ΓΙΑΜΟΥΖΗΣ ΓΕΡΜΑΝΟΣ
ΚΟΥΤΣΙΩΤΑΣ ΧΑΤΗΓΙΑΝΝΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ  20-10-2019

Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣ-Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ-Β
Κ.ΜΗΛΙΑΣ 12:00
ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ Γ. ΠΛΟΣΚΑΣ ΛΕΦΑ
ΚΑΡΑΜΠΟΥΛΑΣ ΤΣΑΟΥΣΙΔΗΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ-ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 16:00
ΓΙΑΜΟΥΖΗΣ ΝΙΚΟΛΙΤΣ ΣΕΣΕΝΤΟΣ
ΓΚΑΡΑΓΚΑΝΗΣ ΤΣΑΚΝΑΚΗΣ

ΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝ-ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΛΩΝΙΩΝ
ΦΩΤΕΙΝΩΝ 16:00
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ
ΚΑΡΑΜΠΟΥΛΑΣ ΠΟΙΜΕΝΙΔΗΣ

ΔΙΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ-Α.Ε. ΚΟΥΚΟΥ
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 16:00
ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ Γ. ΠΛΟΣΚΑΣ ΛΕΦΑ
ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ

 

 

Δείτε Επίσης

Scroll Up