Το πρόγραμμα και οι διαιτητές στους αγώνες της ΕΠΣ Έβρου

Συντάκτης: Share:
Το πρόγραμμα και οι διαιτητές στους αγώνες της ΕΠΣ Έβρου

Τους διαιτητές και Παρατηρητές Διαιτησίας στα Πρωταθλήματα της Α’ και Β’ Κατηγορίας ανακοίνωσε η ΕΠΣ Έβρου.

 

Στην Α’ Κατηγορία θα πραγματοποιηθεί η 16η αγωνιστική, ενώ στην Β’ Κατηγορία θα έχουμε την 17η τόσο στον Βόρειο όσο και στον Νότιο Όμιλο.

 

Αναλυτικά οι ορισμοί όπως ανακοινώθηκαν από την ΕΠΣ Έβρου:

Το πρόγραμμα και οι διαιτητές στους αγώνες της ΕΠΣ Έβρου

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Σάββατο 22/2, Ώρα 15:30, Γήπεδο Σοφικού: Ορφέας Σοφικού – Εθνικός Αλεξανδρούπολης (Κεφίλης, Κωστακιώτης, Χριστίδου)

Σάββατο 22/2, Ώρα 15:30, Γήπεδο Καστανεών: Άρδας Καστανέων – ΑΕ Διδυμοτείχου (Παπάς, Κεσούσης, Παλαιοπάνης) – Παρατηρητής Διαιτησίας: Βαφειάδης

Σάββατο 22/2, Ώρα 15:30, Γήπεδο Νεοχωρίου: ΑΟ Νεοχωρίου – Έβρος Σουφλίου (Σουβαράς, Ουζουνίδης, Κώνογλου) – Παρατηρητής Διαιτησίας: Κουλακτσίδης

Κυριακή 23/2, Ώρα 15:30, Γήπεδο Μαΐστρου: ΑΟ Μαΐστρου – Ιπποκράτης Αλεξανδρούπολης (Βασιλόπουλος, Γεωργακούδης, Κονταράς) – Παρατηρητής Διαιτησίας: Ανδρούτσος

Κυριακή 23/2, Ώρα 15:30, Γήπεδο Ορεστιάδας: Ορέστης Ορεστιάδας – Ένωση Οινόης (Φιλιππίδης, Δαλής, Κώνογλου)

Κυριακή 23/2, Ώρα 15:30, Γήπεδο Φερών: Θράκη Φερών – ΑΕΚ Έβρου (Παπάς, Κωστακιώτης, Παλαιοπάνης) – Παρατηρητής Διαιτησίας: Ουζουνίδης

 

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ – ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Σάββατο 22/2, Ώρα 15:30, Γήπεδο Ορμενίου: Ακρίτας Ορμενίου – ΑΕ Νέας Βύσσας (Φιλιππίδης, Δαλαμπούρας, Χατζόπουλος)

Σάββατο 22/2, Ώρα 15:30, Γήπεδο Στέρνας: Δόξα Στέρνας – ΑΟ Ελληνοχωρίου (Σκίνδρης, Τσιάρας, Ντουρντούρας)

Κυριακή 23/2, Ώρα 11:00, Γήπεδο Σαγήνης: Ηρακλής Σαγήνης – Ασπίδα Θουρίου (Δαλής, Θ. Σκίνδρης, Μ. Σκίνδρη)

Κυριακή 23/2, Ώρα 15:30, Γήπεδο Κυπρίνου: Ομόνοια Φυλακίου – Αθλητική Ένωση Κορνοφωλιάς Λυκόφης (Καλαϊτζίδης, Κωτσόπουλος, Ντουρντούρας)

Κυριακή 23/2, Ώρα 15:30, Γήπεδο Ασπρονερίου: Ατρόμητος Ασπρονερίου – Δόξα Ορεστιάδας (Κορνισώρλης, Δαλαμπούρας, Σπανδωνίδης)

Κυριακή 23/2, Ώρα 15:30, Γήπεδο Ριζίων: ΠΑΕ Ριζίων – Δόξα Δόξας (Σιβούδης, Δαλής, Χριστίδου)

 

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ – ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Σάββατο 22/2, Ώρα 15:30, Γήπεδο Άβαντα: Ατρόμητος Άβαντα – Νίκη Απαλού (Στρατούδης, Κονταράς, Σουλιώτης)

Σάββατο 22/2, Ώρα 15:30, Γήπεδο Μ.Αετών: ΑΟ Μάκρης – ΑΟ Αρίστεινου (Δήμος, Τρύπης, Καλογεράκης)

Κυριακή 23/2, Ώρα 11:00, Γήπεδο Μοναστηρακίου: ΑΟ Μοναστηρακίου – ΑΣ Πέπλου (Σιμίδης, Γιαννόπουλος, Γεροκώστας)

Κυριακή 23/2, Ώρα 15:30, Γήπεδο Νέας Χηλής: ΑΕ Νέας Χηλής – Ποντιακός Αλεξανδρούπολης (Βασιλόπουλος, Κωνσταντάκης, Κολιπέτρος) – Παρατηρητής Διαιτησίας: Στρατούδης

Κυριακή 23/2, Ώρα 15:30, Γήπεδο Αγνάντιας: Φουρτούνα Αλεξανδρούπολης – Ακρίτας Δαδιάς (Κολοσιώνης, Τουντζιαράκης, Κύδρος) – Παρατηρητής Διαιτησίας: Καραΐσκος

Κυριακή 23/2, Ώρα 15:30, Γήπεδο Εξώπολης: ΑΟ Καππαδοκών – ΑΟ Αγνάντιας (Εθνικός Αλεξανδρούπολης Κ20) (Σιμίδης, Κεραμάς, Σουμιλένκο)

ΡΕΠΟ: ΑΟ Δορίσκου

Πηγή: thrakisports.gr

Scroll Up