Το πρόγραμμα των αγώνων και οι διαιτητές στην ΕΠΣ Πιερίας

Συντάκτης: Share:

Ορίστηκαν από την Επιτροπή της ΕΠΣ Πιερίας  οι  διαιτητές  και οι βοηθοί   που θα διευθύνουν τους αγώνες  πρωταθλήματος  της Ε.Π.Σ. Πιερίας που θα πραγματοποιηθούν  την     09 & 10-11-2019. 

Αναλυτικά οι ορισμοί

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:   8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ                                                                             Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ                                                                                ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ:  ΣΑΒΒΑΤΟ  09-11-2019
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΒΟΗΘΟΣ Α΄ ΒΟΗΘΟΣ Β΄ ΠΑΡ. ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ ΚΟΡΙΝΟΥ 15:00 ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ  Γ ΚΟΥΤΣΙΚΑΝΙΔΗΣ ΜΠΟΥΛΟΥΜΗ ΛΕΦΑΣ ΖΗΣΙΟΣ
ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ 15:00 ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ Α ΦΩΤΙΑΔΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΜΑΒΙΝΗΣ ΚΑΡΑΝΑΤΣΙΟΣ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ 15:00 ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ ΣΑΛΤΣΙΔΗΣ ΤΣΙΚΛΗΤΑΡΗ  Δ. ΚΟΥΤΣΙΩΤΑΣ ΓΛΥΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ 15:00 ΒΡΕΣΚΑΣ ΒΡΟΥΖΟΣ ΡΑΦΑΗΛΙΔΗΣ   ΑΤΜΑΤΖΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ Ι. ΚΑΛΛΙΑΝΙΔΗ 15:00 ΝΤΟΥΡΑΚΟΓΛΟΥ ΚΑΛΟΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΜΑΥΡΟΓΙΩΡΓΗΣ   ΤΖΙΑΤΖΙΟΥ
Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ 2012 Λ. ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ 15:00 ΝΙΚΟΛΙΤΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ  Γ. ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΦΙΡΙΝΙΔΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ
Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ 15:00 ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΠΟΥΛΟΣ ΜΗΝΟΥΔΗΣ ΠΛΟΣΚΑΣ ΚΑΡΑΜΠΟΥΛΑΣ ΤΣΙΓΚΑΡΟΠΟΥΛΟΣ

 

 

 

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:   6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ                                                                             Γ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ                                                                             ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ:  ΣΑΒΒΑΤΟ  09-11-2019
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΒΟΗΘΟΣ Α΄ ΒΟΗΘΟΣ Β΄ ΠΑΡ. ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣ ΠΡΟΟΔΟΣ Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ Κ.ΜΗΛΙΑΣ 15:00 ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ ΑΝΔΡΕΟΥ ΚΩΤΟΥΛΑΣ   ΛΑΙΟΣ
ΔΙΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 15:00 ΚΟΥΤΣΙΩΤΑΣ ΝΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΥΛΟΣ   ΠΟΙΜΕΝΙΔΗΣ
ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ ΕΞΟΧΗΣ 15:00 ΚΡΟΜΜΥΔΑΣ ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ ΚΟΥΚΙΩΤΗΣ ΓΚΑΡΑΓΚΑΝΗΣ ΜΑΚΡΙΔΗΣ
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:   7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ                                                                             Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ                                                                                ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ:  ΚΥΡΙΑΚΗ  10-11-2019

 

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΒΟΗΘΟΣ Α΄ ΒΟΗΘΟΣ Β΄ ΠΑΡ. ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
ΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017 ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ
Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ Α.Μ.Σ.  25η ΜΑΡΤΙΟΥ ΔΙΕΞΗΧΘΕΙ          
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΜΥΛΑΥΛΑΚΟΥ 15:00 ΝΙΚΟΛΙΤΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Γ ΚΟΡΙΝΙΩΤΗ ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ ΤΣΑΟΥΣΙΔΗΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2006 ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ 15:00 ΝΤΑΜΠΩΣΗΣ ΚΑΛΟΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΡΜΑΝΟΣ ΦΙΡΙΝΙΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ
ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ 15:00 ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ ΜΗΝΟΥΔΗΣ ΜΑΥΡΟΓΙΩΡΓΗΣ   ΑΜΒΡΟΣΙΑΔΗΣ
ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ ΒΡΥΑΣ 15:00 ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΠΟΥΛΟΣ ΣΑΛΤΣΙΔΗΣ ΜΠΑΤΣΑΡΑΣ ΚΥΦΟΣ ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ 15:00 ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ ΚΟΥΤΣΙΚΑΝΙΔΗΣ ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ   ΚΩΤΟΥΛΗΣ

 

 

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:   6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ                                                                             Γ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ                                                                                ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ:  ΚΥΡΙΑΚΗ  10-11-2019

 

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΒΟΗΘΟΣ Α΄ ΒΟΗΘΟΣ Β΄ ΠΑΡ. ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ ΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝ ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 11:30 ΒΡΟΥΖΟΣ ΧΑΛΚΙΔΗΣ Β ΓΚΟΛΕΜΑΣ   ΚΑΡΑΙΣΚΟΣ
Α.Ε. ΚΟΥΚΟΥ Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ-Β ΣΕΒΑΣΤΗΣ 15:00 ΑΤΜΑΤΖΙΔΗΣ ΚΟΥΚΟΥΒΙΤΗΣ ΧΑΤΖΗΔΑΚΗ ΜΑΒΙΝΗΣ ΖΑΝΕΤΑΣ
ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΛΩΝΙΩΝ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ 15:00 ΓΙΑΜΟΥΖΗΣ ΠΛΟΣΚΑΣ ΣΚΑΜΠΑΡΔΩΝΗΣ Γ. ΝΤΑΜΠΩΣΗΣ ΤΣΑΚΝΑΚΗΣ

 

 

 

 

 

Δείτε Επίσης

Scroll Up