Το πρόγραμμα του πρώτου γύρου της Super League 2

Συντάκτης: Share:

Γνωστό το πρόγραμμα του πρώτου γύρου της Super League 2, όπως και όλες τις τηλεοπτικές μεταδόσεις από την διοργανώτρια αρχή.

 

5η αγωνιστική

Παρασκευή 15/11

Δόξα Δράμας – Παναχαϊκή (17:30, ERT Sports)

Κυριακή 17/11

Πλατανιάς – Απόλλων Σμύρνης (14:45, ERT Sports)

Λεβαδειακός – Απόλλων Λάρισας (15:00)

Εργοτέλης – Καραϊσκάκης (15:00)

Κέρκυρα – Χανιά (15:00)

Δευτέρα 18/11

ΠΑΣ Γιάννινα – Απόλλων Πόντου (17:00, ERT Sports)

 

6η αγωνιστική

Παρασκευή (22/11)

Πλατανιάς – Δόξα Δράμας (16:00, ERT Sports)

Κυριακή (24/11)

Καραϊσκάκης – Χανιά (14:45, ERT Sports)

Απόλλων Σμύρνης – ΠΑΣ Γιάννινα (15:00)

Απόλλων Λάρισας – Εργοτέλης (15:00)

Απόλλων Πόντου – Κέρκυρα (15:00)

Δευτέρα (25/11)

Παναχαϊκή – Λεβαδειακός (17:00, ERT Sports)

 

7η αγωνιστική

Παρασκευή (29/11)

Εργοτέλης – Παναχαϊκή (19:30, ERT Sports)

Κυριακή (1/12)

Δόξα Δράμας – Λεβαδειακός (15:00)

ΠΑΣ Γιάννινα – Πλατανιάς (19:30, ERT Sports)

Χανιά – Απόλλων Λάρισας (15:00)

Καραϊσκάκης – Απόλλων Πόντου (15:00)

Δευτέρα (2/12)

Κέρκυρα – Απόλλων Σμύρνης (17:00, ERT Sports)

 

8η αγωνιστική

Παρασκευή (6/12)

Λεβαδειακός – Εργοτέλης (19:30, ERT Sports)

Κυριακή (8/12)

ΠΑΣ Γιάννινα – Δόξα Δράμας (17:00, ERT Sports)

Πλατανιάς – Κέρκυρα (15:00)

Απόλλων Σμύρνης – Καραϊσκάκης (15:00)

Απόλλων Λάρισας – Απόλλων Πόντου (15:00)

Δευτέρα (9/12)

Παναχαϊκή – Χανιά (17:00, ERT Sports)

 

9η αγωνιστική

Παρασκευή (13/12)

Κέρκυρα – ΠΑΣ Γιάννινα (19:30, ERT Sports)

Κυριακή (15/12)

Απόλλων Λάρισας – Απόλλων Σμύρνης (14:45, ERT Sports)

Δόξα Δράμας – Εργοτέλης (15:00)

Καραϊσκάκης – Πλατανιάς (15:00)

Απόλλων Πόντου – Παναχαϊκή (15:00)

Δευτέρα (16/12)

Χανιά – Λεβαδειακός (17:00, ERT Sports)

 

10η αγωνιστική

Παρασκευή (20/12)

Παναχαϊκή – Απόλλων Σμύρνης (19:30, ERT Sports)

Κυριακή (22/12)

Λεβαδειακός – Απόλλων Πόντου (14:45, ERT Sports)

Κέρκυρα – Δόξα Δράμας (15:00)

ΠΑΣ Γιάννινα – Καραϊσκάκης (15:00)

Πλατανιάς – Απόλλων Λάρισας (15:00)

Δευτέρα (23/12)

Εργοτέλης – Χανιά (17:00, ERT Sports)

 

11η αγωνιστική

Παρασκευή (3/1)

Παναχαϊκή – Πλατανιάς (19:30, ERT Sports)

Κυριακή (5/1)

Απόλλων Λάρισας – ΠΑΣ Γιάννινα (14:45, ERT Sports)

Καραϊσκάκης – Κέρκυρα (15:00)

Απόλλων Πόντου – Εργοτέλης (15:00)

Απόλλων Σμύρνης – Λεβαδειακός (15:00)

Δευτέρα (6/1)

Χανιά – Δόξα Δράμας (17:00, ERT Sports)

Δείτε Επίσης

Scroll Up