Το πρόγραμμα αγώνων της ΕΠΣΜ για Σάββατο 14 και Κυριακή 15 Δεκεμβρίου

Συντάκτης: Share:

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΣΑΒΒΑΤΟ 14.12.2019

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(17η αγωνιστική)

——————————————

Φοίνικας Πολίχνης – ΑΟ Καρδίας

Γήπεδο:Πολίχνης – ώρα:15.00

Ηρακλής Αμπελοκήπων – ΑΠΕ Λαγκαδά

Γήπεδο:Δημ. Αμπελοκήπων (χόρτο) – ώρα:15.00

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)

——————————————————

ΜΑΣ Αγχιάλου – Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου

Γήπεδο:Αγχιάλου – ώρα:15.00

Αίας Ευόσμου – ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου

Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα:15.00

Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου – Μελιτέας

Γήπεδο:Καλοχωρίου (νέο) – ώρα:15.00

Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης – Κανονιέρηδες

Γήπεδο:Θερμαϊκού (χόρτο) – ώρα:15.00

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)

——————————————————

ΠΑΟ Δορκάδας – ΑΕ Φιλύρου

Γήπεδο:Ευκαρπίας – ώρα:15.00

Μακεδονικός Λητής – Διγενής Κρυονερίου

Γήπεδο:Λητής – ώρα:15.00

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)

——————————————————

ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης

Γήπεδο:Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα:15.00

Αριστοτέλης – Αστέρας Ραιδεστού

Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα:15.00

Αετός Βασιλικών – Κεραυνός Αγγελοχωρίου

Γήπεδο:Βασιλικών – ώρα:15.00

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική)

Σταυραετός Ευξεινούπολης – Εθνικός Ευόσμου    0-3 α.α.

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική)

——————————————————

Ατλας Αμπελοκήπων Μενεμένης – Φίλιππος Ελεούσας

Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα:15.00

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική)

——————————————————

Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου – Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης

Γήπεδο:Μελισσοχωρίου – ώρα:15.00

Κεραυνός Αγίου Παύλου – ΔΑΣ Ωραιοκάστρου

Γήπεδο:Αγίου Παύλου – ώρα:15.00

Αστραπή Μεσαίου – ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας

Γήπεδο:Μεσαίου – ώρα:15.00

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική)

——————————————————

Πέρα – Αετοί Θεσ/νίκης 2015

Γήπεδο:Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα:15.00

Πυρσός Θεσσαλονίκης – Αίολος

Γήπεδο:Τριανδρίας – ώρα:15.00

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική)

——————————————————

Απόλλων Κάτω Σχολαρίου – Μέντεκας Καλαμαριάς

Γήπεδο:Σχολαρίου (Μίκρας) Δημ. Θέρμης – ώρα:15.00

Πυρσός Αγίας Τριάδας  – Ιωάννης Παπάφης

Γήπεδο:Αγίας Τριάδας – ώρα:15.00

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(8η αγωνιστική)

—————————————–

Αναγέννηση Προχώματος – ΠΑΟΚ Πολίχνης

Γήπεδο:Προχώματος – ώρα:15.00

Ακαδ. Ποδ. Ζάχου – ΑΟ Μεσήμβριας

Γήπεδο:Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα:15.00

Ελπίδες Αμπελοκήπων – Νέα Πολιτεία Ευόσμου

Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα:17.30

Διγενής Μονολόφου – Ορφέας Αγ. Τριάδας

Γήπεδο:Μονολόφου – ώρα:15.00

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(8η αγωνιστική)

—————————————–

Μ. Αλέξανδρος Θεσσαλονίκης – ΑΣ Νέων Ν. Κρήνης

Γήπεδο:Μεγ.Αλεξάνδρου – ώρα:15.00

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(8η αγωνιστική)

—————————————–

Φοίνικας Σχολαρίου – Ενωση Συκεών

Γήπεδο:Σχολαρίου (Λαγκαδά) – ώρα:15.00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΚΥΡΙΑΚΗ 15.12.2019

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(16η αγωνιστική)

——————————————————

Μακεδονικός – ΑΣ Γιαννιτσά

Γήπεδο:Μακεδονικού – ώρα:15.00

Αγροτικός Αστέρας Ευόσμου – Αστραπή Μεσοποταμιάς

Γήπεδο:Αγροτικού Αστέρα «Δημ. Κοντικάκης» – ώρα:15.00

Α’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)

——————————————————

ΠΑΟΚ Θεσσαλονίκης – Ατρόμητος Αθηνών

Γήπεδο:ΑΚ ΠΑΟΚ Ν. Μεσήμβριας – ώρα:15.00

Β’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(6η αγωνιστική)

——————————————————

Αετοί Θεσσαλονίκης 2015 – ΑΟ Κιλκισιακός

Γήπεδο:Ανω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα:15.00

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)

——————————————————

Μέντεκας Καλαμαριάς – ΑΟ Θράκης

Γήπεδο:ΕΠΣ Μακεδονίας (πλαστικό) – Μίκρα – ώρα:15.00

ΑΟ Λέοντες – ΑΣ Πηνελόπη                       ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(17η αγωνιστική)

——————————————

Ποσειδώνας Καλαμαριάς – Αναγέννηση Χαλκηδόνας

Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα:11.30

ΠΑΟ Ξυλούπολης – Καμπανιακός

Γήπεδο:Ξυλούπολης – ώρα:12.00

Ιωνικός – Παύλος Μελάς

Γήπεδο:Ιωνίας (Διαβατών) – ώρα:15.00

Ιάσων Αυγής – Ομόνοια Σίνδου

Γήπεδο:Αυγής – ώρα:15.00

Ολυμπιακός Κυμίνων – Εθνικός Σοχού

Γήπεδο:Κυμίνων – ώρα:15.00

ΠΑΟ Κουφαλίων – ΠΑΟΝ Επιβατών

Γήπεδο:Κουφαλίων (παλιό) – ώρα:15.00

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)

——————————————————

Αστέρας Αμπελοκήπων – Δόξα Πενταλόφου

Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα:11.00

Δόξα Αγ.Παύλου – Ελευθεριακός

Γήπεδο:Αγίου Παύλου – ώρα:13.00

Αχιλλέας Τριανδρίας – ΑΕ Καλλιθέας – Παν. Φανερωμένη

Γήπεδο:Τριανδρίας – ώρα:15.00

Μακεδονικός Γέφυρας – Δόξα Ρετζικίου

Γήπεδο:Γέφυρας – ώρα:15.00

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)

——————————————————

Κεραυνός Ωραιοκάστρου – ΠΑΟΚ Σταυρού

Γήπεδο:Ωραιοκάστρου – ώρα:15.00

Μακεδονικός Ασκού – ΑΣ Νεάπολης

Γήπεδο:Ασκού – ώρα:12.00

Θύελλα Περιστερώνα – Απόλλων Ζαγκλιβερίου

Γήπεδο:Περιστερώνας – ώρα:15.00

Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου – Ελλήσποντος Μαδύτου

Γήπεδο:Ασβεστοχωρίου – ώρα:15.00

Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου – Νίκη Ηρακλείου

Γήπεδο:Αγίου Βασιλείου – ώρα:15.00

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)

——————————————————

Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου – Αναγέννηση Ρυσίου

Γήπεδο:Αγίου Αντωνίου – ώρα:15.00

Αναγέννηση Επανομής – Μαραθώνας

Γήπεδο:Επανομής – ώρα:15.00

ΑΕ Κρήνης – Νίκη Μεσημερίου

Γήπεδο:ΑΕ Κρήνης – ώρα:11.30

Ορφέας Σουρωτής – Εθνικός Πυλαίας

Γήπεδο:Σουρωτής – ώρα:15.00

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική)

——————————————————

Εθνικός Μαλγάρων – Αξιός Ανατολικού

Γήπεδο:Μαλγάρων – ώρα:11.30

Δόξα Ελπίδας – Ομόνοια Σταυρούπολης

Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα:15.00

Μ.Αλέξ. Ελλήνων – Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά

Γήπεδο:Ελπίδας Ευόσμου – ώρα:11.00

ΓΣ Ηλιούπολης – Ολυμπος Δενδροποτάμου

Γήπεδο:Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα:11.00

ΠΟ Ξηροκρήνης – Θρίαμβος Παρθενίου

Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα:13.15

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική)

——————————————————

Αστραπή Νεάπολης – ΑΜΣ Νικόπολη

Γήπεδο:Συκεών (Παλαιό) – ώρα:11.00

Μαγνησιακός – Ακρίτες Συκεών

Γήπεδο:Γαλλικού (Ιωνίας) – ώρα:11.00

Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου – Εθνικός Μετεώρων

Γήπεδο:Πολίχνης – ώρα:11.00

Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή – Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου

Γήπεδο:Ευκαρπίας – ώρα:11.30

Ελπίδες Σταυρούπολης – Μακεδονικός Μοναστηρίου

Γήπεδο:Ευκαρπίας – ώρα:15.00

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική)

——————————————————

Εθνικός Αστέρας – Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας

Γήπεδο:ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα:15.00

Μακεδών Ευόσμου – Ατρόμητος Φιλαδέλφειας

Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα:11.30

Αισχύλος Ωραιοκάστρου – Νίκη Ευκαρπίας

Γήπεδο:Ωραιοκάστρου – ώρα:11.00

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική)

——————————————————

Εθνικός Λαγυνών – ΠΑΟΚ Ανοιξιάς

Γήπεδο:Λαγυνών – ώρα:15.00

Δάφνη Ευαγγελισμού – Ηρακλής Μοδίου

Γήπεδο:Ευαγγελισμού – ώρα:15.00

Δόξα Ασσήρου – Δόξα Γερακαρούς

Γήπεδο:Ασσήρου – ώρα:15.00

Ποντιακός Πολυδενδρίου – Ελλήσποντος Κριθιάς

Γήπεδο:Πολυδενδρίου (Λαγκαδά) – ώρα:11.30

Βρασίδας Βρασνών – Νέστωρ Οσσας

Γήπεδο:Βρασνών – ώρα:15.00

Μ.Αλέξ. Νέας Απολλωνίας – Αρης Καβαλαρίου

Γήπεδο:Νέας Απολλωνίας – ώρα:11.30

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική)

——————————————————

Κισσός Χορτιάτη – ΑΕ Πυλαίας

Γήπεδο:Χορτιάτη – ώρα:11.30

ΑΕ Χαριλάου – Αγιος Ελευθέριος – ΑΕ Φαλήρου

Γήπεδο:Μεγ.Αλεξάνδρου – ώρα:15.00

ΑΕ Ελπίδα Τούμπας – Ατρόμητος Τριαδίου

Γήπεδο:Τριανδρίας – ώρα:11.30

ΠΑΟ Διοικητηρίου – Ελπίδες Θερ.Θέρμης

Γήπεδο:Πανοράματος – ώρα:11.00

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική)

——————————————————

Ελπίδες Φοίνικα 2011 – Αργοναύτης Καλαμαριάς

Γήπεδο:Φοίνικα Καλαμαριάς – ώρα:11.00

ΑΕ Μαρτίου – Δόξα Τριλόφου

Γήπεδο:Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα:12.30

Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη – Αχιλλέας Περαίας

Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα:13.30

Γερμανική Αθλητική Ακαδημία – Ατρόμητος Πλαγιαρίου

Γήπεδο:Μάττα 1 (Ραιδεστού) – ώρα:11.30

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(8η αγωνιστική)

—————————————–

Δόξα Αδένδρου – Δάφνη Ακροποτάμου

Γήπεδο:Αδένδρου – ώρα:11.30

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(8η αγωνιστική)

—————————————–

Κυψέλη Νεάπολης – ΑΟ Θράκης

Γήπεδο:Αγίου Παύλου – ώρα:11.00

Ελπίδες Συκεών – ΑΣ Αγ. Παύλος

Γήπεδο:ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα:11.00

Λιονταράκια – Κανάρης

Γήπεδο:Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα:10.00

Αναγέννηση Επταπυργίου – Χαρ. Επαμεινώνδας

Γήπεδο:Αγίου Γεωργίου – ώρα:11.00

ΑΕ Νεάπολης Αστραπή Θεσ. – ΑΟ Σούτερς

Γήπεδο:Αγίου Παύλου – ώρα:15.00

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(8η αγωνιστική)

—————————————–

Μαραθών Υποδομή 1926 – Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης

Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα:15.30

ΠΑΣ Κεραυνός Μονοπήγαδου – Ατρόμητος Αγ. Παρασκευής

Γήπεδο:Ταγαράδων (Χόρτο – 8η Οδός) – ώρα:11.30

Δόξα Τούμπας – Ερμής Μηχανιώνας

Γήπεδο:Αγίου Γεωργίου – ώρα:15.00

ΑΣ Ηρακλής 2015 – Ιταλική Ακαδημία Θεσσαλονίκης

Γήπεδο:Βοηθητικό Καυτανζογλείου Σταδίου – ώρα:15.00

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(8η αγωνιστική)

—————————————–

Ρουβίκωνας – Αναγέννηση Καλοχωρίου 2015

Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα:15.30

Αετός Ανω Σταυρού – Δόξα Περιβολακίου

Γήπεδο:Σταυρού – ώρα:15.00

ΠΑΟ Καρτερών – ΑΕ Αγ. Γεωργίου

Γήπεδο:Λευκοχωρίου – ώρα:15.00

Δείτε Επίσης

Scroll Up