Το πρόγραμμα αγώνων της ΕΠΣΜ του Σαββατοκύριακου

Συντάκτης: Share:

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΣΑΒΒΑΤΟ 21.12.2019

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(18η αγωνιστική)

——————————————

Ομόνοια Σίνδου – Φοίνικας Πολίχνης

Γήπεδο:Σίνδου – ώρα:15.00

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(15η αγωνιστική)

——————————————————

Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου – ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου

Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα:15.00

Μελιτέας – ΜΑΣ Αγχιάλου

Γήπεδο:Τριανδρίας – ώρα:15.00

Δόξα Ρετζικίου – Αχιλλέας Τριανδρίας

Γήπεδο:Πεύκων – ώρα:15.00

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(15η αγωνιστική)

——————————————————

Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου – ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου

Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα:15.00

Μελιτέας – ΜΑΣ Αγχιάλου

Γήπεδο:Τριανδρίας – ώρα:15.00

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(15η αγωνιστική)

——————————————————

Μακεδονικός Λητής – Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου

Γήπεδο:Λητής – ώρα:15.00

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(15η αγωνιστική)

——————————————————

Αστέρας Ραιδεστού – Πανόραμα

Γήπεδο:Ραιδεστού – ώρα:15.00

Νίκη Μεσημερίου – Αριστοτέλης

Γήπεδο:Μεσημερίου – ώρα:15.00

Κεραυνός Αγγελοχωρίου – ΑΕ Κρήνης

Γήπεδο:Αγγελοχωρίου – ώρα:15.00

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(12η αγωνιστική)

——————————————————

Θρίαμβος Παρθενίου – Σταυραετός Ευξεινούπολης    3-0 α.α.

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(12η αγωνιστική)

——————————————————

Ακρίτες Συκεών – Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου

Γήπεδο:ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα:15.00

ΑΕ Αμπελοκήπων – Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή

Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα:15.00

Φίλιππος Ελεούσας – Ελπίδες Σταυρούπολης

Γήπεδο:Ελεούσας – ώρα:15.00

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική – ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)

—————————————–

Ερμής Μηχανιώνας – ΑΣ Νέων Ν. Κρήνης

Γήπεδο:Αγίας Τριάδας – ώρα:15.00

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΚΥΡΙΑΚΗ 22.12.2019

Α’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική)

——————————————————

Αγροτικός Αστέρας Ευόσμου – Γιάννενα

Γήπεδο:Αγροτικού Αστέρα «Δημ. Κοντικάκης» – ώρα:15.00

Αρης Θεσσαλονίκης – ΑΕ Οδυσσέας Γλυφάδας

Γήπεδο:Τριανδρίας – ώρα:15.00

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(18η αγωνιστική)

——————————————

Ποσειδώνας Καλαμαριάς – ΑΕ Ευόσμου

Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα:11.15

Αναγέννηση Χαλκηδόνας – Ιωνικός

Γήπεδο:Χαλκηδόνας – ώρα:15.00

Καμπανιακός – Ιάσων Αυγής

Γήπεδο:Χαλάστρας – ώρα:15.00

Παύλος Μελάς – Ολυμπιακός Κυμίνων

Γήπεδο:Σταυρούπολης – ώρα:15.00

Εθνικός Σοχού – Ηρακλής Αμπελοκήπων

Γήπεδο:Σοχού – ώρα:15.00

ΑΟ Καρδίας – ΠΑΟ Κουφαλίων

Γήπεδο:Καρδίας – ώρα:12.00

ΑΠΕ Λαγκαδά – ΠΑΟΝ Επιβατών

Γήπεδο:Λαγκαδά – ώρα:15.00

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(15η αγωνιστική)

——————————————————

Δόξα Πενταλόφου – Αίας Ευόσμου

Γήπεδο:Πενταλόφου – ώρα:11.15

Ελευθεριακός – Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου

Γήπεδο:Ελευθερίου – Κορδελιού – ώρα:15.00

ΑΕ Καλλιθέας – Παν. Φανερωμένη – Αστέρας Αμπελοκήπων

Γήπεδο:ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα:11.00

Κανονιέρηδες – Δόξα Αγ.Παύλου

Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα:11.00

Μακεδονικός Γέφυρας – Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης

Γήπεδο:Γέφυρας – ώρα:15.00

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(15η αγωνιστική)

——————————————————

ΑΣ Νεάπολης – Κεραυνός Ωραιοκάστρου

Γήπεδο:Δημ.Νεάπολης (χόρτο) – ώρα:11.15

Απόλλων Ζαγκλιβερίου – Κεραυνός Κολχικού

Γήπεδο:Ζαγκλιβερίου – ώρα:15.00

Ελλήσποντος Μαδύτου – Μακεδονικός Ασκού

Γήπεδο:Μαδύτου – ώρα:15.00

ΑΕ Φιλύρου – Θύελλα Περιστερώνα

Γήπεδο:Φιλύρου – ώρα:15.00

Νίκη Ηρακλείου – Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου

Γήπεδο:Ηρακλείου – ώρα:15.00

Διγενής Κρυονερίου – ΠΑΟ Δορκάδας

Γήπεδο:Κρυονερίου – ώρα:15.00

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(15η αγωνιστική)

——————————————————

Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης – Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου

Γήπεδο:Αγίου Γεωργίου – ώρα:11.15

Μαραθώνας – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας

Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα:15.00

Εθνικός Πυλαίας – Αναγέννηση Επανομής

Γήπεδο:Δημ.Πυλαίας (χόρτο) – ώρα:15.00

Αετός Βασιλικών – Ορφέας Σουρωτής

Γήπεδο:Βασιλικών – ώρα:15.00

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(12η αγωνιστική)

——————————————————

Δόξα Ελπίδας – Εθνικός Μαλγάρων

Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα:15.00

Ομόνοια Σταυρούπολης – Μ.Αλέξ. Ελλήνων

Γήπεδο:Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα:11.15

Οδυσσέας Κορδελιού – ΓΣ Ηλιούπολης

Γήπεδο:Ελευθερίου – Κορδελιού – ώρα:11.00

Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά – ΠΟ Ξηροκρήνης

Γήπεδο:Ευκαρπίας – ώρα:11.00

Ολυμπος Δενδροποτάμου – Εθνικός Ευόσμου

Γήπεδο:Μενεμένης – ώρα:11.00

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(12η αγωνιστική)

——————————————————

Μαγνησιακός – Αστραπή Νεάπολης

Γήπεδο:Γαλλικού (Ιωνίας) – ώρα:11.15

Εθνικός Μετεώρων – Ατλας Αμπελοκήπων Μενεμένης

Γήπεδο:Μετεώρων – ώρα:11.00

Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου – Μακεδονικός Μοναστηρίου

Γήπεδο:Βαθυλάκκου – ώρα:15.00

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(12η αγωνιστική)

——————————————————

Πέρα – Κισσός Χορτιάτη

Γήπεδο:Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα:11.15

Αετοί Θεσ/νίκης 2015 – ΑΕ Χαριλάου – Αγιος Ελευθέριος

Γήπεδο:Τριανδρίας – ώρα:12.00

Προοδευτική – Πυρσός Θεσσαλονίκης

Γήπεδο:Τριανδρίας – ώρα:09.30

ΑΕ Φαλήρου – ΑΕ Ελπίδα Τούμπας

Γήπεδο:Μεγ.Αλεξάνδρου – ώρα:09.00

Αίολος – Ελπίδες Θερ.Θέρμης

Γήπεδο:Αγίου Παύλου – ώρα:11.00

Ατρόμητος Τριαδίου – ΠΑΟ Διοικητηρίου

Γήπεδο:Τριαδίου – ώρα:15.00

Δείτε Επίσης

Scroll Up