ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΣΑΒΒΑΤΟ 21.12.2019
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(18η αγωνιστική)
——————————————
Ομόνοια Σίνδου – Φοίνικας Πολίχνης
Γήπεδο:Σίνδου – ώρα:15.00
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(15η αγωνιστική)
——————————————————
Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου – ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου
Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα:15.00
Μελιτέας – ΜΑΣ Αγχιάλου
Γήπεδο:Τριανδρίας – ώρα:15.00
Δόξα Ρετζικίου – Αχιλλέας Τριανδρίας
Γήπεδο:Πεύκων – ώρα:15.00
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(15η αγωνιστική)
——————————————————
Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου – ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου
Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα:15.00
Μελιτέας – ΜΑΣ Αγχιάλου
Γήπεδο:Τριανδρίας – ώρα:15.00
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(15η αγωνιστική)
——————————————————
Μακεδονικός Λητής – Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου
Γήπεδο:Λητής – ώρα:15.00
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(15η αγωνιστική)
——————————————————
Αστέρας Ραιδεστού – Πανόραμα
Γήπεδο:Ραιδεστού – ώρα:15.00
Νίκη Μεσημερίου – Αριστοτέλης
Γήπεδο:Μεσημερίου – ώρα:15.00
Κεραυνός Αγγελοχωρίου – ΑΕ Κρήνης
Γήπεδο:Αγγελοχωρίου – ώρα:15.00
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(12η αγωνιστική)
——————————————————
Θρίαμβος Παρθενίου – Σταυραετός Ευξεινούπολης 3-0 α.α.
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(12η αγωνιστική)
——————————————————
Ακρίτες Συκεών – Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου
Γήπεδο:ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα:15.00
ΑΕ Αμπελοκήπων – Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή
Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα:15.00
Φίλιππος Ελεούσας – Ελπίδες Σταυρούπολης
Γήπεδο:Ελεούσας – ώρα:15.00
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική – ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
—————————————–
Ερμής Μηχανιώνας – ΑΣ Νέων Ν. Κρήνης
Γήπεδο:Αγίας Τριάδας – ώρα:15.00
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΚΥΡΙΑΚΗ 22.12.2019
Α’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική)
——————————————————
Αγροτικός Αστέρας Ευόσμου – Γιάννενα
Γήπεδο:Αγροτικού Αστέρα «Δημ. Κοντικάκης» – ώρα:15.00
Αρης Θεσσαλονίκης – ΑΕ Οδυσσέας Γλυφάδας
Γήπεδο:Τριανδρίας – ώρα:15.00
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(18η αγωνιστική)
——————————————
Ποσειδώνας Καλαμαριάς – ΑΕ Ευόσμου
Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα:11.15
Αναγέννηση Χαλκηδόνας – Ιωνικός
Γήπεδο:Χαλκηδόνας – ώρα:15.00
Καμπανιακός – Ιάσων Αυγής
Γήπεδο:Χαλάστρας – ώρα:15.00
Παύλος Μελάς – Ολυμπιακός Κυμίνων
Γήπεδο:Σταυρούπολης – ώρα:15.00
Εθνικός Σοχού – Ηρακλής Αμπελοκήπων
Γήπεδο:Σοχού – ώρα:15.00
ΑΟ Καρδίας – ΠΑΟ Κουφαλίων
Γήπεδο:Καρδίας – ώρα:12.00
ΑΠΕ Λαγκαδά – ΠΑΟΝ Επιβατών
Γήπεδο:Λαγκαδά – ώρα:15.00
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(15η αγωνιστική)
——————————————————
Δόξα Πενταλόφου – Αίας Ευόσμου
Γήπεδο:Πενταλόφου – ώρα:11.15
Ελευθεριακός – Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου
Γήπεδο:Ελευθερίου – Κορδελιού – ώρα:15.00
ΑΕ Καλλιθέας – Παν. Φανερωμένη – Αστέρας Αμπελοκήπων
Γήπεδο:ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα:11.00
Κανονιέρηδες – Δόξα Αγ.Παύλου
Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα:11.00
Μακεδονικός Γέφυρας – Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης
Γήπεδο:Γέφυρας – ώρα:15.00
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(15η αγωνιστική)
——————————————————
ΑΣ Νεάπολης – Κεραυνός Ωραιοκάστρου
Γήπεδο:Δημ.Νεάπολης (χόρτο) – ώρα:11.15
Απόλλων Ζαγκλιβερίου – Κεραυνός Κολχικού
Γήπεδο:Ζαγκλιβερίου – ώρα:15.00
Ελλήσποντος Μαδύτου – Μακεδονικός Ασκού
Γήπεδο:Μαδύτου – ώρα:15.00
ΑΕ Φιλύρου – Θύελλα Περιστερώνα
Γήπεδο:Φιλύρου – ώρα:15.00
Νίκη Ηρακλείου – Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου
Γήπεδο:Ηρακλείου – ώρα:15.00
Διγενής Κρυονερίου – ΠΑΟ Δορκάδας
Γήπεδο:Κρυονερίου – ώρα:15.00
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(15η αγωνιστική)
——————————————————
Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης – Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου
Γήπεδο:Αγίου Γεωργίου – ώρα:11.15
Μαραθώνας – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας
Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα:15.00
Εθνικός Πυλαίας – Αναγέννηση Επανομής
Γήπεδο:Δημ.Πυλαίας (χόρτο) – ώρα:15.00
Αετός Βασιλικών – Ορφέας Σουρωτής
Γήπεδο:Βασιλικών – ώρα:15.00
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(12η αγωνιστική)
——————————————————
Δόξα Ελπίδας – Εθνικός Μαλγάρων
Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα:15.00
Ομόνοια Σταυρούπολης – Μ.Αλέξ. Ελλήνων
Γήπεδο:Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα:11.15
Οδυσσέας Κορδελιού – ΓΣ Ηλιούπολης
Γήπεδο:Ελευθερίου – Κορδελιού – ώρα:11.00
Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά – ΠΟ Ξηροκρήνης
Γήπεδο:Ευκαρπίας – ώρα:11.00
Ολυμπος Δενδροποτάμου – Εθνικός Ευόσμου
Γήπεδο:Μενεμένης – ώρα:11.00
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(12η αγωνιστική)
——————————————————
Μαγνησιακός – Αστραπή Νεάπολης
Γήπεδο:Γαλλικού (Ιωνίας) – ώρα:11.15
Εθνικός Μετεώρων – Ατλας Αμπελοκήπων Μενεμένης
Γήπεδο:Μετεώρων – ώρα:11.00
Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου – Μακεδονικός Μοναστηρίου
Γήπεδο:Βαθυλάκκου – ώρα:15.00
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(12η αγωνιστική)
——————————————————
Πέρα – Κισσός Χορτιάτη
Γήπεδο:Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα:11.15
Αετοί Θεσ/νίκης 2015 – ΑΕ Χαριλάου – Αγιος Ελευθέριος
Γήπεδο:Τριανδρίας – ώρα:12.00
Προοδευτική – Πυρσός Θεσσαλονίκης
Γήπεδο:Τριανδρίας – ώρα:09.30
ΑΕ Φαλήρου – ΑΕ Ελπίδα Τούμπας
Γήπεδο:Μεγ.Αλεξάνδρου – ώρα:09.00
Αίολος – Ελπίδες Θερ.Θέρμης
Γήπεδο:Αγίου Παύλου – ώρα:11.00
Ατρόμητος Τριαδίου – ΠΑΟ Διοικητηρίου
Γήπεδο:Τριαδίου – ώρα:15.00