Το πρόγραμμα παιδικών πρωταθλημάτων της ΕΠΣΜ

Συντάκτης: Share:

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ  ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΥΠΟΔΟΜΩΝ

ΣΑΒΒΑΤΟΥ 29 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2020

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-17 (2003 και νεότεροι

Κ17 – Β ΦΑΣΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)

—————————————

Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης – ΠΑΟΚ

Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 10.00

Γιατρός: ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Π.

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ -15 Β΄ΦΑΣΗ (2005 και νεότεροι)

 

Κ15 – Β ΦΑΣΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)

—————————————

Ντίνος Κούης – ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 2015

Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 11.30

Γιατρός: ΚΡΕΣΑΝ Ι.

 

Κ15 – Β ΦΑΣΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)

—————————————

Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών – Ελπίδες Συκεών

Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) – ώρα: 12.00

 

 

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ -14 (2)  (2006 και νεότεροι)

 

Κ14 (2) – Β ΦΑΣΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)

——————————————-

ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2007 – Θερμαϊκός Θέρμης

Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 12.00

Γιατρός: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ ΕΙΡ.

 

Κ14 (2) – Β ΦΑΣΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)

——————————————-

Ποσειδώνας Καλαμαριάς – ΑΟ Καρδίας

Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα:10.30

Γιατρός: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ ΕΙΡ.

 

 

Κ14 (2) – Β ΦΑΣΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)

——————————————-

Ελπίδες Ηλιούπολης – ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ (2)

Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 10.00

Γιατρός: ΓΟΥΛΑΣ Ι.

 

Κ14 (2) – Β ΦΑΣΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)

——————————————-

Ατέρμων – ΑΣ Μύγδονας 2007 ——-    ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΕΤΑΡΤΗ 26-02-2020

Γήπεδο: Ατέρμων (Αγ. Παντελεήμωνα) – ώρα: 17.00

Γιατρός: ΜΟΥΧΣΙΑΔΗΣ ΝΤ.

Αθλητική Εκπαίδευση – Ακαδημία Οι Αετοί

Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 11.30

Γιατρός: ΓΟΥΛΑΣ Ι.

Ιωνικός – ΑΕ Ευόσμου

Γήπεδο: Ιωνίας (Διαβατών) – ώρα: 10.00

Γιατρός: ΚΕΛΕΣΙΔΟΥ Μ.

ΡΕΠΟ:  Ομόνοια Σταυρούπολης

 

Κ14 (2) – Β ΦΑΣΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)

——————————————-

ΑΠΕ Λαγκαδά – Εθνικός Λαγυνών

Γήπεδο: Περιβολακίου – ώρα: 12.30

Γιατρός: ΚΕΛΕΣΙΔΟΥ Μ.

 

Κ14 (2) – Β ΦΑΣΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)

——————————————-

Εθνικός Μετεώρων – ΠΑΟΚ ΚΟΡΩΝΕΙΑΣ

Γήπεδο: Μετεώρων – ώρα:12.00

Γιατρός: ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Π.

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ -13 (2007 και νεότεροι)

 

Κ13 – 2ος όμιλος(14η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)

——————————

ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΠΡΟ – ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ

Γήπεδο: Λεόντων (Περ. Ευκαρπίας) – ώρα: 10.00

 

Κ13 – 3ος όμιλος (13η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)

——————————

Ελπίδες Ηλιούπολης – ΕΛΠΙΔΕΣ/ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ   ——-    ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΕΤΑΡΤΗ 04-03-2020

Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 16.00

Γιατρός: ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ Β.

 

Κ13 – 5ος όμιλος(13η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)

——————————

ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (1) – Αστέρας Αμπελοκήπων

Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα:10.00

Γιατρός: ΚΡΕΣΑΝ Ι.

 

 

 

 

 

—- Τέλος προγράμματος αγώνων της 29.02.2020 —-

 

Scroll Up